Bez kategorii
Like

Ręce opadają!

13/01/2012
603 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

80% Polaków ma go (pierdolca!) na punkcie Piłsudskiego – co widać po liczbie nazw ulic, sprzedawanych statuetek. Takiego samego „pierre-dolca” na punkcie Stalina mieli Rosjanie, a do dziś mają Gruzini – chociaż prawda wyszła już na jaw.

0


 Pisze człowiek tekst zatytułowany: „Geremek nie był zdrajcą?!??”; w tekście zamieszcza explicite, dla zupełnych już idiotów: „Jeśli coś takiego mówi doradcaI” – to jest to niewątpliwa zdrada" – a potem niejaki O.R.K.S, który czytając już zawzięcie od czterech lat moje blogi mógłby trochę rozumu przyswoić przez osmozę, pisze: „A, czyli Geremek nie był zdrajcą, pan powiada.

Kto zdradza Polską Rację Stanu, ale robi to, ponieważ pracuje na rzecz np. GOdF – nie jest Zdrajcą, nieprawda-z? (i dlaczego w ustach akurat p. Mikke – mnie to jakoś nie dziwi? 😉

Ech, szkoda słów na tego żałosnego manipulanta w muszce...”

Subtelności zawarte w zwrocie: „Tak więc prof.Geremek zdradzil– ale nie zdradził swojego prawdziwego ugrupowania: GOdF! Równie dobrze można mieć pretensje o „zdradę” do agenta KGB, który wślizgnął się w szeregi CIA – a donosił do Moskwy i działał na rzecz ZSRS” – są wyraźnie niedostępne dla O.R.K.S.a

Natomiast {kds} stawia diagnozę: „Co do Piłsudskiego… Ma pan na jego punkcie jakiegoś francuskiego dolara (pier-dolca). Był u lekarza? badał się?

Nie – Szanowny Panie! Odwrotnie: to .80% Polaków ma go (pierdolca!)  na punkcie Piłsudskiego – co widać po liczbie nazw ulic, sprzedawanych statuetek. Takiego samego „pierre-dolca” na punkcie Stalina mieli Rosjanie, a do dziś mają Gruzini – chociaż prawda wyszła już na jaw.. Teczki Piłsudskiego są w tej chwili już znane – tylko ludzie zamykają oczy i uszy by nie poznać prawdy – bo by się im światopogląd po raz kolejny zawalił.

Napiszę o tym przy okazji omówienia ciekawej książki o latach 1918-1920…

Bo są ludzie, dla których warto pisać. Np. {Thomash} pisze: „Rzeczony ambasador NRD nazywa się Horst Neubauer i chyba nadal żyje, a przynajmniej niemiecka wikipedia (http://de.wikipedia.org/wiki/Horst_Neubauer) nic nie wie o tym, żeby było inaczej”. No, i teraz to pytanie: p.prof.Tomasz Nałęcz oburza się na p.Wojciecha Siwickiego, że historyk powinien był przed opublikowaniem tego dokumentu skonsultować to z wspomnianym w nim Stanisławem Cioskiem (to nieprawda: dziennikarz powinien; historyk ma prawo opublikować dokument bez jakiegokolwiek komentarza!!); ale w takim razie dlaczego p.prof.Nałęcz nie skonfrontował tego z p.Horstem Neubauerem??!!??

Na zakończenie – {Mariovan} rozsądnie pisze: „Czemu Pan nie potrafi skorzystać ze swoich dobrych rad i nie zbuduje Pan np. 100 osób które zrobią taką propagandę? W swoim otoczeniu od 20 lat nie może Pan zintegrować 100 osób, które by były to w stanie zrobić”. No, tak – tylko jeden drobiazg: to musi być 50-100 dobrze uplasowanych agentow – np.dość wpływowych dziennikarzy – przede wszystkim. A ci są w 99% w innych druzynach: w których dobrze im płacą!

Bo zgranie tych agentów jest dobrze opłacane!

0

Bez kategorii
Like

Ręce opadają

16/11/2011
0 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Ile jeszcze musi zapaść wyroków, ile oddaleń wniosków o ściganie „zbrodni PiS”, umorzeń dochodzeń prokuratorskich z powodu braku dowodów, by wreszcie dotarło do zakutych łbów Schetyny i Kalisza, że żadnych „zbrodni PiS” po prostu nie było?

0


 

Dziś, już nie wiem po raz których, sąd stwierdził, że politycy PiS NIE WYWIERALI nielegalnych nacisków na prokuratorów prowadzących śledztwo ws. Barbary Blidy. Tym samym, po raz kolejny, pan poseł Kalisz, za swój kłamliwy raport, dostał (delikatnie mówiąc) po łapkach.

Pan Schetyna dziś stwierdza, że sprawa postawienia Jarosława Kaczyńskiego przed Trybunałem Stanu jest otwarta i jest na nią dobry czas.

Jak widać nie ma takiej siły, która jest w stanie przemówić obu panom (i ich partiom) do rozumu. Na nic wyroki, umorzenia, oddalenia wniosków skoro z uporem bezrozumnego maniaka dalej twierdzi się, że zbrodnie PiS jednak były.

Pamiętam sejmową szopkę z odbieraniem immunitetu Ziobrze, prowadzoną przez Niesiołowskiego. Wówczas „tłumaczono”, że immunitet trzeba odebrać bo „prokuratura ma uzasadnione podstawy do postawienia zarzutów temu posłowi”. Jak się sprawa skończyła? Okazało się, że nie było żadnych podstaw, zarzutów nie postawiono, tym samym dając dowód na pieniactwo peowskiego towarzystwa, będące przyczyną i skutkiem działania wyłącznie z niskich pobudek.

