Bez kategorii
Like

Rzeźnicy i barany

20/11/2011
334 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Jak mówił Arystoteles: „D***kracja to rządy hien nad osłami”. Rządzące hieny przywykły do tego, że mogą kraść całymi garściami. Co gorsza: przywykły do tego, że aby ukraść worek ziarna można bezkarnie wysypać i zmarnować cały wagon.

0


 We wszystkich krajach Białego Człowieka narasta głuchy bunt. Bunt ten jest nie tylko usprawiedliwiony. Bunt ten jest konieczny – jeśli Biały Człowiek ma przetrwać.

Jak mówił Arystoteles: „D***kracja to rządy hien nad osłami”. Rządzące hieny przywykły do tego, że mogą kraść całymi garściami. Co gorsza: przywykły do tego, że aby ukraść worek ziarna można bezkarnie wysypać i zmarnować cały wagon. Nikt tego nie zauważy, bo dzięki śp.Normanowi Borlaughowi z jednego ziarna pszenicy rodzi się dziś 70 ziaren – i można to marnować bez obawy, że ktoś umrze z głodu.

Więc marnują i kradną.

Jednocześnie co bardziej cyniczne osły zauważyły, że lepiej być rzeźnikiem, niż baranem. Na gwałt zapisują się w szeregi hien – od czego niesamowita presja na tworzenie nowych posad państwowych. W efekcie, kto ma odrobinę oleju w głowie już pracuje da jakiegoś „rządu” – czyli zapisuje się do klasy pasożytów.

Pozostałe osły nic z tego nie rozumieją. Stąd ten bunt jest „głuchy”. Masy ludzi czują, że coś jest zasadniczo nie w porządku – ale nie rozumieją co, bo są poddawane presji mediów rządzonych całkowicie przez hieny.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że hieny, by przetrwać, muszą ogłupić wszystkich. Stąd przymus reżymowej edukacji – i nacisk, by ludzie musieli oddawać swoje dzieci hienom już w wieku sześciu czy pięciu lat – by hieny mogły je skuteczniej ogłupić. Przy okazji zresztą ogłupiają również swoje dzieci!

Ja pół wieku temu byłem przekonany, że ONI wpajają w ludzi rozmaite głupoty – a swoje dzieci hodują w specjalnych szkołach, gdzie uczy się prawdziwych wartości: że człowiek powinien być samodzielny, że mężczyźni i kobiety różnią się zasadniczo, że Wolność jest ważniejsza, niż Równość… Z przerażeniem odkryłem, że nie! ICH dzieci uczone są tych samych bzdur – w wyniku czego np.Unią Europejską rządzą kompletne durnie. Podobno niektórzy z federastów w Brukseli naprawdę wierzą w Globalne Ocieplenie!!!

Oczywiście cywilizacja, w której nawet elity wierzą w kosmiczne bzdury – musi upaść. Musiałaby upaść nawet wtedy, gdyby z południa nie nadciągali muzułmanie, a ze wschodu Chińczycy. Lecz nadciągają – i jeśli SZYBKO nie obalimy tego ustroju, to po prostu zginiemy. Nasza cywilizacja przestanie istnieć.

Popatrzmy na Greków: kraj, który wydał Talesa, Euklidesa, Arystotelesa, Pitagorasa – a dziś jest to banda brudnych cwaniaczków, domagająca się, by nadal mogła żebrać i okradać kogo się da. Dokładnie to samo stanie się z całą Europą. O ile, oczywiście, muzułmanie uznają, że warto zachować nas przy życiu.

Więc osły muszą obalić władzę hien – za wszelką cenę. Wśród Prawicy są, oczywiście, rozbieżności: jak wygramy my, liberalni konserwatyści, to hieny wylądują po więzieniach; jak wygrają narodowcy, to powywieszają ICH na latarniach…

…ale to ostatnie lata ICH władzy. Chyba nawet: ostatni rok!

0

Janusz Korwin-Mikke

Blog Janusza Korwin-Mikke

1865 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758