Globalnie i Lokalnie
Like

Rosjanie będą tłumili rebelie muzułmańskie w Anglii ?

25/04/2014
1099 Wyświetlenia
4 Komentarze
32 minut czytania
Rosjanie będą tłumili rebelie muzułmańskie w Anglii ?

Tony Blair „ To nie Rosja ,ale islam jest prawdziwym zagrożeniem dla świata „…”Destabilizuje (radykalny islam) społeczności, a nawet państwa. Podkopuje możliwość pokojowego współistnienia w dobie globalizacjipowiedział były szef  brytyjskiego  rządu.

0


…”Zwrócił uwagę, że wiele rządów trwoni fundusze na ochronę swych państw, jednocześnie tworząc u siebie warunki dla rozwoju radykalnych grup muzułmańskich. Taka sytuacja, zdaniem byłego premiera, jest „absurdalna”. „…”Tony Blair zaapelował do Zachodu o odłożenie na bok sporów z Rosją i Chinami  i skoncentrowanie się na zagrożeniu płynącym ze strony radykalnego islamu. Powiedział, że świat powinien się jednoczyć  w  walce z  ekstremistami. Podczas wystąpienia w siedzibie Bloomberga w Londynie Blair podkreślił, że państwa zachodnie muszą „podnieść kwestię religijnych ekstremistów do rangi najważniejszych problemów”. Jego zdaniem, aby walczyć z radykalnym islamem Zachód musi współpracować z innymi państwami, „w szczególności z Rosją i Chinami”. Dlatego najsilniejsze kraje świata powinny zaniechać wzajemnych konfliktów i muszą skierować uwagę na problem „rozlewającego się po świecie” radykalnego islamu.”...(źródło )

2010 rok „Rokita „Polska także nie ma i – mimo grożącej nam demograficznej katastrofy – mieć nie będzie w wyobrażalnej przyszłości kłopotu z liczebnością i zamknięciem islamskiej społeczności”…” Jest jeszcze jedna kwestia, bez wątpienia dla polskiej polityki kluczowa. Starcie Zachodu z islamem w najwyższym stopniu nie leży w polskim interesie. Gdyby bowiem sławetna “wojna cywilizacji” przybrała kształty realnej i globalnej polityki, kluczowym partnerem i sojusznikiem Zachodu z konieczności musiałaby stać się wielka i najbardziej zagrożona przez islam Rosja. Taki scenariusz to koniec marzeń o długofalowej podmiotowości polskiej polityki w Europie. Co innego towarzyszenie Amerykanom w Iraku czy Afganistanie, by okazać się wiarygodnym sojusznikiem, a co innego podsycanie wewnętrznego antyislamskiego frontu w Europie. Dobrze więc, że warszawska społeczność muzułmanów będzie w końcu miała swój meczet. Dobrze dla tej społeczności i dobrze dla polskiego narodowego interesu.” ….(więcej)

Brytyjski premier David Cameron powiedział, że istnieją “mocne przesłanki” świadczące o tym, że brutalne zabójstwo mężczyzny we wschodnim Londynie było atakiem terrorystycznym. „….” Nie damy się zastraszyć, nigdy się nie ugniemy – oświadczył. „…”inspirowany ideologicznie przez radykalny odłam islamu. „….”Wcześniej Cameron zlecił zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia sztabu antykryzysowego Cobra. Media zwracają uwagę, że zwoływane są one tylko w sprawach, które mogą mieć znaczenie dla bezpieczeństwa państwa. „…..”Według świadków zdarzenia dwaj napastnicy o nieeuropejskich rysach, w wieku ok. 20 lat, nożem przypominającym maczetę lub topór rzeźnicki zaatakowali mężczyznę idącego ulicą w dzielnicy Woolwich we wschodnim Londynie. Jak podała agencja PA, obcięli mu głowę, wznosząc okrzyki “Allah akbar” (Bóg jest wielki). „….”„widać mężczyznę trzymającego nóż w zakrwawionej ręce, który mówi: „….”Nigdy nie będziecie bezpieczni. Obalcie swój rząd, nie zależy mu na was. „……”policjanci otworzyli ogień do dwóch mężczyzn, którzy ich zdaniem byli uzbrojeni. Mężczyźni z ranami postrzałowymi zostali przewiezieni do dwóch różnych szpitali; stan jednego z nich jest ciężki. Letchford potwierdził, że zginęła jedna osoba. „...(więcej )