Z drugiej zaś strony odmówiono odebrania immunitetu Piesiewiczowi choć w tej akurat sprawie mieliśmy zdecydowanie mocniejsze podstawy do postawienia senatorowi zarzutów prokuratorskich.

Zastanawia mnie jedno – czy matactwa przy raporcie Czumy i kłamstwa w raporcie Kalisza mogą być podstawą do wszczęcia postępowania prokuratorskiego? Wg mojej oceny w pierwszym przypadku mieliśmy do czynienia z jawnym naciskiem politycznym, zmierzającym do zmiany raportu Czumy tak, by odpowiadał politycznemu zamówieniu PO. Raport Kalisza zaś zawiera najzwyklejsze matactwa – jak choćby niezgadzające się daty.

Śmiem twierdzić, że jakakolwiek próba postawienia Kaczyńskiego czy Ziobry przed TS będzie dowodem na kpienie w żywe oczy z wielu prawomocnych orzeczeń w sprawach rzekomych nacisków. Będzie nie tylko postawieniem się ponad prawem ale najzwyklejszym łamaniem prawa w imię patologicznej wręcz chęci zemsty. To powrót do czasów Rolanda Kreislera i Andrzeja Wyszynskiego.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10652077,Sad__Nie_bylo_politycznych_naciskow_na_sprawe_Blidy.html

http://wiadomosci.wp.pl/title,Kaczynski-przed-Trybunal-Stanu-PO-poprze-wniosek,wid,13988968,wiadomosc.html?ticaid=1d647&_ticrsn=5

0

Bez kategorii
Like

Ręce opadają.

05/02/2011
0 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

Ani śmieszno, ani straszno po prostu ciężko. Przeczytałem na NE wpis pod tytułem "śmieszno i straszno i po prostu ręce mi opadły. Jak leminigi traca grunt pod nogami, to mówią, że cały ten konflikt jest o nic, że w sumie nie ma różnicy między PO i PiS, że to tacy sami awanturnicy? Niestety autor nie bardzo wie co mówi i nie ma chyba odpowiedniego apartu pojęciowego do zrozumienia zachodzących w naszym kraju zjawisk społecznych. W Polsce mamy dwie formacje społeczne całkiem szybko przekształcające się w odrębne narodowości.   Jedna formacja reprezentowana przez Pis. To plemię jest różnie nazywane. Masłowska,   w “Wojnie Polsko-Ruskiej” nazwała tych ludzi Polsko-Polskimi w odróżnieniu od Rusko -Polskich. Legutko w “Eseju o Duszy Polaka” nazwał tę samą grupę […]

0


Ani śmieszno, ani straszno po prostu ciężko.

Przeczytałem na NE wpis pod tytułem "śmieszno i straszno i po prostu ręce mi opadły. Jak leminigi traca grunt pod nogami, to mówią, że cały ten konflikt jest o nic, że w sumie nie ma różnicy między PO i PiS, że to tacy sami awanturnicy?

Niestety autor nie bardzo wie co mówi i nie ma chyba odpowiedniego apartu pojęciowego do zrozumienia zachodzących w naszym kraju zjawisk społecznych.

W Polsce mamy dwie formacje społeczne całkiem szybko przekształcające się w odrębne narodowości.   Jedna formacja reprezentowana przez Pis. To plemię jest różnie nazywane. Masłowska,   w “Wojnie Polsko-Ruskiej” nazwała tych ludzi Polsko-Polskimi w odróżnieniu od Rusko -Polskich. Legutko w “Eseju o Duszy Polaka” nazwał tę samą grupę “Przykościelnymi” i również zauważył, że podział ten jest tak głęboki, jak podział narodowy. Wielu pisaków ma też wrażenie, że zaczyna być w tej samej roli społecznej co przdwojenni Zydzi. Czyli, że czują się  obywatelem państwa innej narodowości niż jego administracja.

Drugą formacją jest Antypis nie posiadający  jeszcze jednej reprezentacji. Po stronie Antypisu jest jeszcze bój o przywództwo między Tuskiem, Schetyną, ale też mogą pojawić się jeszcze inne osoby pretendujące do przewodzenia tej formacji. Konflikt między Tuskiem a Schetyną nie jest konfliktem o przywództwo w PO a jest konfliktem o przywództwo w całym Antypisie. Ponieważ nie ma jeszcze jednego przywództa to nie widać dobrze, że SLD nie jest już osobną partią polityczną a jest  samodzielnym oddziałem, może frakcją w  PO  podobnie jak PSL . Ich samodzielność polityczna ogranicza się do spraw personalnych, mogą swoim “załatwić” pracę płatną z budżetu, mają prawo  wyboru swoich władz ale nie mają już, ani inicjatywy ustawodawczej, ani prawa do samodzielnego głosowania w ważnych sprawach w Sejmie.

Ten obecny konflikt dzieli rodziny, instytucje i urzędy państwowe, przedsiębiorstwa a nawet regiony, nie mówiąc już o Kościele czy wojsku.

