Bez kategorii
Like

Rekordowa słuchalność Radia Maryja

13/04/2012
393 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

RMF FM niezmiennie pozostaje liderem rynku radiowego, mimo sporego spadku – wynika z raportu Wirtualnemedia.pl. I kwartał 2012 r. był udany tylko dla Radia Maryja i Eski Rock, na przeciwnym biegunie Radio ZET i PR I.

0


RMF FM było najczęściej wybieraną stacją przez mieszkańców naszego kraju w I kwartale 2012 r. – pokazuje najnowsza fala badania Radio Track SMG/KRC A Millward Brown Company przygotowana dla portalu Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku RMF FM straciło jednak 1,1 punktu proc..

Na drugim miejscu znalazło się Radio ZET, które straciło jeszcze więcej, bo aż 1,4 punktu proc. (14,9 proc.) a na trzecim Program Pierwszy Polskiego Radia (spadek udziału w rynku z 12,3 proc. do 11,7 proc.).

Czwarte miejsce przypadło dla Programu III Polskiego Radia, który w ciągu roku zmniejszył swój udział w rynku radiowym o 0,5 punktu proc. (8,2 proc.).

Na piątym miejscu uplasowało się Radio Maryja, które dynamicznie zwiększa swój udział w rynku. W ostatnim roku, radio którym kieruje o. Rydzyk, zyskało 37 proc. (3,30 proc.).

Więcej na ten temat tutaj.

(www.wirtualnemedia.pl)

0

Aleksander Pi

"Szef Dzialu Ekonomicznego Nowego Ekranu. Dziennikarz z 10-letnim stazem. Byly z-ca szefa Dzialu Biznes "Wprost"."

1837 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758