NEWS
Like

Robert Lewandowski został dziś odznaczony przez prezydenta RP Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Internetowe trolle w ataku

22/03/2021
933 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Gdy najbardziej rozpoznawalny Polak otrzymuje państwowe odznaczenie internetowe ścierwo atakuje.

0


Robert Lewandowski został dziś odznaczony przez prezydenta RP Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Choć odznaczenie dotyczyło jego sportowej postawy, to nie przeszkodziło to internetowym hejterom w atakowaniu kapitana reprezentacji Polski.

Odznaczenie Lewandowskiego szybko skomentowała poseł Koalicji Obywatelskiej Iwona Hartwich. Stwierdziła ona, że...  „nie przyjęłaby państwowego odznaczenia z rąk Andrzeja Dudy.” (https://niezalezna.pl/386755-hejt-na-lewandowskiego-po-wizycie-u-prezydenta-internetowe-trolle-atakuja-kapitana-reprezentacji )

Panią Hartwih zwaną „żywa gotówka” pamiętamy jak kłamała okupując Sejm twierdząc,„że  nie jest to protest polityczny” po czym szybciutko poleciała na kolankach na żebry do POpaprańców po mandacik Poselski, jak po żywą gotówkę. Babsko wykorzystywała do swoich celów niepełnosprawnego syna męcząc go na Sejmowych korytarzach – o tym pamiętamy I takie babsko śmie oczerniać Prezydenta RP – niebywałe to chamstwo.

No cóż, ta cwaniara której dzięki wykorzystaniu swojego chorego syna to nie tylko że jej się udało dorwać do dobrego koryta ale jak widać samo o sobie potwierdza że to dlatego jej syn jest chory  ta wyjątkowo bezczelna prowokatorka, bo to że Polak przyjmuje odznaczenia od Prezydenta to Polaka sprawa, więc to że ona nienawidzi Polaka, Polski, Prezydenta RP, nas Polaków to po pierze g… as to obchodzi a za takie jej typowe wulgarne zachowanie powinniśmy nasz wielomilionowy narodzie już dawno co do jednej sztuki tą zarazę z Polski wykopać, bo mamy historyczne dowody że przy każdej im nadarzającej się okazji kolaborują z okupantami i potem nas mordują zgodnie z tym co w swoim talmudzie mają o nas bydlętach z ludzką twarzą w nim zapisane i na czym syn rabina Karol Marks ten marksizm stworzył.

Powiem tak – Panie Robercie. Wszyscy, którzy Pana krytykują mogą Pana cmoknąć tam gdzie słońce nie dochodzi. Sukces i pieniądze to Pana ciężka praca i talent, którego mali ludzie, a bardziej gnidy zazdroszczą takim jak Pan. Skąd tyle nienawiści u tych z lewej strony?? To ich frustracje, niepełnienie, porażki itd

Rober Lewandowski jest obecnie najbardziej rozpoznawalnym Polakiem na świecie, nie wstydzi się tego, jest skromny, uczynny a na swój sukces tyrał jak wół, nie jak lewactwo spijające kokosy z tego co nakradli ich dziadkowie z armii czerwonej.

 

Brawo Robert. Dziękujemy!

.

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758