BIZNES
Like

Rostowski popiera pożyczki dla zadłużonych – byle nie w banku.

18/06/2013
918 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Rostowski popiera pożyczki dla zadłużonych – byle nie w banku.

Wincenty, ach Wincenty, jakżeż możesz tak postępować bez krzty zatroskania nad tymi, którzy właśnie troski potrzebują najbardziej. Wszakże nie każdy radzi sobie w kapitalizmie co wprost dowodzone jest przez mocny wzrost grupy tych zwanymi zamożnymi i równolegle równie mocny wzrost liczby tych najbiedniejszych zwanych biedotą. Klasa średnia się rozcieńcza. Wincenty Rostowski, Minister Finansów, Londyński Warszawiak. To Ty, właśnie Ty jesteś odpowiedzialny za zło płynące z parabanków, za niesprawiedliwe traktowanie przez banki obywateli, za biedę, na którą brzydzi Ci się patrzeć boś wolał z tymi zamożnymi się spółkować.   Rostowski! Pamiętasz Amber Gold? Pamiętasz? Toż też na to pozwolił, toż to prawo na to pozwoliło i łakomość na podatki płynące od oszustów. Vanquis to Twoja wina. Vanquis to brytyjski bank, który […]

0


Wincenty, ach Wincenty, jakżeż możesz tak postępować bez krzty zatroskania nad tymi, którzy właśnie troski potrzebują najbardziej. Wszakże nie każdy radzi sobie w kapitalizmie co wprost dowodzone jest przez mocny wzrost grupy tych zwanymi zamożnymi i równolegle równie mocny wzrost liczby tych najbiedniejszych zwanych biedotą. Klasa średnia się rozcieńcza.

Wincenty Rostowski, Minister Finansów, Londyński Warszawiak. To Ty, właśnie Ty jesteś odpowiedzialny za zło płynące z parabanków, za niesprawiedliwe traktowanie przez banki obywateli, za biedę, na którą brzydzi Ci się patrzeć boś wolał z tymi zamożnymi się spółkować.

 

Rostowski! Pamiętasz Amber Gold? Pamiętasz? Toż też na to pozwolił, toż to prawo na to pozwoliło i łakomość na podatki płynące od oszustów. Vanquis to Twoja wina. Vanquis to brytyjski bank, który w Polsce też jest bankiem ale jego klientami są dokładnie Ci sami, którzy w innych bankach kredytu nie dostaną i mogą tylko w parabanku. Vanquis według prawa to nie parabank ale jawnie reklamuje swoje karty kredytowe bez bik. Tak! To są karty kredytowe przeznaczone dla tych, którzy nie spłacają kredytów bankowych i innych zobowiązań. Jak to? Rostowski! Jak to?

 

Masz obniżoną zdolność kredytową i negatywny BIK? Bank odmawia kredytu? Skorzystaj z propozycji Vanquis Bank, instytucji oferującej usługi kredytowe, a otrzymasz pomoc w postaci łatwiejszego dostępu do karty kredytowej (źródło cytowanego fragmentu http://bezpozyczka.com/bezkrd)

 

Toż to Ty jesteś winny dziesiątkom tysięcy pętli kredytowych, dziesiątek samobójstwom wprost z nich wynikających. Rostowski! Jak można legalnie prowadzić firmę pożyczkową udzielającą kredytów nawet bez sprawdzania rejestru dłużników krd? Jak można legalnie udzialać pożyczek bez bik na 30000 % (słownie: trzydzieści tysięcy procent) w skali roku. Ano wiem, że można. Przecież po to są uniwersytety prawnicze aby szkolić właśnie przyszłych oszustów, wszystko zgodnie z prawem, którego przeciętny Polak po prostu nie rozumie bo też tak jest to zapisane i dokładnie w tym celu aby było tak wiele interpretacji i tak wiele legalnych oszustów. Tak Rostowski – to też Twoja wina, godzisz się na to, popierasz to, jesteś temu winien!

 

Wiesz Rostowski, ja rozumiem czemuż taki jesteś. Niektórzy od dziecka marzą by być strażakami, podróżnikami, pływać kajakiem po oceanach a niektórzy marzą o pieniądzach i salonach. Ot tak po prostu, zwykłe marzenia, każdy ma jakieś. A kiedy się marzy tak bardzo i tak bardzo się czegoś chce to po trupach chodzenia z łatwością przychodzi. Kiedy spełnienie marzeń wymusza czynienia zła to sumienie topnieje a dusza gnije.

 

Pewnie Rostowski sobie myślisz, że pieniądze są najważniejsze. Założę się, że nigdy w życiu nie spotkałeś ludzi szczęśliwych bez pieniędzy, ja ich znam i mam ich na co dzień. Zło się dzieje im wtedy kiedy mają oddawać Wam to co sami zarobili, oddawać to czego nie są winni, płacić za to czego nie uczynili i płakać za coś czego nawet nie poznali.

Inne zapisy autora:

0

Mizuho
Mizuho https://3obieg.pl

8 publikacje
7 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816