Bez kategorii
Like

Rybiński Pijarowski Playback Tuska otumania ludzi .

17/04/2011
296 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Rybinski”Rostowski specjalizuje się w okłamywaniu ludzi o prawdziwym stanie finansów publicznych tego kraju” to jest demokratyczny , wolny kraj ?. To jest hańba

0


 

Rybiński Pijarowski Playback Tuska otumania ludzi .
 
Rybiński na Kongresie Nowej Prawicy , na czele której stoi ikona wolnego rynku i zachowawczego monarchizmu Korwin Mikke .
 
Zanim przejdę do kilku zdań ,które wynotowałem z przezabawnego , choć wiejącego gdzieś w głębi groza przemówienia Rybińskiego kilka refleksji , które mi się po jego wysłuchaniu nasunęły. Szczególna uwagę zwróciłem na jego słowa w których domagał się prawdziwego wolnego rynku , prawdziwego kapitalizmu i prawdziwej demokracji .
 
Rybiński jest kolejna znana publiczną osobą, która uważa że bez wolności gospodarczej , bez demokracji , bez zbudowania wolnego społeczeństwa Polska się nie dźwignie. Jeśli pozwolimy przetrwać III RP to przeistoczymy się w społeczeństwo jak je nazwałem „nowego chłopstwa pańszczyźnianego” lub niewolników jak chce Rybiński.
 
Rybiński na Kongresie Nowej Prawicy „ Zadłużanie Gierka skończyło się bankructwem Polski , zadłużanie Tuska może skończyć się bankructwem Polski. Rostowski specjalizuje się w okłamywaniu ludzi o prawdziwym stanie finansów publicznych tego kraju.”…”1990 rok mieliśmy 153 tys urzędników, dwadzieścia lat demokracji 460 tys urzędników. Trzy razy tyle, to jest chore. Ujawniłem to dwa lata temu. Obiecali zmniejszyć o 10 procent. Po roku sprawdziłem . Przybyło 40 tysięcy. Było 300 – 400 ustaw rady ministrów, teraz w kraju który powinien być krajem ludzi wolnych 2000 rocznie. To jest biegunka legislacyjna.”…” to jest demokratyczny , wolny kraj ?. To jest hańba.”…” Harvard ,gdyby go przenieść do Polski następnego dnia zostałby zamknięty, gdyż nie spełnia polskich standardów.”…” Emerycie będą żebrać „…Ja nie chce takiej Polski. W której będziemy żebrać …|”..Wierze , że nie będziemy musieli wybierać pomiędzy niewolnikami przeszłości , a złodziejami przyszłości „…”Chcemy prawdziwego kapitalizmu i prawdziwej demokracji „… .( źródło )
 
Warto zwrócić uwagę na coraz bardziej rozbudowany aparat pojęciowy starający się opisać problematykę związaną z III RP , oligarchią , Platformą, mediami , Tuskiem i jego epoką . Epoką upadku Polski porównywalną jedynie z nierządem czasów saskich .
 
Rybiński wzbogacił ten coraz bogatszy słownik „ pojęć i terminów „ rodzynkami w rodzaju „złodziei przyszłości „, „ to jest chore” , „biegunka legislacyjna „ ,pijarowy playback Tuska „.
 
Polecam klikniecie na link i posłuchanie 8 minutowego przemówienie Rybińskiego . Znajdziecie też tam państwo między innymi Ziemkiewicza.
 
Przy okazji polecam książkę Petera Heathera „ Imperia i Barbarzyńcy. Migracje i narodziny Europy” Ciekawa tematyka . „A i początek jest bardzo interesujący”
 
Marek Mojsiewicz
 
 
 
 

Inne zapisy autora:

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758