„Odbierają przechodniom alkohol, obrażają kobiety w krótkich spódniczkach, napadają rzekomych gejów. Ulice wschodniego Londynu patrolują samozwańcze muzułmańskie patrole. Wszystko nagrywają i publikują w internecie. „…..””Muzułmańscy stróże moralności wdrażają szariat w Wielkiej Brytanii” – taki napis otwiera nagranie, jakie od dwóch tygodni można obejrzeć na YouTube. Później na krótko pojawia się złowróżbny napis: “Islam zdominuje świat”.. (więcej )

23 maj 2013 „To już czwarta noc zamieszek w południowej części Sztokholmu. Tak jak podczas trzech poprzednich młodzi ludzie podpalali samochody i obrzucali policjantów kamieniami. Według agencji TT, obszar objęty zamieszkami rozszerzył się na kolejne dzielnice i podstołeczne miejscowości.W starciach ranny został co najmniej jeden policjant, a do aresztu trafiło pięciu uczestników zamieszek. Doszło także do podpalenia posterunku policji. Pożar został jednak szybko ugaszony „..(więcej )

Soeren Kern „Rząd francuski ogłosił plan wzmocnienia działań policji w 15 francuskich dzielnicach o największym poziomie przestępczości, aby odzyskać kontrolę nad tzw. strefami „bez wstępu”, w większości niedostępnymi dla niemuzułmanów. Wśród opanowanych przestępczością rejonów, które francuskie MSW oznaczyło jako Priorytetowe Strefy Bezpieczeństwa (Zones de Sécurité Prioritaires, ZSP) są gęsto zamieszkane przez muzułmanów obszary Paryża, Marsylii, Strasburga, Lille oraz Amiens, gdzie niedawno muzułmańskie grupy młodzieżowe podczas trwającego dwa dni szału podpalania spowodowały pokaźne szkody materialne, a kilkunastu policjantów zostało rannych”….”Wiele z tych stref pokrywa się z muzułmańskimi dzielnicami, które wcześniejszy rząd określał mianem Wrażliwe Strefy Miejskie (Zones Urbaine Sensibles, ZUS) – dla francuskiej policji również strefy „bez wstępu”. Ostatnie statystyki wykazały 751 takich wrażliwych stref, których listę można znaleźć na francuskiej stronie rządowej (http://sig.ville.gouv.fr/Atlas/ZUS/) wraz z mapami satelitarnymi i dokładnymi granicami ulic. Szacuje się że w tych strefach mieszka 5 milionów muzułmanów – to części Francji nad którymi państwo straciło kontrolę. „...(więcej )

The Economist „ Ci Pakistańczycy , którzy żyją w miastach północnej Anglii …..odwiedzający z Azji są za każdym razem zszokowani ich tradycjonalizmem ‘….”Pani Ali wydawało się ,że zwyczaj zawierania małżeństw pomiędzy najbliższymi kuzynami zniknie za życia jej pokolenia , tymczasem jest kontynuowane . Jako rezultat , wady wrodzone są bardzo powszechne , małżeństwa zawierane wewnątrz rodziny podwajają ryzyko „..”klany , biraderies , są potężnymi siłami w Bradford . One wybierają partnerów do małżeństwa dla młodych mężczyzn i kobiet . One prowadza meczety . One kontrolują głosy wyborcze, głownie dla Partii Pracy „…(więcej )

