Globalnie i Lokalnie
Like

Runął mit o uchodźcach

14/11/2015
930 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Dobę po zamachach w Paryżu – doskonale zorganizowanej akcji terrorystycznej, która miała przynieść ‘krew i przerażenie krzyżowcom’ służby specjalne wszystkich krajów Unii Europejskiej przygotowują się do możliwych kolejnych ataków. I przyznają, choć jeszcze nie publicznie, sprawę kryzysu uchodźców Unia Europejska spieprzyła.

0


paris_0

Oto w ciągu półrocza w granicach Unii Europejskiej znalazło się ponad milion przyjezdnych z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej – wszyscy w charakterze uchodźców, większość to młodzi lub w średnim wieku mężczyźni, których łączy jedna religia. Jak raz religia, która mimo swojego piękna zobowiązuje wyznawców do walki przeciwko niewiernym – walki, która ma polegać na – jak to precyzyjnie opisuje Koran – ‘przyłożeniu miecza do szyi’. I których łączy niechęć do dobrobytu krajów Europy Zachodniej, dobrobytu, na który społeczeństwa europejskie zupełnie nie zasługują. Są bowiem, jak to skrupulatnie wyjaśniali i wyjaśniają ajatollachowie oraz mułłowie w znacznejmn części zachodnioeuropejskich meczetów, społeczeństwami zepsutymi, które nie Bogu służą, lecz jego przeciwieństwom.

10 godzin po zamachach policja francuska już wiedziała – trzech zamachowców było zarejestrowanymi przez grecką straż graniczną uchodźcami z Syrii i Egiptu.

Posiadacz syryjskiego paszportu, który znaleziono na miejscu ataków, należał do osoby, która przekroczyła granicę z Grecją przez wyspę Leros trzeciego października, podał Reuters za informacją przekazaną przez francuską policję. Przez Leros, podobnie jak i przez Lesbos, Kos, Chios i Samoc płynęła w tym czasie fala uchodźców

Przy ciele innego z zamachowców samobójców, który przeprowadził atak bombowy niedaleko stadionu Stade de France, znaleziono syryjski paszport. Francuska telewizja BFM informuje także o znalezieniu paszportu egipskiego przy ciele innego terrorysty. Francuskiej policji udało się ustalić, że właściciel syryjskiego paszportu przekroczył granice Grecką przez wyspę Leros.

Tottenham-Riots-007Reszta zamachowców to Muzułmanie, którzy żyli na miejscu przynajmniej od kilkudziesięciu lat. Podobnie, jak miliony takich właśnie Muzułmanów mieszka w Wielkiej Brytanii. To między innymi oni palili w 2011 roku londyńską dzielnicę Tottenham. To oni prowadzą działalność apostolską w imieniu Proroka Mahometa w szkołach i na uniwersytetach w Anglii, Szkocji i Walii. To oni w końcu budują swój świat w nieodległym Berlinie, gdzie w ciągu kilku miesięcy nieoczekiwanie pojawiło się ich tak wielu…

Wprost nikt tego jeszcze nie przyznaje, ale już wiadomo, że Europa wpuściła do swoich stolic armię Państwa Islamskiego. To dlatego w Londynie niedługo po ataku na Paryż zebrała się COBRA, legendarny sztab antykryzysowy Zjednoczonego Królestwa, który dość szybko zdecydował się przejrzeć wszysytkie bez wyjątku procedury bezpieczeństwa i część z nich zmienić. Jaką część? To oczywiście jest tajne i nikt oficjalnie zmian procedur nie ogłosi. Zauważą je mieszkańcy Londynu w związku z nieco bardziej kłopotliwym podróżowaniem po mieście. Z pewnością zmiana procedur dotknie Muzułmanów zatrudnionych w brytyjskiej administracji publicznej.

– Ministrowie uznali, że konieczne jest przejrzenie naszych istniejących planów reagowania, aby mieć absolutną pewność, że wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski z wydarzeń w przeszłości – mówi brytyjski premier David Cameron. I dodaje: – olicja zintensyfikowała swoje działania w celu zachowania szczególnej ostrożności, a w związku z zaostrzeniem kontroli granicznej we Francji brytyjska służba graniczna pozostaje w bezpośrednim kontakcie ze swoimi francuskimi odpowiednikami.

1438552658-e98fad84d0b4c9d1279ccfd20c8d6de6-600x333Warto pamiętać, że nad Kanałem La Manche, w dzikim obozowisku w Calais koczuje kilkanaście tysięcy Muzułmanów, którzy chcą dostać się do Wielkiej Brytanii.

Informacje o zmianie procedur bezpieczeństwa docierają również ze służb włoskich, hiszpańskich, belgijskich, holenderskich, skandynawskich oraz szwajcarskich. Również na polskich ulicach, szczególnie w warszawskim metrze, powinno się pojawić więcej funkcjonariuszy w tym przede wszystkim funkcjonariuszy z psami.

0

NULL

40 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758