Nie ma w tym nic złego , że dzielimy się na dwa narody, bo co w tym złego, ze Słowianie podzieli się kiedyś na Czechów i Polaków a Goci na Ostrogotów i Wizygotów. Problemem w tym rozwodzie narodowym są pieniądze, jest podział majątku narodowego. Grupa nazwana przez Masłowską Rusko-Polskimi , czyli zbliżeni do PO , SLD i PSL  ma świadomość dwóch rzeczy. Po pierwsze, że są w mniejszości a po drugie, że nie potrafią sami się utrzymać. To jest przyczyna rabunkowej prywatyzacji. Chodzi w niej o to by przejcie władzy politycznej nie prowadziło do przejęcia mienia produkcyjnego a w dalszej kolejności do przejęcia strumienia pieniędzy z tego mienia płynącego. Jeżeli bowiem przejelibyśmy majątek produkcyjny i pieniądze przez niego generowane, to zgodnie z naszymi Polsko-Polskimi zasadami, w pierwszej kolejności dbali byśmy o dobra kondycję i rozwój tego mienia, w następnej nagradzali byśmy osoby zasłużone dla rozwoju państwa i użyteczne społecznie a następnie zatroszczyli byśmy się  o najbiedniejszych.  Natomiast nie dawalibyśmy pieniędzy na osoby zajęte własnymi sprawami, bo uważamy że te osoby powinny zatroszczyć się same o siebie i dodatkowo o swoje państwo ( które jest zbiorowym obowiązkiem) My uważamy i oni to wiedzą, że żadną miarą osoby zajęte sobą, realizacją swoich poglądów, przekonań czy ambicji nie mają prawa do państwowych pieniędzy. Co więcej my uważalibyśmy, że osoby utrzymywane przez państwo powinny być poddane takim samym rygorom egzekucji ich służby państwu, nawet wbrew własnemu interesowi i nawet kosztem poziomu życia ich rodzin,  jak podatnicy są poddani rygorom egzekucji finansowej na potrzeby tego państwa. W końcu wszyscy jesteśmy równymi sobie obywatelami i na każdym z nas tak samo spoczywa obowiązek troski o dobro wspólne.

Obecnie zaś uważa się, że zdobycie etatu państwowego jest dorobkiem osobistym zdobywcy i może on czerpać korzyści ze swoje zdobyczy. Gdybyśmy  sprawowali władzę, to byśmy starali się przymusić każdego urzędnika, lekarza, nauczyciela do służby społecznej nawet swoim kosztem, tak jak podatki na ich utrzymanie trzeba płacić kosztem poziomu życia.

Wykazali byśmy też bez trudu, że Oni wcale żadnych podatów nie płacą, bo wszystkie pieniądze jako otrzymują są już podatkami innych. Jeżeli więc nawet cokolwiek wpłacają do kasy państwa, to cudze podatki. Są płatnikami (cudzych) podaków a nie podatnikami. Jest to sytuacja analogiczna  z sytuacją, w której zakład pracy wpłaca zaliczki na podatek dochodowy swego pracownika. Urzędnik nie płaci podatków a wpłaca dodatkowy podatek pierwotnego podatnika. Ten sposób rozliczania pdatków urywa rzeczywistą skalę podakową. Nawiasem mówiąc dzieńwolności podatkowej nie przypada wcale w czercu a pod koniec listopada! Ale to inny wątek.

Oczywiście pod naszymi rządami komfort życia wszytkich Rusko-Polskich uległ by gwałtownemu obniżeniu i dla tego boją się oni nas Pisaków.

Tyle tylko, że w ich systemie społecznym, w którym każdy zajmuje się sobą, społeczeństwo nie może funkcjonować, bo plajtuje. Oni najpierw splajtowali PRL, później splajtowali początki III RP ( pierwszy plan Balcerowicza) a teraz znowu plajtują nam państwo. Krzycząc przy tym , że nalezy zakończyć wojnę Polsko-Polską. Oczywiście też jestem tego zdania. Mam już dosyć tej wojny. Oczekuję więc że PO i jej zwolennicy uznają, ze nie są w stanie sami gospodarować i dobrowonie poddadzą się  naszemu zarządowi popierając  Pis. Jak tego nie zrobią to za parę lat będą wzdychać do Jarosława Kaczyńskiego i łagodnego w sumie środowiska Pisu  jak “cham do złotego rogu”.

Nie mam więc zamiaru toczyć z nimi sporów, przekonywać ich do moich racji i własnym wysiłkiem troszczyć się o to by sobie krzywdy nie zrobili. W końcu nie troszczę się ani o Koreańczyków, ani o Kubańczyków dlaczego więc mam się troszczyć o Rusko-Polskich, bo … ręce mi opadły.
0

Bez kategorii
Like

Ręce opadają!

18/12/2007
0 Wyświetlenia
0 Komentarze
39 minut czytania
no-cover

Od ćwierci wieku tłumaczę, że Wielki Business (w 3/4, nie cały – na szczęście) głosuje na Lewicę, chce stabilności, żadnych większych zmian, żadnego postępu technicznego – a na Prawicę głosują średni (którzy chcą wygryźć dużych!) i mali, którzy chcą zająć zwolnione miejsce wśród średniaków. A tu mi {~iks} wali na odlew: a Panie, co pan bredzisz z tymi przedsiębiorcami???? czy Pan sądzi,że Barbara Blida lub „śląska Aleksis” i tego pokroju ludzie będą finansować kampanię UPR???? Średniacy i mniejsze firmy bijące się o życie – to są ludzie potrzebujący mądrych przepisów i tego by im nie przeszkadzał skarbowy i inne speckomisje w rozwoju ( a tym samym stwarzaniu miejsc pracy i dobrobytu). Pomagają UPR owi w miarę skromnych możliwości .(zajrzyj Pan, […]

