Globalnie i Lokalnie
Like

RESORTOWIEC szefem Radia Katowice??? Dla kogo dobra zmiana?

21/03/2016
606 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
RESORTOWIEC szefem Radia Katowice??? Dla kogo dobra zmiana?

Resortowiec szefem Radia Katowice??? Wiadomość z piekła rodem – http://niepoprawni.pl/blog/maria-kowalska/resortowiec-szefem-radia-katowice-wiadomosc-z-piekla-rodem. Jest to informacja chyba z piekła rodem … Piotr Ornowski kandydatem na Prezesa Radia Katowice … Może to być początek końca rozgłośni. Kilku lat potrzeba było na “zakopanie rowów podziału” i wzajemnej nienawiści Załogi, po działaniach tego pana jako dyrektora programowego (mimo iż funkcje tę pełnił przez okres niespełna 2 lat..)

0


 

Człowiek z tak reprezentatywnej dla lewactwa rodziny zagłębiowskich komunistów ? Syn dyrektora szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, w Głuchołazach, prawie na granicy ówczesnego PRL-u ? Tam nie dawano awansów dyrektorskich “za nic”.

W Radiu Katowice został zatrudniony na początku stanu wojennego w… dziale  kadr.

Skłócony z załogą, bez pożądanego „radiowego” autorytetu i doświadczenia w kierowaniu zespołami ludzkimi.

W latach 90-tych usiłował bezskutecznie zakładać struktury stowarzyszenia „Ordynacka” Bez znaczenia zawsze były dla niego wartości narodowe i niezwykle ważna w śląskich realiach polityka historyczna.

Swoje polityczne sympatie kierował zawsze koniunkturalnie w zależności od sytuacji, sympatyzując z SLD a po 2005 roku  także z ugrupowaniem demokraci.pl. Nigdy nie reprezentował wartości ważnych dla Prawa i Sprawiedliwości!

Niewielu w Radiu było ludzi tak nienawidzących Kościoła jak on…

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Maria Kowalska

155 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816