Artykuły redakcyjne
Like

Rzepliński zamiast pracować gra o stołki dla kolegów

09/03/2016
1160 Wyświetlenia
6 Komentarze
1 minut czytania
Rzepliński zamiast pracować gra o stołki dla kolegów

  Dziś przed południem (9 marca 2016r.) do Prokuratury Krajowej wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa przez Prezesa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego polegającego na przekroczeniu oraz niedopełnieniu uprawnień na szkodę ponad 30.000 obywateli i nie ma to nic wspólnego z polityczną rozgrywką o stołki w Trybunale jaką Rzepliński prowadzi z rządem.   Zdaniem Tomasza Parola, szefa kancelarii Anuluj-Mandat.pl, działalność, a właściwie brak jakichkolwiek działań Prezesa Trybunału Konstytucyjnego w sprawie skargi złożonej do TK przez Rzecznika Praw Obywatelskich na wniosek Anuluj-Mandat.pl jeszcze we wrześniu 2015 roku, doprowadziło do naruszenia konstytucyjnych praw co najmniej 30 tysięcy obywateli. Więcej na ten temat w artykule pt. „Trybunał Konstytucyjny olał Polaków. I kolegów” oraz w załączonych dokumentach.      

0


 

Dziś przed południem (9 marca 2016r.) do Prokuratury Krajowej wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa przez Prezesa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego polegającego na przekroczeniu oraz niedopełnieniu uprawnień na szkodę ponad 30.000 obywateli i nie ma to nic wspólnego z polityczną rozgrywką o stołki w Trybunale jaką Rzepliński prowadzi z rządem.

 

Zdaniem Tomasza Parola, szefa kancelarii Anuluj-Mandat.pl, działalność, a właściwie brak jakichkolwiek działań Prezesa Trybunału Konstytucyjnego w sprawie skargi złożonej do TK przez Rzecznika Praw Obywatelskich na wniosek Anuluj-Mandat.pl jeszcze we wrześniu 2015 roku, doprowadziło do naruszenia konstytucyjnych praw co najmniej 30 tysięcy obywateli.

Więcej na ten temat w artykule pt. „Trybunał Konstytucyjny olał Polaków. I kolegów” oraz w załączonych dokumentach.

 

Nowy Dokument 61_4 - zanonimizowany

Nowy Dokument 61_5 - zanonimizowany

Nowy Dokument 61_6 - zanonimizowany

Anuluj-Mandat.pl

Nowy Dokument 61_8 - zanonimizowany

 

Nowy Dokument 61_9 - zanonimizowany

 

https://<span class="youtube"><iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="425" height="344" src="//www.youtube.com/embed/p6vzoupvfz0?wmode=transparent&fs=1&hl=en&showsearch=0&rel=1&theme=light" frameborder="0" allowfullscreen></iframe></span><br /><br />

0

Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758