0


Od ćwierci wieku tłumaczę, że
Wielki Business (w 3/4, nie cały – na szczęście) głosuje na
Lewicę, chce stabilności, żadnych większych zmian, żadnego
postępu technicznego – a na Prawicę głosują średni (którzy
chcą wygryźć dużych!) i mali, którzy chcą zająć
zwolnione miejsce wśród średniaków. A tu mi {~iks}
wali na odlew:

a Panie, co pan bredzisz z tymi
przedsiębiorcami???? czy Pan sądzi,że Barbara Blida lub „śląska
Aleksis” i tego pokroju ludzie będą finansować kampanię
UPR???? Średniacy i mniejsze firmy bijące się o życie – to są
ludzie potrzebujący mądrych przepisów i tego by im nie
przeszkadzał skarbowy i inne speckomisje w rozwoju ( a tym samym
stwarzaniu miejsc pracy i dobrobytu). Pomagają UPR owi w miarę
skromnych możliwości .(zajrzyj Pan, ile kasy już zebrano z małych
datków – strona UPR „zbierzmy milion”).

A może {~iks} nie polemizował ze mną,
tylko innym Komentatorem?

Przy okazji: wszyscy mądrale-publicyści
nie mogą się nadziwić: tempo rozwoju Polski przekracza 5%, teraz
przychodzi PO obiecująca ułatwienia w zakładaniu firm i w ogóle
„zielone światło dla prywatnej działalności” – a
wskaźnik optymizmu przedsiębiorców zmienił się raptownie
we wskaźnik pesymizmu – i to bardzo poważnego
! Dlaczego?

Cóż: każdy „obywatel”
PRL wiedział, że jak rząd „zapalał zielone światło dla
rzemiosła
” – to należy zwijać warsztat i czekać na lepsze
czasy, bo chcą za moment wydoić do imentu. Ludzie widzą, co się
dzieje: potężne zadłużenie (nie tylko Polski…) groźba wejścia
do Unii Europejskiej (tysiące kolejnych „dyrektyw” KE – i,
co gorsze, ta banda kompletnych już baranów, czyli
euro-parlamentarzystów (do tej pory wybieranych, by pozbyć się ich z krajów macierzystych – bo PE nie miał żadnych prerogatyw!) uzyska naprawdę jakieś
uprawnienia ustawodawcze!!!

Do tego sytuacja Polski za moment
stanie się katastrofalna – co widać po ogromnym rozmachu
budownictwa mieszkaniowego. Normalny rolnik buduje najpierw stodołę,
chlewnię, oborę i stajnie, sam śpi na sianie – a dopiero potem buduje
dom. Polacy pieniądze zarobione w okresie obecnej prosperity ładują
w mury!!

Chyba, że planują, że będą żyć z
wynajmu tych mieszkań turystom z Chin, Indyj i Japonii…

Ponadto trzeba pamiętać o jeszcze
jednym aspekcie: ankietę robiono wśród przedsiębiorców
– natomiast ułatwienia w zakładaniu firm dotyczyć będą tych,
którzy dopiero zostaną przedsiębiorcami – a więc obecnym
przedsiębiorcom (którzy właśnie wszystkie rezerwy wpakowali
w luksusowe wille…) będą robić konkurencję.

W dodatku: w składzie PO są
aferałowie i ubecy – którzy odtworzą misterną sieć układów
i powiązań, robiąc obecnym przedsiębiorcom inną nieuczciwą
konkurencję.

Jak tu być optymistą?

=====

PS. Staram się Państwa nie
rozczarowywać i zamieszczać wpis ok. 14.tej – najpóźniej do
17.tej. Dziś byłoby to niemożliwe – ale na sali był komputer,
trochę dziwnie działający (służący do sterowania rzutnikiem,
ale mający połączenie z Siecią). Udało mi się więc zamieścić
choć ślad, że żyję – niestety: forma nie była najdoskonalsza (proszę robic wpis prowadząc jednocześnie ożywioną dyskusję!).
Żona to w domu poprawiła – ale zamiast poprawionego wpisu pojawił
się drugi, absolutnie poprawny zresztą.

Wyjaśniam tym, co się dziwują…

Komentarze:

eurosocial.myminicity.com/ind proszę 🙂

~!
2007-12-19 00:03

Panie! Przecież cytowany przez Pana komentatora popiera …
… pańskie poglądy!

~mrok
2007-12-19 00:06

Co się czepiasz, dziadzia nie dosypał sobie cukru …
… wieczorem do herbatki i mamrocze, jak zwykle zresztą. Zaraz wyskoczą nieletnie pajace od napędzania liczniczków i będą się przekonywać, że  dziadzia wie najlepiej bo …

~Ludas
2007-12-19 00:30

więc każdy kto ma dyplom z PRLowiej szkoły też? Wg Ciebie …
… jakieś 90% polaków jest skończonych bo doszli do wykształcenia dzieki PRLowi?

~mrok
2007-12-19 01:37

cytat: "nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie …
… oficera"

~stalowy glan
2007-12-19 02:43

Moim  zdaniem  PO  jest  partią  bardziej  klerykalną  …
… niż  UPR.  UPR  nie  zgodziłaby  się  na  przekazanie  państwowej  kasy  na  budowę  Świątyni  Opatrzności  Bożej.

~antyklerykał_le…2007-12-19 09:28

CZY TY DEBILILU MUSISZ MIEC WSZYSTKO DZIEKI KOMUS? CZY TY …
… NIE POTRAFISZ COS UZYSKAC DZIEKI SOBIE SAMEMU? JA UZYSKALEM DYPLOM UCZELNI WYZSZEJ ZA PRLu DZIEKI SOBIE I WBREW KOMUCHOM!!CZY TY JESTES W STANIE TO …

~KONCHAZARSKI
2007-12-19 03:37

Stany maniakalne Korwina napedzaja licznik. Idiotow nie …
… brakuje.