Bałaban „Marwan Muhammad, rzecznik Zrzeszenia przeciwko Islamofobii we Francji…”…””Kto ma prawo twierdzić, że Francja za trzydzieści czy czterdzieści lat nie będzie krajem muzułmańskim? Kto ma takie prawo? Nikt w tym kraju nie ma prawa nam tego odmawiać. Nikt nie ma prawa odbierać nam tej nadziei. Nadziei na globalne społeczeństwo wierne islamowi. Nikt w tym kraju nie ma prawa definiować nam, czym jest tożsamość francuska „…..”George Soros.”przeznaczył swoje środki na kampanię promującą islam. Jej pomysłodawcą jest Zrzeszenie przeciwko Islamofobii we Francji (CCIF), którenajwyraźniej stawia sobie za cel przekształcenie Francji w kraj islamski. „ ….(więcej)

Dobosz „Państwo jest teoretycznie odseparowane od religii. Dotyczy to jednak bardziej chrześcijaństwa. Nikogo już nie dziwi np. przekazanie przez merostwo miejskiej sali na muzułmańskie modły. Tak stało się ostatnio w Noisiel (region paryski), gdzie socjalistyczny mer Daniel Vachez nie miał żadnych obiekcji co do łamania zasady laickości państwa. …(więcej )

„“Francuzi coraz częściej żyją w strachu. Obawiają się wprowadzenia szariatu i zorganizowanej przemocy wobec rodowitych mieszkańców kraju oraz policji” – wyjaśnia Cassen. Tasin dodaje, że „coraz częściej muzułmanie grożą zamieszkami, zamachami i wprowadzeniem szariatu. Często atakują policję. Nasz kraj jest w niebezpieczeństwie”. …”Linia życia francuskiej lewicy
Problem polega nie tylko na tym, że nikt nie dostrzega problemu. Sprawę pogarsza fakt, że francuska lewica i wielu burmistrzów aktywnie promują wzrost i rozwój sekciarskiego islamu. Mają w tym interes: muzułmanie stali się ważnym elektoratem lewicy. Aż 93% z nich w ostatnich wyborach głosowało na socjalistę Francoisa Hollande’a.”….Wielu uważa, że w przyszłości Francja będzie podzielonym krajem, rozdartym konfliktem religijnym. „Francuzi czują, że muzułmanie mają przewagę liczebną i że ich podeszli postępem. Francuzi we Francji czują się mniejszością” – tłumaczy Cassen. „Jeśli sytuacja będzie się rozwijać w podobnym tempie, niebawem będziemy mieć wojnę domową podobnie jak w Kosowie czy Libenie.”Zarówno Cassen, Tasin jak i Hilout stanęli przed sądem pod zarzutem używania mowy nienawiści.”….(źródło )

„Wśród tańczących pojawia się Mo Ansar, znany muzułmański celebryta z Wielkiej Brytanii. Braki w wykształceniu i wiedzy nadrabia arogancją i ciągłym żerowaniem na wizerunku muzułmanina-ofiary. Wspólnie z liderami panislamistycznej partii Hizb ut-Tahrir podziela pogląd, że świeckość to przyczyna chorób świata, wspiera segregację płciową w przestrzeni publicznej, popiera negatywne stanowisko tej partii wobec homoseksualistów. Wypowiada się na każdy temat, co skutkuje i takimi wypowiedziami: „Jeżeli niewolnicy traktowani są sprawiedliwie, z pełnymi prawami i bez jakiegokolwiek ucisku… to dlaczego ktoś miałby się temu przeciwstawiać?”. ….(źródło )

„W Wielkiej Brytanii toczą się dochodzenia w sprawie islamizacji 18 szkół państwowych w Birmingham. Prowadzą je osobno rada miasta, inspektorat szkolny i oddelegowany przez rząd były szef wydziału antyterrorystycznego Scotland Yardu, Peter Clarke. Brytyjska prasa już od początku marca pisze o spisku pod kryptonimem “Koń Trojański”…..”Wszystko zaczęło się jeszcze w grudniu, od wysłanego do władz anonimowego dokumentu, będącego albo donosem, albo wykradzionym planem spiskowców. Mieli oni doprowadzić drogą szantażu, pomówień i zastraszania do zmiany personelu i charakteru oświaty w szkołach o większości muzułmańskiej. Zauważono w nich dymisje niemuzułmańskich nauczycieli, zmiany w programach nauczania, segregację chłopców i dziewczynek, nacisk na praktyki religijne włącznie z pielgrzymkami szkolnymi do Mekki, a nawet propagandę dżihadu.”….(źródło)

