POLSKA
Like

Rusza nabór Korporacji Zbrojnej w Toruniu

28/06/2014
1640 Wyświetlenia
13 Komentarze
1 minut czytania
Rusza nabór Korporacji Zbrojnej w Toruniu

Moją pasją oraz zadaniem jest publicystyka. Piszę o walce z Rewolucją oraz o konieczności wzmocnienia obronności państwa, ponieważ nasza niepodległość jest zagrożona m. in. z powodu słabej armii i braku sił, które gotowe byłyby działać w partyzantce. Niemniej sam uważam, że nie należy wierzyć ludziom, którzy tylko potrafią gadać. Dlatego informuję, że rusza nabór do oddziału Korporacji Zbrojnej w Toruniu, którym będę dowodził.

0


foto: Korporacja Zbrojna

foto: Korporacja Zbrojna

Utworzona w zeszłym roku Korporacja Zbrojna to organizacja paramilitarna licząca obecnie ponad 100. członków w 8 oddziałach w całej Polsce. Głównym naszym celem jest stworzenie struktur obrony terytorialnej w całym kraju i patriotyczne wychowanie młodzieży w duchu cywilizacji łacińskiej. W razie najazdu, chcemy stawiać wrogowi opór poprzez prowadzenie działań partyzanckich, sabotażu oraz niszczenia morale najeźdźcy.

Oczywiście nie zastąpimy regularnej armii, natomiast na podstawie zdolności już istniejących oddziałów, można śmiało stwierdzić, że będziemy w stanie skutecznie siać zamęt w szeregach ewentualnego okupanta. Szkolenie obejmować będzie taktykę miejską oraz leśną. Zapowiadam też od razu, że w oddziale Toruńskim nacisk będzie kładziony na tą drugą.

Osoby zainteresowane dołączeniem KZ mogą zgłaszać się do mnie poprzez Facebook (TUTAJ) bądź też adres mailowy (dominik.cwikla.90@gmail.com). Szkolenie rozpocznie się na przełomie września i października.

0

Dominik Cwikła http://kontrrewolucja.net/

Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net. Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach. Aktywny obrońca życia, monarchista, bezpartyjny. Wydawca Gazety "Rycerstwo", prowadziłem audycję historyczno-rozrywkową "Tak było", zaś w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Jestem zastępcą Redaktora Naczelnego portalu wSensie.pl.; fb.com/dominik.cwikla ; twitter.com/Dominik_Cwikla

51 publikacje
26 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758