~Redakcja
2007-12-19 06:27

Korwin + Giertych + Madam Wierzejski + Madam Rydzyk to …
… czworokącik! Wspólnych pieszczot.

~Salon UPR Uciecha
2007-12-19 07:26

JKM pisze:"Polacy pieniądze zarobione…ładują w mury"…a …
… może wydać zarządzenie że każdy Polak może mieć tylko 1 mieszkanie??? To jest Pan liberałem czy tylko Pan udaje…?

~UPieRdliwiec
2007-12-19 07:46

Oczywiście, że możesz mieć i sto mieszkań. Pytanie czy …
… dobrze na tym wyjdziesz i o to chodziło JKM. Czytać ze zrozumieniem Was nie uczono?!

~Piotr
2007-12-19 11:50

Odszukaj niedebilu myślący inaczej na klawiaturze klawisz …
… z napisem CapsLock, naciśnij go raz. Teraz trochę trudniejsze: Nie piszę o wykształceniu tylko machlojkach. Siedział za PRLu 20 lat w SD, przybudówce PZPR, …

~Ludas
2007-12-19 11:10

Nie piszę o wykształceniu tylko machlojkach. Siedział za …
… PRLu 20 lat w SD, przybudówce PZPR, utrwalał statutowo socjalizm w naszym kraju, dzięku temu miał paszport i wyjeżdżał na Zachód (który teraz tak krytykuje) w …

~Ludas
2007-12-19 11:08

Najgłośniej grzmią o PRL-owskich dyplomach ci co sami je …
… mają. Taka nadgorliwość neofity.

~Timur
2007-12-19 19:48

Sorki za dygresję od Sasa; Tu 100sik. Polska to piękny …
… kraj! XXI wiek? To kwestia wiary. Wczoraj, 18.12.2007, "duży sklep", duże dzieci = pełna anonimowość = taka sobie alienacja; k a s a STOP przed 100sikiem, bo …

~100sik
2007-12-19 08:37

Tu 100sik. Polska to piękny kraj! XXI wiek? To kwestia …
… wiary. Wczoraj, 18.12.2007, "duży sklep", duże dzieci = pełna anonimowość = taka sobie alienacja; k a s a STOP przed 100sikiem, bo karta, rachunek, podpisy; …

~100sik
2007-12-19 08:39

Wyraźnie, średniowieczne państwo wyznaniowe ta nasza …
… ojczyzna. Trzeba stać na straży tych wartości! JKMa. Też pozdrawiam!

~Grot
2007-12-19 09:27

rOZUMIEM, ZE PANSTWO WYZNANIOWE TO TAKIE W KTÓRYM RELIGIA …
… NIE JEST ODDZIELONA OD kOSCIOLA, A JAK NAZYWA SIĘ PANSTWO,  KTÓRE NIE JEST ODDZIELINE OD ATEIZMU

~STEPOWSKI
2007-12-20 18:47

rOZUMIEM, ZE PANSTWO WYZNANIOWE TO TAKIE W KTÓRYM RELIGIA …
… NIE JEST ODDZIELONA OD kOSCIOLA, A JAK NAZYWA SIĘ PANSTWO,  KTÓRE NIE JEST ODDZIELINE OD ATEIZMU

~STEPOWSKI
2007-12-20 18:48

Kompleksy, kompleksy?Do niczego się nie doszło i zazdrości …
… innym przy okazji zwalając na PRL jak na łysą kołyłę? W PRL-u uczyło się za darmo, a więc trzeba było się uczyć, bo na żaden Uniwersytet tumanów nie …

~IPN
2007-12-19 21:45

pytanie proste i rządne odpowiedzi na nie: warto teraz …
… zakładać firmę czy nie warto? (powiedzmy 2-3 sobowa, grafiakka komputerowa)

~kingston
2007-12-19 00:35

Nie wiem, czy grafika komp. podchodzi pod 50% koszty …
… uzyskania przy UoD. Jeśli tak, to się nie opłaca. Lepiej pracować na umowę o dzieło. Chyba, że masz inne powody.

~mj
2007-12-19 01:20

sugeruję szturmować forum platformy z pytaniem dlaczego …
… platforma nic nie robi dla ułatwienia przedsiębiorcom życia

~mrok
2007-12-19 01:35

"..Chyba, że planują, że będą żyć z wynajmu tych mieszkań …
… turystom z Chin, Indyj i Japonii.." Czy sugeruje pan, że wkrótce spadną ceny mieszkań ?

~DarkAngelBubu
2007-12-19 00:12

To przecież nie uniknione, za kilka miesięcy nastąpi …
… ustabilizowanie i w konsekwencji mały spadek, takie prawo rynku. Nie ma się co dziwić, ale wiadomo… spadek nie bedzie duży, fala pójdzie zapewne od stolicy. Ja …

michalmarkowski@…2007-12-19 00:25

A czy nie zastanawiał się Pan przypadkiem, czy może zmiana …
… oczekiwań nie ma związku ze światową koniunkturą i "bańkami" na rynkach?

~ciekawy
2007-12-19 00:13

Głupiś, słuchaj przywódcy, monarchy a nie d*pokratycznych …
… wywodów napędzanych przez masonów.

~Detlef
2007-12-19 00:32

Ręce opadają! PO gaciach. KORWINOWI!

~BaBcia
2007-12-19 06:34

Panie Januszu. Kiedy Pan zamieszka w pałacu?