Daily Mail Daily Mail” Opętana ideologicznie lewica stoi za rozruchami w w Anglii „Brytyjska lewicowa inteligencja zmiażdżyła całkowicie wszystkie społeczne wartości . „…”Pełna przemocy anarchia ,która utrzymuje się na brytyjskich miastach jest wynikiem całkowicie do przewidzenia 30 letniego lewicowego eksperymentu wypalającego w społeczeństwie całkowicie każdą fundamentalną wartość .”…” Rodzina w której dwoje rodziców związanych jest związkiem małżeńskim , wykształcona merytokracja ( moje : merytokracja rządy osób najbardziej utalentowanych i stojących najwyżej pod względem intelektu, które awansowały na swe stanowiska zgodnie z “systemem zasług”, zob. merit system.   Etym. – ang.bryt. meritocracy ‘jw.’; z łac. meritum ‘zasługa’; zob. -kracja. ..(źródło) ) , karanie przestępców , narodowa identyfikacja , wymuszenie stosowani prawa antynarkotykowego , i wiele innych fundamentalnych zasad zostało zmiażdżonych przez lewicową inteligencję opętanych obsesją rewolucyjnego przekształcenia społeczeństwa. „…” Jak dostrzegł wczoraj Dawid Cameron , to jest wyrazisty obraz społeczeństwa , które jest nie tylko rozbite, ale również chore.”…”Większość tych dzieci pochodzi z gospodarstw domowych samotnej matki ( moje : autorka celowo nie używa słowa rodzina tylko gospodarstwo domowe ) …za ta przerażającą sytuacją stoi świadome usunięcie najbardziej istotnego czynnika przygotowującego dzieci do życia w społeczeństwie , przemieniającego ich z pierwotnych dzikusów w cywilizowanych obywateli , usunięcie ojca , który jest zaangażowaną integralną częścią rodziny . „ ….Od czasu kiedy Partia Pracy ( socjaliści ) doszli do władzy w 1977 roku , rozpoczęli systematyczne niszczenie nie tylko tradycyjnej rodziny ,ale najmniejszego śladu idei ,że rodzice pozostający w związku małżeńskim są lepszym środowiskiem dla dzieci niż cokolwiek innego . „….( http://mojsiewicz.salon24.pl/332484,daily-mail-opetana-ideologicznie-lewica-stoi-za-rozruchami )…

To zaskakujące, ale możliwe, że ludzie wyznający pewne poglądy będą leczeni „….”stwierdziła dr Kathleen Taylor z uniwersytetu w Oxfordzie.To zaskakujące stwierdzenie padło podczas wykładu na Hay Literary Festival w Walii, gdzie zastanawiano się, czy wiara “nacechowana negatywnie” może być uznana za zaburzenie psychiczne.”…..”Taylor zapewnia, żeleczenie fanatyków religijnych przyniesie pozytywne skutki dla społeczeństwa, bowiem poglądy, które wynikają z wiary mogą szkodzić większości obywateli. Co najbardziej ciekawe, a zarazem niepokojące, plany dotyczą nie tylko tak drastycznych przypadków jak ostatnie wydarzenia z Wielkiej Brytanii, ale nawet poglądy na… wychowanie dzieci: „…..”Nie mówię wyłącznie o oczywistych kandydatach jak radykalny islam czy niektóre ekstremistyczne kulty, ale także o pogląd taki, jak, ten w porządku jest bić dzieci– oznajmiła dr Taylor.Artykuł okraszony jest stwierdzeniami, że medycyna wkrótce poradzi sobie z takimi przypadkami. Zastanawia nas jedynie, kiedy orwellowskie podejście zostanie zastosowane.”(więcej )

