Globalnie i Lokalnie
Like

Ruch Kontroli Wyborów

23/03/2015
435 Wyświetlenia
2 Komentarze
4 minut czytania
Ruch Kontroli Wyborów

Szanowni Państwo, Rodacy, mieszkańcy województwa łódzkiego! Ruch Kontroli Wyborów jest ogólnopolską, apolityczną, obywatelską inicjatywą, opartą na współpracy kilkudziesięciu organizacji. Głównym i jedynym celem jest kontrola pracy komisji obwodowych oraz zebranie wszystkich wyników i zdjęć protokołów i przesłanie ich w celu niezależnego podliczenia. Nawiązana została współpraca z kilkoma sztabami wyborczymi, co pozwoli na skoordynowanie działań i wykorzystanie każdego chętnego do pomocy.

0


 

Brak reakcji na fałszerstwa wyborcze oznacza rozkręcanie się spirali oszustwa i korupcji. Nic tak nie rozzuchwala, jak bezkarność. Patologia działań rządzących elit wnika na coraz niższe poziomy, znajdując się już na granicy bezpośredniej ingerencji w życie obywatela. Dzisiaj są to ustawy, odbierające nam pieniądze, zmuszające do dłuższej pracy, niszczące resztki majątku narodowego. Jutro będziemy bali się uznaniowego skreślenia z kolejki do lekarza, nieprzyjęcia dziecka do przedszkola czy wizyty urzędniczej komisji sprawdzającej prawidłowość procesu rodzicielskiego. Udane fałszerstwo w jednej dziedzinie życia jest jak rak, który przerzuca się na coraz dalsze obszary.
Oprócz rewolucji, wybory są jedyną szansą na zmianę istniejącego stanu rzeczy. To nasze ostatnie demokratyczne narzędzie. Trzeba dopilnować, aby przebiegły uczciwie i zostały prawidłowo policzone. Dlatego też Ruch Kontroli Wyborów wzywa wszystkich obywateli: stańmy wspólnie w obronie Polski i demokratycznych wartości. Potrafimy to zrobić, jak kiedyś- a przecież jesteśmy bogatsi o wiele doświadczeń.

Czy każdy może się włączyć w tę inicjatywę? Tak: każdy obywatel rozumiejący zagrożenia i chcący wspólnie działać dla dobra Ojczyzny. Nawet, jeżeli będą nas miliony, pozostaniemy elitą, używającą nowoczesnych metod organizacji i komunikacji dla obrony tradycyjnych, podstawowych wartości.

Jak przyłączyć się do Ruchu Kontroli Wyborów?

– wszystkich chętnych proszę o wypełnienie formularza (w załączniku) i przyniesienie go na najbliższe spotkanie w środę 25 marca. Uwaga: nie wypełniamy szarych pól.
– kontakt telefoniczny w celu uzyskania odpowiedzi na pytania: 729-214-037
– Łódzkie spotkanie Ruchu Kontroli Wyborów (otwarte dla polecających i poleconych): środa, 25 marca zbiórka: 18:30,  rozpoczęcie: 18:45
Miejsce: sala “kościół dolny” ul. Łąkowa 42 (wejście od wytworni filmów fabularnych)
Na spotkaniu przedstawione zostaną:,informacje bieżące, zaprezentowana zostanie struktura dzielnicowa RKW w mieście Łodzi, omówiona zostanie rola sztabu okręgowego, podany zostanie sposób komunikowania, przedstawione zostaną wszystkie kanały obiegu informacji.
Sala znajduje się w piwnicy kościoła Matki Boskiej Zwycięskiej. Zachęcam do uczestnictwa we mszy świętej o godz. 18:00. 25 Marca jest święto kościelne Zwiastowanie Najświętszej Marii Panny.

Proszę o rozpowszechnianie powyższej wiadomości i przyprowadzenie na spotkanie znajomych osób, które chcą włączyć się do RKW. Czasu jest już bardzo niewiele.

Sztab RKW okręg 14
powiaty: brzeziński, łódzki wschodni, pabianicki, zgierski, miasto Łódź

tel: 662 475 083 tel: 729 214 037

e-mail: SztabLodzRKW@gmail.com

wszystkie nowiny     –       http://lodz.ruchkontroliwyborow.pl

rejestracja w RKW: www.ruchkontroliwyborow.pl

FB: https://www.facebook.com/rkw2015

kontakt: sekretariat@ruchkontroliwyborow.net

informacje ogólne: www.stopfalszowaniuwyborow.p

Twitter: https://twitter.com/rkw2015pl

Nie bądź bierny! Twoja pomoc jest potrzebna!

Powyższą wiadomość przesyłaj dalej- do znajomych i organizacji.

Z poważaniem

Arkadiusz Nowakowski

Solidarni2010

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816