~lojalny
2007-12-19 06:38

To kto jest królem Polski? Korwin czy Rydzyk?

~obywatel
2007-12-19 06:40

A po cholerę pałac i to całe ładowanie kasy w mury? …
… Porządny król sypia w stodole na sianie. No, chyba że ma zamiar wynajmować pałac gościom z Japonii, Indyj i Chin – to już inna sprawa.

~TROLL
2007-12-19 09:46

Mowa była o pospólstwie. Królowi należy się pałac, jak psu …
… buda!

~julka
2007-12-19 21:49

Jaśnie Oświecona Eminencjo, Wielce Szlachetny Markizie …
… Corvinie de Mikkelieu! Jesteśmy pod wrażeniem płynności dykcji i trafności spostrzeżen Jego Ekscelencji. Niech słońce zawsze świeci nad Jego zacną głową. Nawet w …

~Baron Feliks de…2007-12-19 07:08

Jaśnie Oświecona Eminencjo, Wielce Szlachetny Markizie …
… Corvinie de Mikkelieu! Prosimy jeszcze raz przemyśleć sens wprowadzenia cenzury! Niech żyje Król i Corvinlandia!

~Baron Feliks de…2007-12-19 07:13

Ach, wasza eminencjo Jeanie Richardzie kardynale du …
… Corvinie de Mikkelieu, o Pańskiej znajomości w sferze ekonomikki świadczą jakże zawrotne obroty Pańskiego przedsiębiorstwa, tj. czasopisma "Najwyższy Czas"… Co do …

~Czterej Muszkie…2007-12-19 00:14

naturlich, precz z blogową cenzurą, tu nie PRL!

~wolność
2007-12-19 00:17

Za PRLu to nie było w zasadzie  cenzury, teraz jest, no i …
… za Hitlera nie było vat, tako rzecze JKM, tego się trzymajmy.

~UczeńKrowina
2007-12-19 00:40

"Najwyższy CZAS" nie jest już własnością p. Janusza, …
… sprzedał je kilka tygodni temu. Teraz pismo zyskalo klika stron jak i nową szte graficzną. Niemniej jednak, p. Janusz dalej pisze felietony do "N. CZASu"

michalmarkowski@…2007-12-19 00:29

To nie jest wasz blog muszkieterzy, więc jakim prawem …
… narzucacie jego właścicielowi własną wolę? Tutaj prawem jest JKM i basta!

~Pan Zdroworozsą…2007-12-19 00:31

CENZURA! W krolestwie Korwina. KATASTROFA! Co powiedza …
… poddani? Przemysl to! Prosimy cie panie!

~UPRowiec
2007-12-19 06:32

Kochaj swoich poddanych jak krolestwo swoje.

~Serce UPRu
2007-12-19 06:36

"Najwyższy Czas" sprzedaje się w ok. 40 000 egzemplarzy …
… tygodniowo. Dla porównania najpopularniejszy "Wprost" : 150 000 – 160 000.

~TROLL
2007-12-19 09:52

pnie Januszu,, naturalnie,że to nie było do pana tylko do …
… innego komentatora.  Ostatnio mocno zapracowany jestem -blog śledzę nieregularnie, może zrobiłem jakiś błąd w zamieszczaniu wpisu . Pozdrawiam

~iks
2007-12-19 00:18

sprawdziłem-przede mną wpisał sie "medium" i w drugiej …
… części swojej wypowiedzi zarzucał panu ,że  gdyby UPR bla pro biznesowa to by ją popierali majętni przedsiębiorcy.    Milo mi, że zauważył pan mój wpis-rozumiem,że …

~iks
2007-12-19 00:28

miało być oczywiście :"była" pro biznesowa- swoja drogą …
… ten ustalony przez rożnych trolli zwyczaj dopisywania się do kolejnych ,,hm wpisów(myśli) …..a osobiście pomijałem już te wstępne dopiski (smietana itp) a pan i …

~iks
2007-12-19 00:33

Tak naprawdę to nie jestem Pańskim entuzjastą, ze względu …
… na Pański sceptycyzm wobec homoseksualistów, do których się zaliczam. Ale trudno… Może i Pań się kiedyś "nawróci"…

~iks
2007-12-19 00:43

OOOOooooo! jak widzę jestem komuś sola w oku!!!!!!   …
… zazdrość widzę, zazdrość.    wpis powyżej o homoseksualizmie nie jest mój tylko jakiegoś trolla-prawdziwy iks

~iks
2007-12-19 00:49

——————–

~iks
2007-12-19 00:51

——————-

~iks
2007-12-19 00:51

idę spać a wy sie trolle męczcie. Każdy następny wpis już …
… nie jest mój.pozdrawiam wszystkich normalnych .

~iks
2007-12-19 00:53

aha, jeszcze jedno – nie rozumiem jak w naszym kraju mogą …
… być tak bardzo łamane prawa kobiet, to nie do pomyślenia, należy dążyć do równouprawnienia płci (i mniejszości seksualnych oczywiście…) Panie Januszu, może i …

~iks
2007-12-19 01:20

ile ci płaca ci trollu za te wpisy???           powyższy …
… wpis znów jest fałszerstwem.   Ech,,popularność zaczyna mi doskwierać.    -prawdziwy iks-

~iks
2007-12-19 01:33

———————–

~iks
2007-12-19 01:33

————–

~iks
2007-12-19 01:34

—————

~iks
2007-12-19 01:34

proponuje sprawdzic IP tym panom, dla dobra tego …
… prawdziwego. uzywanie czyjejs ksywy uwazam za przejaw podstawowych zasad. moze zaraz ktos z moja ksywa napisze cos ciekawego o mnie, heh. tyle ze ja pod jednym wpisem …

~immanuelle can’t
2007-12-19 02:10

braku oczywiscie mialo byc, tzn braku podstawowych zasad

~ic
2007-12-19 02:11

heh, tak na marginesie, mówiąc o braku podstawowych zasad, …
… chciałbym zauważyć, iż dotyczy to głównie Pana JKM

~immanuel can’t
2007-12-19 02:39

troll "iks" poczuł "miętę przez rumianek".