Władimir Putin „ Internet to projekt CIA „…..”Internet powstał jako projekt amerykańskiego wywiadu i wciąż jest przez niego rozwijany – stwierdził rosyjski prezydent „…”internet jest obecnie zdominowany przez Stany Zjednoczone: to przez serwery w USA przechodzi większość danych transmitowanych przez sieć i “wszystko jest tam kontrolowane”. „…”Właśnie dlatego, mówił Putin, rosyjski parlament uchwalił nowe prawo nakazujące rosyjskim portalom społecznościowym przechowywanie danych co najmniej przez sześć miesięcy i czynienie tego wyłącznie na serwerach zlokalizowanych na terytorium Rosji. „…”Prezydent wskazał też na rosnące możliwości rosyjskich przedsiębiorstw internetowych, które mają coraz lepiej konkurować z zachodnimi firmami, ale też bezpieczeństwa Rosji. Wymienił w tym kontekście rosyjską wyszukiwarkę Yandex oraz przejętą niedawno przez biznesmenów związanych z Kremlem sieć społecznościową Vkontakte, które wcielają obecnie projekty mające zwiększyć bezpieczeństwo informacyjne kraju. Radził także gościom forum, by korzystając z internetu nie używali wyszukiwarki Google, zastępując ją raczej rosyjskim Yandeksem. „….(źródło )

Wikipedia Bankowość islamskasystem bankowy, który jest zgodny z zasadami prawa muzułmańskiego (szariat) oraz jego zastosowanie we wsparciu rozwoju gospodarek krajów lub społeczności islamskich. Wśród zakazów określonych w prawie islamskim znajdują się m.in. zakaz lichwy, czyli bogacenia się na skutek pożyczania pieniędzy na wysoki procent (zakaz ten znajduje się również w Starym Testamencie) oraz inwestowania pieniędzy w działalność, której celem jest oferowanie dóbr i usług niezgodnych z podstawowymi wartościami islamu (np. produkcja broni czy alkoholu). „…”Kluczową cechą bankowości islamskiej jest więc rezygnacja z oprocentowania oraz odsetek. Źródłem zysku w takim modelu bankowości nie są odsetki ani kreacja długu kredytowego, ale produkcja dóbr i udział w zyskach z ich sprzedaży. Instytucje finansowe przekazują środki na rozwój sektora produkcji oraz usług. Tym samym pieniądze inwestowane są bezpośrednio w gospodarkę realną i w założeniu nie dochodzi do “sztucznej” kreacji pieniądza oraz do działań spekulacyjnych. Służą temu odpowiednio skonstruowane produkty bankowe, których główną cechą jest brak oprocentowania oraz odsetek. Do grupy podstawowych produktów bankowości islamskiej należy zaliczyć takie instrumenty jak Mudaraba, Muszaraka, Murabaha, Idżara, Kard Hasan.
Inwestowanie bezpośrednio w sferę realną gospodarki związane jest z ważną regułą, która towarzyszy inwestycjom w świecie islamu, tj. kierowaniem się interesem i wsparcie wspólnoty. Oznacza to, że nie jest możliwe np. finansowe wspomaganie produkcji pornografii, gdyż przedsięwzięcie to niszczy więzi rodzinne, społeczne, międzyludzkie.Inną istotną cechą towarzyszącą bankowości bezodsetkowej jest solidarne dzielenie ryzyka kredytowego. Ma to swoje odzwierciedlenie w proporcjonalnym podziale pomiędzy bank i klienta przyszłych zysków lub strat z zainwestowanych środków.Bank działający w oparciu o model bankowości islamskiej nie pomnaża pieniędzy na zasadzie kreacji długów, ale operuje rzeczywistym kapitałem pochodzącym z depozytów. Deponent ponosi zatem rzeczywiste ryzyko, które daje mu prawo do udziału w realnie osiągniętym zysku. Wielkość zysku nie jest wcześniej znana, nie wynika bowiem z ustalonego wcześniej procentu tylko z zysku wypracowanego w procesie gospodarowania. Zgodnie z bankowością islamską bank i klient działają razem, dzieląc między siebie zarówno zysk oraz ryzyko straty, jak i samą stratę.Waga jest przywiązywana do równości stron i respektowania umów, również tych zawartych ustnie. Umowy nie powinny wprowadzać klienta w błąd, tzn. powinny być zrozumiałe dla każdej ze stron.”…”W obliczu globalnego kryzysu finansowego, którego skutki są podstawą do podważania zasad, na których opiera się tradycyjna bankowość systemu rezerwy cząstkowej[2], bankowość islamska stała się przedmiotem ożywionych dyskusji, chociażby ze względu na dynamiczny (dwucyfrowy[3]) wzrost. Jako główny czynnik przewagi bankowości islamskiej nad tradycyjną bankowością systemu rezerwy cząstkowej w czasach kryzysu finansowego wymienia się oparcie tej pierwszej na fundamentalnych zasadach moralnych, co przekłada się na następujące antykryzysowe kwestie:

