HYDE PARK
Like

Reichstag spalony! I co dalej?

01/03/2015
849 Wyświetlenia
7 Komentarze
4 minut czytania
Reichstag spalony! I co dalej?

Cel zamordowania Niemcowa jest jasny – polityczna prowokacja, mająca w historii tylko jeden analog, PODPALENIE PRZEZ NIEMIECKICH NAZISTÓW REICHSTAGU.

0


 

Już powoływano się na wiele przyczyn, jakie miały spec służby, aby demonstracyjnie „zgasić” jak to się u nich nazywa, Borysa Niemcowa, a więc nie ma wątpliwości, że powodów tego zabójstwa było kilka, a wśród nich – niedopuszczenie do upublicznienia jutro w Brukseli jego raportu, w którym były zawarte dowody obecności rosyjskich wojsk na Ukrainie, zastraszenie opozycjonistów groźbą zlikwidowania, /Jeżeli zabili byłego v-ce premiera Rosji, to pozostałych nas powystrzelają jak kaczki/ oraz likwidacja potencjalnego pretendenta na miejsce Putina w wypadku jego odsunięcia lub śmierci. Lecz nieodparcie przychodzi na myśl jeszcze jedna możliwa przyczyna, jeśli weźmiemy pod uwagę wprowadzenie do Moskwy paru kolumn wojsk wewnętrznych…..

A więc, biorąc pod uwagę zabójstwo Niemcowa, jako wielką polityczną prowokację na miarę podpalenia Reichstagu w 1933roku Przecież do dzisiejszego dnia, raszystowski reżym, tego współczesnego fuhrera przygotował się bardzo gruntownie i postanowił wydać decydującą bitwę „Rosyjskiemu Majdanowi”— pod Moskwą zorganizowano „obozy koncentracyjne” na 50 000 więźniów, zorganizowano, „Antymajdan”, który przeprowadził na dniach bojową „podgatowkę” w sile 35 000 uczestników oraz miting pod ścianami Kremla, zwiększono stan osobowy oddziałów policji OMONu i Wewnętrznych Wojsk.

Wszystko jest gotowe do wielkiej bitwy i ostatecznego rozgromienia opozycji a „V kolumna” nie wychodzi na pole bitwy i siedzi spokojnie przy komputerach, „kryjąc”, Putina wymyślną, kwiecistą „łaciną”, „memami „ i niewybrednymi żartami, nie przedsiębiorąc żadnych radykalnych, czy przestępczych „Majdanów”.

Więc zabójstwo Niemcowa w pełni ten problem rozwiązuje — przechodzi pełna mobilizacja ”Ruchu Protestu”, protest błyskawicznie się radykalizuje, więc zsynchronizowanie do Moskwy wkraczają z różnych kierunków wojska wewnętrzne.
Roty zebrane, ustawione jeden naprzeciw drugiego w porządku bojowym – pokojowo nastawieni obywatele i uzbrojone po zęby wojsko szatana. Można zaczynać dawno zaplanowany rozgrom „Moseuromajdana” i cała gamę politycznych represji a „watniki” otrzymają ulubione przez siebie teleobrazki rozgromienia agentów Departamentu Stanu USA. Samo przerażające w tym scenariuszu jest zgodność dat podpalenia Reichstagu i zabójstwa Borysa Niemcowa 27 Lutego 1933 i 27 Lutego2015 roku wieczorem. Zaczynam się „deczko” bać. A konsekwencje podpalenia Reichstagu wyglądają analogicznie jak zabójstwo Borysa Niemcowa, bo tak samo jak Putin tak i Hitler przy takim samym ogniu pieką swą pieczeń partyjną.
Hitler dekretem, na którym otrzymał podpis Hindenburga a przekreślającym podstawowe swobody konstytucyjne, osiągnął podwójny cel: zniósł a przynajmniej grubo ograniczył znienawidzoną konstytucję weimarską i otrzymał bat na kraje południowe, które muszą dekret ten u siebie wprowadzić w życie pod groźbą wprowadzenia komisarza rządowego.
A przed Putinem wszystko stoi otworem, bo Duma państwowa „przyklepie” mu, co tylko zażąda, nie mówiąc o Radzie Federacji. A Ukraina? Powinna się na gwałt ZBROIĆ! Zaś kraje zachodnie jak najszybciej zmieniać doktrynę wojenną i szykować się do prawdziwej wojny, wiosna tuż, tuż.

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816