~
2007-12-19 21:54

Właśnie w przypadku PE to uprawnienia ustawodawcze nie są …
… chyba czymś normalnym, główne kompetencje tego organu mają(miały) być inne. Ale ma ich oczywiście coraz więcej

~jurek
2007-12-19 00:20

Mikke, nie wypowiadaj się w imieniu przedsiębiorców bo nie …
… masz o ich przekonaniach i poglądach zielonego pojęcia, i przestań z tym porównywaniem do PRLu bo ta epoka się skończyła i Ty razem z nią. Przyjmij do …

~Ether
2007-12-19 00:20

Jak przynudza to po co czytasz? JKM w dodatku wypowiada …
… się w imieniu przedsiębiorców, a przedsiębiorca w znaczeniu prawnym to też JKM.

~ciekawy
2007-12-19 00:25

A Ty co przyboczny czy z ochrony ? Każde wapno …
… posprlowskie utuczone na nomenklaturze należy unicestwić i dopiero wtedy można myśleć o odbudowie. Ten człowiek dorobił się nie dzięki pracy i pomysłowi tylko dzięki …

~Ether
2007-12-19 00:37

Nie kupuję, tylko z częścią się zgadzam.  Czy unicestwiłeś …
… już swoich rodziców, którzy żyli w PRL-u, a może i Ty sam też? A poza tym w poprzednim ustroju nie można było się tu niczego praktycznie dorobić, prawie cała …

~józek
2007-12-19 01:51

Mała, niewiele znacząca grupka byłych posłów PiS utowrzyła …
… mało znaczące ugrupowanie polityczne pod nazwą PrawicaRzeczpospolitej, w statucie mają zapisane, że członkami PR nie mogą być byli członkowie PZPR, ZSL i SD. …

~Ether
2007-12-19 11:00

… a JPII powinien być beatyfikowany razem z Piłsudskim. …
… Koniec i kropka.

~Bolek – agent
2007-12-19 17:39

Za to twoi ulubieńcy, milionerzy obecnej kadencji …
… dochrapali się fortun uczciwą pracą i zaradnością . Ględzisz jak POłamany. WP JKM kłuje ci w oko, bo uczciwy i gardzi krętaczami pospolitymi.

~
2007-12-19 22:01

Ręce opadają ja się ciebie czyta zacofańcu, z jakiej …
… choinki ty się dziadek urwałeś ? Przedsiębioorcy w Polsce to wogóle nie głosują bo już nie wierzą a takim jak ty dziennikarzynom to jeszcze mniej niż politykom. Klar ?

~Dorek
2007-12-19 00:22

Samoobrona i LPR wciąż na dnie (po 1 proc.). Od wyborów …
… żadna z tych partii nie miała nawet 2 proc. poparcia. I nadal nie mają. W Polsce żyje 1% idiótow Korwina.

~Ostatni Sondaż
2007-12-19 07:43

Panie Januszu, mysle, ze latwo bedzie sprawdzic haslo do …
… Pana bloga z tamtego komputera. Prosze uwazac, najlepiej je zmienic bo ONI czuwaja..

~idiota
2007-12-19 00:22

Panie Januszu: cóżby Pan dodał do tej parodii porównania – …
… http://tnij.org/akjb moim zdaniem głównym grzechem jest nie tyle lista, co ważenie wad i zalet obu systemów. Pozdrawiam

~batwing
2007-12-19 00:22

wlazł ja i skomentował ja 🙂 PRZERAŻAJĄCE!!!!!!

~majk lee
2007-12-19 00:52

też skomentowalem

~ten co już śpi
2007-12-19 01:29

Panie Januszu, prosze pamietac,ze sa jeszcze ludzie w tym …
… kraju,ktorzy czytajac Pana w …roku 1992..a moze 1993 uslyszeli,zapamietali i do dzisiaj wszem i wobec powtarzaja panskie slowa: "kapitalistami sa tylko mlodzi …

~jacek konarzewski
2007-12-19 00:28

"w składzie PO są aferałowie i ubecy – którzy odtworzą …
… misterną sieć układów i powiązań, robiąc obecnym przedsiębiorcom inną nieuczciwą konkurencję".  I to jest cala prawda. Jedynie JKM nie boi sie pisac prawde, a nie …

~StrusUSA
2007-12-19 00:29

Przy czym JKM to agent KGB.

~Lobotomek
2007-12-19 00:38

JKM to agent Mosadu – tak naprawdę nazywa się on Ozjasz …
… Goldstein!

~007
2007-12-19 00:45

jakim agentem jest JKM – jak wynika ze skrótu  – …
… oczywiście Jej Królewskiej Mości !! 🙂

~majk lee
2007-12-19 00:54

Agentem Jego Kurewskiej Mości Mobutu Sese Seko Sekoture …
… Rwanga Banga…

~j23
2007-12-19 01:23

Korwin + Giertych + Madam Wierzejski + Madam Rydzyk to …
… czworokącik! Wspólnych pieszczot.