  • kraje islamskie nie poniosły strat wskutek inwestycji w instrumenty pochodne, gdyż korzystanie z tego rodzaju instrumentów jest zakazane i uznawane za obrót niematerialnym towarem.
  • wierni wyznający islam zachęcani są do brania czynnego udziału w obrocie gospodarczym – takie działanie jest zgodne z wiarą muzułmańską, gdyż prowadzi do ogólnego dobrobytu społeczeństwa.
  • banki islamskie stabilizują gospodarkę, poprzez to, że same dysponują zrównoważoną strukturą aktywów i pasywów. Ich działalność powoduje, że kapitał w kraju staje się mniej spekulacyjny, jest inwestowany w realną sferę gospodarki. „…(źródło )

————-
Mój komentarz

Macierewicz w wywiadzie zez Zdortem „Moim zdaniem Lech Kaczyński był najwybitniejszym prezydentem w dziejach Polski. „…..”Ale upadek niepodległego państwa polskiego byłby także potężnym ciosem w cywilizację chrześcijańską i łacińską, którą reprezentujemy. Gdyby naród polski stracił swoją podmiotowość i samodzielność państwową, rządzącym obecnie w Europie elitom dużo łatwiej byłoby narzucić model cywilizacji antychrześcijańskiej. „….”Premier Tusk i minister Sikorski nie mają moralnego prawa dysponować niepodległością Polski – dorobkiem tysiąca lat naszej historii. Jest oczywiste, że taka decyzja pogorszyłaby sytuację Polaków wśród innych narodów, trwale skazując nas na rolę siły roboczej nowych władców Europy „ …(więcej)
……………..

O co tak naprawdę chodzi Blairowi , który z przerażeniem w oczach zwraca się do Rosji z propozycją sojuszu przeciwko islamowi . I coś przy tym bełkocze o jakimi globalnym zagrożeniu . Tak naprawdę chodzi o to ,że już za chwile ludzie tacy jak Blair staną się obywatelami drugiej kategorii w islamskiej Anglii ,a mocodawcy Blaira, czyli angielska oligarchia lichwiarska i przemysłowa wywłaszczona ze swoich gigantycznych majątków i pozbawiona realnej władzy politycznej . W 1949 roku Rosjanie wkroczyli na Węgry , aby utopić w krwi powstanie przeciwko Niemcom , czyli Habsburgom .Być może Blair liczy ,że kiedyś Rosjanie i utopią w krwi powstanie ludności angielskiej , która będzie chciała sięgnąć po władze . Istotne jest to że ci Anglicy będą w większości muzułmanami

Już w 2010 roku Rokita przewidział ,że Zachodnia Europa , jej elity polityczne i gospodarcze w obliczu możliwości utraty władzy i majątków na rzecz elit muzułmańskich będzie musiała zacieśnić więzy z Rosją.

Lewactwo wyrosłe na bazie renegatów chrześcijańskich i żydowskich nie przewidziało ,że muzułmanie w odróżnieniu od chrześcijan nie dadzą się sponiewierać , ani pozwolić by im seksualizowano dzieci w szkołach .

