Bez kategorii
Like

Rugowanie z polskiej przestrzeni publicznej i naszej polskiej świadomości polskich symboli narodowych.

16/12/2012
605 Wyświetlenia
0 Komentarze
12 minut czytania
no-cover

Co pozostanie nam Polakom, gdy z naszej przestrzeni publicznej zostaną usunięte nasze polskie symbole narodowe, w tym nasza polska swastyka, Mieczyk Chrobrego, polska Falanga, nasze polskie narodowe pozdrowienie oraz polski Święty Krzyż?

0


  Kilka słów na temat polskich symboli narodowych, które chce się nam wyrugować zakazami z naszej przestrzeni publicznej w odniesieniu do dyskusji, która miała miejsce na blogu u pana Marka Stefana Szmidta

pod jego autorskim wpisem zatytułowanym:

 

Ruch Narodowy w łapskach „Chamów z Natolina” (?)

marekstefanszmidt.nowyekran.pl/post/83006,ruch-narodowy-w-lapskach-chamow-z-natolina

 Ponieważ rzeczywiście ten człowiek, któremu poświęcił swój wpis pan Marek, mowa tutaj o człowieku podpisującym się nickiem p.e.1984, to sowieciarz jakich mało, jednak Zadruga i Moczarowcy w obecnym Ruchu Narodowym to margines marginesu, dlatego nie przejmowałbym się tym planktonem i nie podpisałbym się pod tym, co napisał pan Marek, że obecny ruch narodowy w Polsce jest manipulowany przez Chamów z Natolina, w tym między innymi przez Moczarowców, ponieważ to jest zbytnie uogólnienie. Natomiast, rzeczywiście trzeba bardzo uważać i mieć to na swojej uwadze, aby tak się nie stało, żeby ludzi tworzących dzisiejszy ruch narodowy nie wykorzystano politycznie przez Moczarowców i pieniądze oraz układy, które za nimi stoją.

  Dodam tutaj od siebie, że ten pan p.e.1984 na portalu "prawica. net" ale i na innych również pisze i uważa, że Kuraś i jego "Ogniowcy", to byli zwykli mordercy i bandyci, on w ogóle wypowiada się z wielką pogardą o Żołnierzach Wyklętych i rzeczywiście ma poglądy internacjonalistycznego komunisty, który podszywa się pod polskiego narodowca…

  A z ukrytym syjonistycznym i ateistycznym żydostwem, w tym przede wszystkim z żydostwem komunistycznym, które przemalowało się obecnie na liberałów, wolnościowców, wolnorynkowców, polską szlachtę, monarchistów, konserwatystów, demokratów trzeba w Polsce zrobić porządek (to nie jest zarzut skierowany przeze mnie pod adres Pana Marka Stefana Szmidta!). Moim zdaniem trzeba również doprowadzić w Polsce do takiej sytuacji, aby ci ludzie przestali udawać Polaków, po to, aby nas dzięki temu zaprzestali wodzić za nasze polskie nosy. Powodem zaistniałej sytuacji jest nasza wrodzona polska łatwowierność i naiwność, ale to na szczęście dzisiejszych narodowców – nacjonalistów już nie dotyczy.

Czy obecny Ruch Narodowy jest wodzony i manipulowany przez "Chamów z Natolina"?

 Tego nie wiem, mam nadzieję, że nie, jak dotąd nie ma na to żadnych dowodów, że tak jest. Takie same zarzuty względem wszystkich polskich narodowców kreował na portalu Nowy Ekran również pan Bogatko, który był dziennikarzem rozgłośni radiowej "Wolna Europa"…

  A i jeszcze jedno, szanowni Państwo polska słowiańska swastyka została nam Polakom ukradziona, a potem zawłaszczona przez niemieckich nazistów. Polska słowiańska swastyka nie ma żadnych związków z nazizmem, niemieckim faszyzmem, czy z narodowym socjalizmem. Ten znak w przedwojennej Polsce używali narodowi harcerze, ludzie związani z polskim Sokolstwem, ONR-owcy oraz jednostki polskich Strzelców Górskich, inaczej przedwojenni Strzelcy PODHALAŃSCY, polska słowiańska swastyka była wpisana w ich pułkowe emblematy i odznaki i to we wszystkie, tymi znakami posługiwały się te jednostki aż do końca 1945 roku…

 

Na dole zamieszczam odznaki pułkowe i Korpusówkę Podhalańczyków oraz krzyż Zgrupowania "Chrobry II".

 

 

 

     

Parada Strzelców Podhalańskich.

 

                                                     Pomnik 2PSP i AK, Sanok

                                          

 

              Odznaka ZHP "Wdzięczność".

