BIZNES
Like

Rosja atakuje świat

09/03/2014
625 Wyświetlenia
3 Komentarze
1 minut czytania
Rosja atakuje świat

Gdy nie wiadomo o co mniej więcej chodzi, to wiemy, że na 100% chodzi o szmal, który może nawet śmierdzieć, oby ropą (podobnie jak wszystko, co znaleziono w Smoleńsku).

0


 

 

Mapa geszeftu z gazu :

 

 

 

Mapa geszeftu z ropy naftowej :

 

 

 

 

Biorąc pod uwagę tzw wiosny arabskie, które odbyły się za wstawiennictwem wielbicieli Matki naszej jedynej, Marży (gdzieniegdzie inni nazywają fundowaniem renesansu), mamy widoczną pełzającą siłę, która przejmuje kontrolę nad źródłami energii. Do zapięcia pewnej ideologicznej drogi pozostaje załatwić sprawę Syrii oraz Iranu. Mając tzw spokój zdobyty w sposób absolutnie pokojowy oraz tzw demokratyczną Ukrainę, ropa i gaz może płynąć rurociągiem Odessa-Brody z Iraku, Iranu, Morza Kaspijskiego do Polski i Europy. Pomijając Syrię, Iran prowadzi obecnie ,,negocjacje” z Siłą Wyższą, która obiecuje pokój i daje gwarancje za tzw przyszły spokój. Po uzyskaniu tzw porozumienia z Iranem, Siła Wyższa zrealizuje plan ‘b’ i wprowadzi w Iranie tzw demokrację. Tak ma być rozgrywany Iran, obecnie Syria i wcześniej cała Północna Afryka.

 

Pierwszy nieśmiały ruch, w ramach omówionego wyżej partnerstwa dla pokoju, Rosja zrobiła w Gruzji, później w Smoleńsku, a teraz na Majdanie (według wersji A scenariusza filmu ,,Ukraina”).

 

Gdy jedni odprawiają nieustającą nowennę do Matki Marży, inni myślą, że chodzi o tzw święty spokój. I tak jest w istocie, chodzi o święty spokój w liczeniu pieniędzy.

 

 

Inne zapisy autora:

0

Polaczok
Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

3 komentarz

 1. Avatar HangBanksters

  I co ma zrobic Polska, jak nie jest banksterom potrzebna.
  (Krew juz wyssana przez banksterow)
  a ropy nie mamy…

  0
 2. Avatar policjant łapówkarz

  to co Islandia. Innej opcji nie ma.

  0
 3. Już wiadomo dlaczego Putin jest taki pewny siebie, ponieważ ma poparcie Chin: “…Chiny oskarżają USA o łamanie praw człowieka Chińska Republika Ludowa wydała raport, w którym czytamy, że Stany Zjednoczone to największy na świecie gwałciciel praw człowieka biorąc pod uwagę wszystkich obywateli spoza USA – podaje agencja Xinhua. Podkreśla się głównie prowadzoną przez Amerykanów inwigilację, tortury a także liczne tajne więzienia na całym świecie. Chińczycy podkreślają dużą liczbę amerykańskich programów inwigilacji na terenie obcych państw naruszających suwerenność części krajów i praw obywatelskich ich mieszkańców. Wymieniono “whistleblowera” Edwarda Snowdena, który w połowie ubiegłego roku ujawnił, że Narodowa Agencja Bezpieczeństwa (NSA) monitorowała rozmowy telefoniczne przywódców 35 państw, w tym sojuszników USA, a także przechwytywała 5 mld rozmów telefonicznych dziennie na całym świecie. Sprawozdanie Państwa Środka podaje również kolejne przykłady łamania praw człowieka. Chodzi o nielegalne ataki dronów, czyli pilotowanych zdalnie uzbrojonych samolotów bezzałogowych, które od 2004 roku w wyniku 376 ataków w samym Pakistanie zabiły niecałe tysiąc osób….”

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217