SPOŁECZEŃSTWO
Like

Rządowi psychopaci wyrzucają biednych i schorowanych na bruk

03/04/2012
559 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
no-cover

Eksmisje na bruk – rząd przystępuje do zmasowanej eksterminacji narodu polskiego, bez refleksji i bez hamulców. Używa do tego celu uzbrojonych po zęby brygad antyterrorystycznych.

0


 

Jeździsz na wózku inwalidzkim, to możesz zostać uznany za terrorystę!!!!
 
Z dnia na dzień eskalacja przemocy wobec narodu przybiera na sile, a jego skala jest rażąca i piorunująca. Coraz więcej ludzi to widzi i to nie tylko tych, korzystających ze zdobyczy techniki, jak chociażby Internet.
 
Sam Hitler, mimo swojej dysfunkcyjności, powiedział kiedyś, że Polacy, to najinteligentniejszy naród. Nie mylił się. Nawet starsze osoby zaczynają kumać o co tym faszystom u władzy chodzi, gdyż ich działania są coraz bardziej klarowne, a i informacje docierające do ludu z zagranicy, miażdżące.
 
O większości dziejących się zakulisowo spraw, nie dowiecie się z mediów meanstermowych, gdyż te, przyjmujące wytyczne od mocodawców, karmią Was kłamstwem i zaniżają Waszą inteligencję, wprowadzając Was w stan hipnotyczny już po 3 minutach. Teraz też nabrały wody w gęby.
 
Tu też apel do dziennikarzy, którzy mają sumienie i godność. Albo rezygnujcie z tej parszywej roboty i idźcie kopać rowy i zalepiać dziury w autostradach, albo przeciwstawcie się psychopatycznym mocodawcom.
 
Ale niewielu Polaków wie, że z dniem 1 kwietnia 2012 wchodzi w życie, dawno zatwierdzona ustawa, o wyrzucaniu obywateli na bruk, bez prawa do mieszkania zastępczego. W bestialskich poczynań rządu ofiarą padają osoby najsłabsze, schorowane i biedne.
 
Nie muszę nadmieniać, że do tej biedy i chorób sami ich doprowadzili faszyści.
 
Skandal i faszyzm rządu przekracza wszelkie granice. Trzeba z tymi psychopatami coś zrobić.
 
POLICJANCI   OBUDŹCIE SIĘ – STAWAJCIE PO STRONIE LUDU !!!
 
Z dniem wejścia w życie tej ustawy, na bruk poszło 4250 ludzi, w tym starcy, osoby niepełnosprawne i przewlekle chorzy.
 
Zaczynają się więc eksmisje siłowe z użyciem, chyba naszprycowanej jakimś świństwem, policji.
 
Zobaczcie jak się traktuje ludzi w Polsce i jakich hitlerowskich metodsię używa w eksterminacji narodu polskiego, wysługując się armią sługusów szatana, którzy zamiast spałować bydlaków, rzucają całe hordy uzbrojonych po zęby, tzw „funkcjonariuszy prawa” na najbardziej bezbronnych.
 
 
Powinni nie tylko rządowi, ale też Ci policjanci wstydzić się przed narodem i własnymi dziećmi, że jako barany bezmyślne, wykonują polecenia morderców i psychopatów.
 
Zobaczcie akcję eksmisji na bruk, osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim i ciężko schorowanej. Czy ta banda bydlaków dostanie wreszcie za swoje?, bo gniew narodu rośnie.
 
 
Dziś eksmitują tą kobietę i innych najsłabszych, a jutro przyjdą po Ciebie. Wystarczy, że nie zapłacisz przez kilka miesięcy za gaz, czy prąd, a ceny comiesięcznych płatności rosną w tempie lawinowym.
 
W tej chwili jest już orzeczonych prawomocnych wyroków z mienia komunalnego w całej Polsce – 2550 z mieszkańz kamienic prywatnych 1700 . Według tej nowej bandyckiej ustawy, można wyrzucać na bruk – bez prawa do lokalu zastępczego: inwalidów, rencistów, osoby obłożnie chore, matki z dziećmi, kobiety w ciąży, bezrobotnych, słowem wszystkich
Tymczasem prawdziwi przestępcy siedzą sobie w pałacach i nie są pociągani do odpowiedzialności. Czas chyba na samosądy.
 
Chciałam jeszcze dodać bardzo znamienny fakt, jako informację do właścicieli kamienic. Z całym zrozumieniem tematu i sytuacji w jakiej również oni się znajdują, a wiem dużo w tym temacie, to sprawa nie dotyczy, tylko eksmisji z kamienic, ale z budynków o każdej innej formie własności.
 
Tymczasem rząd szykuje się również na właścicieli kamienic, aby móc bezprawnie im je zabierać. Od okresu powojennego już to się dzieje, a skala tego problemu też się z roku na rok nasila. W swoim czasie wybuchła afera z bezprawnym przejmowaniem kamienic, szczególnie w Krakowie, gdzie ta kryminalna mafiajest najsilniejsza.
 
Ale to nie wszystko. Właściciele kamienic, którzy w większości dorabiali się w pocie czoła, odejmując sobie od ust, po wojnie praktycznie utracili swój dorobek życia. Wprawdzie kamienice mogli zatrzymać, ale pod warunkiem ponoszenia wszelkich opłat z nią związanych i płaceniem dodatkowo, wielokrotnie za to samo podatków, podczas, gdy narzucono im lokatorów z gminy. Jednym słowem po II wojnie światowej, powiedzieli, że od teraz, to wszystko jest wspólne.
 
Wiekszość właścicieli z obawy przed zbyt wysokimi kosztami utrzymania, odsprzedało te kamienice państwu. Odsprzedało, to zbyt dużo powiedziane. Otrzymali za to takie gratyfikacje, że mogli sobie kupić za nie jedynie koło do samochodu.
 
Teraz ma wyjść jeszcze jedna bandycka ustawa, a może już wyszła, że jeżeli kamienica ma powyżej 100 lat, to może być zakwalifikowana do klasy zabytków, a wtedy wszelkie rekonstrukcje, będą wymagały stosownych zezwoleń i ponoszenia horendalnych kosztów. A jeśli nie odnowisz, zgodnie ze standardami unijnymi, to Ci dom zabiorą. Takie sukinsyny.
 
Te nieroby, złodzieje i bandyci robią wszystko, aby odebrać godność obywateli, pozbawić ich majątków i przy okazji skłócić właścicieli z lokatorami, którym mają psi obowiązek zapewnić mieszkania zastępcze.
 
Tępym mózgom, robić się nie chce, nic nie potrafią, oprócz  wykwalifikowanego złodziejstwa i dlatego lecą na grzbiecie inteligentnych i prawych ludzi. Ale doczekają się swojej zapłaty, czego im życzę i chyba nie jestem w tym odosobniona. 
0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758