                                                   

  Tak, polska swastyka, tak jak i używanie znaku polskiego Ruchu Narodowego, jakim jest "Mieczyk Chrobrego" zostały w miejscach publicznych, m. in. na polskich stadionach piłkarskich zakazane przez takie stowarzyszenia, jak "Nigdy Więcej", które wpływa na polski rząd MSZ, MSW, na Polski Związek Piłki Nożnej. W tych organizacjach znajdują się dzieci i wnuczęta byłych PPR-owców, KOR-owców, PZPR-owców ludzi związanymi z Krzywym Kołem, Krytyką Polityczną, Antifą, w której jest dużo dzieci ludzi z pierwszych stron gazet, m. in. polskich polityków zasiadających w polskim parlamencie, którzy są związani z tzw. "polską" lewicą i przez tych, którzy uważają się za jedynych polskich patriotów w Polsce, dzięki czemu przypisali sobie samym miano jedynej drogi politycznej dla wszystkich Polaków i Polski, jakim jest "propolski i jakoby patriotyczny PiS", tak aby do końca ten polski słowiański znak, polską swastykę ośmieszyć i zohydzić w oczach większości Polaków, którzy na własne życzenie i z głupoty pozbawiają się swojego własnego dziedzictwa narodowego i kulturowego.

  Jednak w tym samym czasie ten symbol w dniu dzisiejszym, po małych przeróbkach wykorzystywany jest przez Zadrugę i Moczarowców, zwyczajnych sowieciarzy i zagorzałych internacjonalistycznych komunistów, i bez żadnych przeszkód ze strony władzuchny – żydokomuny, która rządzi Polską, im na to wyżej wymienieni pozwalają, nikt przy tym nie chce zdelegalizować Zadrugi i nikt, im nie zabrania ze swoich symboli korzystać i promować w przestrzeni publicznej. W odróżnieniu od tego, co chce się uczynić z Młodzieżą Wszechpolską i ONR-em.

 Dlaczego tak się dzieje?

  Zakażemy używać Polakom w przestrzeni publicznej symbolu polskiej swastyki, zabronimy Polakom pozdrawiać się naszym polskim narodowym przedwojennym pozdrowieniem, potem zakażemy im używać w miejscach publicznych "Mieczyka Chrobrego", a na koniec z przestrzeni publicznej wyrugujemy symbol Krzyża Świętego.

  Szczerbiec (Mieczyk Chrobrego) – W okresie międzywojennym, Szczerbiec Chrobrego, owinięty w biało-czerwony sztandar był symbolem Obozu Wielkiej Polski i Stronnictwa Narodowego, a w okresie okupacji – Narodowych Sił Zbrojnych. Współcześnie motyw Szczerbca również jest wykorzystywany przez niektóre organizacje, odwołujące się do przedwojennych tradycji ruchu narodowego.

 Szczerbiec– jest to miecz koronacyjny królów Polski, jeden z najcenniejszych zabytków i unikatowe świadectwo polskiej historii. Jest to jedyne zachowane insygnium koronacyjne dynastii Piastowskiej.

 

                                                          

endecja.pl/leksykon/definicja/2

                 

Co nam pozostanie?

  Zadruga i ich zmieniona komunistyczna swastyka i ludzie z nią związani, którzy kompromitują cały obecny Ruch Narodowy, sierp i młot, gwiazda Dawida, menora, masońskie oko, masońska piramida, okultystyczna gwiazda, święto Chanuka, modły pod Ścianą Płaczu, synagogi, muzea kultury żydowskiej, multi-kulti, judeochrześcijaństwo, czerwona gwiazda i co jeszcze?!

  A "nasi" polscy prezydenci i premierzy oraz parlamentarzyści niech zakładają przy każdej okazji na swoje głowy jarmułki, niech zapalają chanukowe świeczniki i niech jeżdżą na każde zawołanie pod Ścianę Płaczu.

  To jest przerażające, że (chyba) Polacy chcą z naszej polskiej przestrzeni publicznej i z naszego polskiego światopoglądu i kultury wyrugować swoje własne polskie symbole, które od wieków były obecne w naszej świadomości i tożsamości narodowej, a tak ochoczo bronią znaki i symbole bezpośrednio związane z komunizmem, nazizmem, okultyzmem, masonerią, syjonizmem i żydostwem oraz z Szatanem Diabłem…

paweltonderski.polacy.eu.org/2842/polski-ruch-narodowy-salut-rzymski-historia-w-fotografii-cz-2/

                  

CWP!

0

Pawel Tonderski http://Polacy.eu.org

Polska

63 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758