HYDE PARK
Like

Rząd odwołał koncerty zblazowanej gwiazdy

26/08/2014
535 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Rząd odwołał koncerty zblazowanej gwiazdy

Są jeszcze na tej Ziemi rządy które respektują poglądy swych obywateli reagując zgodnie z ich życzeniem. Nie w Polsce kiedy nie zatrzymano prowokacyjnego koncertu starej lampucery. Rząd Dominikany odwołał koncert zblazowanej gwiazdy jako niemoralne.

Ze zrozumiałych względów, nie będę robił reklamy, nie podaję nazwiska amerykańskiej gwiazdy. Zeszła z dobrej drogi na której była w dzieciństwie. Jako nastolatka nosiłapierścień dziewictwa , była bardzo religijna . Ale nie można służyć dwóm panom: Bogu i Mamonie. Biedna dziewczyna niestety wybrała Mamona i szatana i teraz im służy.

0


 

Nadchodzące jej koncerty  w Republice Dominikańskiej zostały anulowane przez rząd.  Zakazano jej wystepów ze względu na moralność. Komisja, która nadzoruje publiczne występy stwierdzila, że to co propaguje gwiazda muzyki pop nie jest w tym kraju dozwolone.

Jednak można !!!!

Na koncertach mających odbyć się 13 września, ” zamierzała ona wykonać akty, które wykraczają przeciwko moralności i obyczajom co jest karalne  w republice dominikańskiej.” Bilety na występy w Santo Domingo były już w sprzedaży od lipca. Amatorzy zboczeń będą musieli ograniczyć do ogladania wideo.

Podczas koncertów  wybryki gwiazdy nie ograniczają się do: ” erotyczego trzęsienia kuprem” , łapania się za krocze ( a przecież WC jest na zapleczu)  i  idiotycznego biegania z wywieszonym jęzorem.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816