Co więcej wierzą muzułmanin nie ma ani euro długi i przez cale swoje życie nie zapłaci ani centa odsetek bankom. Wynika to z nakazów religijnych , które uratowały muzułmanów od zostania niewolnikami na całe życie długu i banków . Muzułmanie nie jeżdżą na wczasy , bo nie mogą patrzyć na to zgorszenie jakim jest wystawianie swoich gołych tyłków przez europejskie ateistki i chrześcijanki na wszystkich plażach ku uciesze męskiej gawiedzi .Muzułmanin nie może żyć na kredyt , czyli kupić sobie samochodu za 100 000 złotych , czy euro jeśli nie ma gotówki .

Ponieważ muzułmanin nie ma żadnych długów nie musi tak ciężki tyrać na ich spłatę i ma więcej czasu dla rodziny .Co prawda do rozbicia muzułmańskiej rodziny i otrzymania muzułmańskiego rozwodu wystarczy , aby mąż trzy razy powiedział ‘ Rozwodzę się , rozwodzę się , rozwodzę „ aby małżeństwo przestało istnieć to rozwody wśród społeczności muzułmańskiej są rzadkością. Po prostu diabeł tkwi w szczegółach . Otóż po rozwodzie zgodnie z prawem koranicznym , czyli szaria dzieci pozostają przy ojcu . A ponieważ Mahomet nie przewidział czegoś takiego jak alimenty ,to rozwiedziona muzułmańska kobieta nie musi ich płacić na dzieci swojemu mężowi.

Mało kto zdaje sobie sprawę ,że tak naprawdę prawo rodzinne islamu ekonomicznie dyskryminuje…mężczyzn . To mężczyzna musi utrzymać rodzinę , kobieta głownie zajmuje się dziećmi i domem , a jej prac zawodowa ma znaczenie pomocnicze .W wypadku rozwodu to mężczyzna musi opiekować się dziećmi i je utrzymywać .

Już widzę jakie |” rwanie „ matki kawaler u płci przeciwnej . Od razu swojej nowej wybrance zaoferuj pomoc w wychowani swojej dwójki, trójki, czy czwórki dzieci , a ponieważ tylko on na nie łoży od razu ograniczy nowej połowicy wszystkie wydatki

Za to porzucona przez męża muzułmanka kwitnie .Nie musi łożyć na swoje dzieci, nie musi się nimi opiekować . Jest wolna, ma mnóstwo czasu , który może w całości poświecić nowemu mężowi .

Muzułmanie nie boją się użyć siły w obronie swojej religii i prawa do wychowywania swoich dzieci w ich duchu . I co najistotniejsze muzułmanie są gotowi użyć siły , aby w końcu zdobyć władzę polityczna w państwach Zachodu

To nie muzułmanie zbudowali obozy koncentracyjne , gułagi , komory gazowe . Żadne państwo muzułmańskie w czasach nowożytnych nie doprowadziło do takiego upodlenia człowieka do jakiego byli zdolni Rosjanie w Rosji Radzieckiej . czy Niemcy w czasach socjalizmu hitlerowskiego .

Z drugiej strony w wielu niestabilnych krajach muzułmańskich mamy do czynienia z prześladowaniami chrześcijan .

Nie bałbym się muzułmanów , bo tak naprawę to nie oni są dla Polaków prawdziwym zagrożeniem . Przysłowie mówi ,że najtrudniej jest pokonać samego siebie. Dotyczy to też społeczeństw. Jeśli polskie społeczeństwo pokona swoje własne słabości,pogna lewactwo z Sejmu i życia publicznego , a fundamentem państwa i rodziny uczyni aksjologię chrześcijańską to żadni muzułmanie nie będą dla Polski zagrożeniem. A wtedy kto wie, jeśli urzeczywistnimy wizję Brauna i odbudujemy chrześcijańskie Imperium Jagiellońskie , to muzułmańskie kraje Zachodniej Europy będą najzwyczajniej w świcie naszą strefą wpływów .

Zapraszam do przeczytania fragmentu mojej książki „Klechda Krakowska „ Rozdział pierwszy „ Dobre złego początki „

Grzegorz Braun „Musimy odbudować chrześcijańskie Imperium Jagiellońskie”…(więcej )

video Islam jest religią pokoju – debata [POLSKIE NAPISY]
video Muzułmanie w Polsce i Europie przerażające fakty Islam in Europe –
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitte

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816