~Salon UPR Uciecha
2007-12-19 07:27

JK to stary bezpieczniak. Pseudonim "Baronek".

~weszPL UPR
2007-12-19 07:19

Teraz to już Pan baaardzo przekombinował. Wskaźnik …
… optymizmu (czy jak mu tam) spada bo: 1. Giełda co rusz to leci na pysk, odbija się i znowu i tak od lipca/sierpnia (dlaczego, wszyscy wiemy) 2. Jest coś takiego jak …

~Roch
2007-12-19 00:39

W kapitalizmie gospodarka jest zrównana z giełdą, w …
… socjalizmie – z państwem. Ja tam wolę wolny rynek, a kapitalizmu i socjalizmu to bym nawet kijem nie trącał.

~jac
2007-12-19 08:29

Atak na MTV i VIVE!!! Wejdź na  WWW.fc-manchester.mylog.pl …
… i weź udział w akcji!

~Michelle fc-man…2007-12-19 00:44

Panie Prezesie, zdałoby sie przewertowac te 500 stron …
… traktatu reformujacego z konstytucja UE, wylowic te istotne rodzynki z tekstu, jezykiem przystepnym dla gamoni przedstawic istotne tresci i wynikajace z nich …

~AW
2007-12-19 00:46

Zrobił to trochę na swoim blogu Gwiazdowski. Poszukaj. …
… Pozdro

~KaerD
2007-12-19 08:30

najśmieszniejsza wiadomość dnia na onecie: "Czy praca …
… domowa jest nielegalna? Tak podejrzewa Rzecznik Praw Ucznia. Właśnie zaczął batalię o uznanie odrabiania lekcji za nieobowiązkowe. Jego zdaniem zmuszanie uczniów do …

~sz
2007-12-19 00:54

Panie Januszu, może słów parę o naszej kochanej Poczcie …
… Polskiej? już niedługo ogłosi upadłość i dostanie zastrzyk gotówki z budżetu państwa.. jakby nie inaczej.. po szczegóły zapraszam tu: http://tiny.pl/pm5k

~Leszek
2007-12-19 01:06

jesli chodzi o optymizm badz pesymizm przedsiebiorcow oraz …
… wzrost gopspodarczy, to wyjasniam, ze nie ma on nic wspolnego z pisem i platforma, globalne rynki maja kryzys to sie wszyscy zwijaja, a za pisu akurat wszytko …

~ic
2007-12-19 01:11

Wsparcie przedsiębiorczości: Jak słyszę, że PO za swój …
… najważniejszy projekt gospodarczy uważa wprowadzenie rejestracji firmy tylko w jednym okienku to potwierdzają się Pańskie przypuszczenia.  Problemy jakie spotykają …

~Bolek – agent
2007-12-19 01:15

http://je.pl/bnz5

~http://je.pl/bnz5
2007-12-19 01:41

Projekt bramek RFID na autostradach w USA: …
… http://tinyurl.com/2v6yne

~infowars
2007-12-19 01:45

A co w sytuacji, kiedy na lawecie będę wiózł 4 lekko bite …
… VW? Za nie też skasuje?

~Bankowiec_doświ…2007-12-19 17:42

Rzecywiscie rece opadly juz 3 lata temu jaksie zapalily …
… zielone swiatla dla rzemiosla. Pamietam jak z 3 tysiececy firm w malym miescie pod warszawa zostalo sie ok 500, a ja postanowilem wyjechac do UK .I teraz mam …

~ecton
2007-12-19 01:50

Zydzi i Polacy – II WS. Jesli Zydzi stanowia potege dzieki …
… holokaustowi, to dlaczego Polacy nie stanowia  potegi dzieki IIWS ? Cos ten dobor naturalny nie zadzialal.

~klip
2007-12-19 02:31

Ba, a jaką potęgą powinni być Ukraińcy? Oni procentowo …
… stracili jeszcze więcej ludności niż Polska. Może Polacy i Ukraińcy nie stworzyli takich arcydzieł jak Talmud i Mein Kampf, które by ich umacniały w narodowym …

~jac
2007-12-19 08:34

po wojnie uczeni rabini powiadali: w czasie II wś zginęli …
… mądrzy Polacy i głupi Żydzi. Teraz Żydzi rządzą Polakami.

~icek
2007-12-19 22:09

Panie Januszu, czytam o wspamialych 30 dniach rzadu Tuska …
… wszystkie komentarze sa OH i AH, oraz jakim to wielkim poparciem Polakow cieszy sie ten rzad ale w przeciwienstwie do wypowiadania sie na temat Kaczynskich …

~Kaczorowa
2007-12-19 02:35

Panie Prezesie – odnośnie poprzedniego wpisu (nie …
… zdążyłem): może warto – na użytek wszystkich tych, którzy są atakowani tym frazesem Churchilla – przetłumaczyć i opublikować w "N.Cz.!" CO NAPRAWDĘ Churchill …

~Naprawdę ciekawe!
2007-12-19 03:07

Panie Januszu. Widział Pan już ten film? Dziwnie się po …
… nim poczułem. Jak Pan sądzi, na ile prwdopodobna/możliwa jest taka wersja? Czy to prowokacja? Specyficzna jest "retoryka" reżysera. …

~kowal
2007-12-19 04:03

Ach! Zapomniałem. Film dotyczy WTC.

~kowal
2007-12-19 04:06

To naprawdę jest już stary filmik 😉

~ja
2007-12-19 19:22

Jasne w rankingach inwestorow zagranicznych Polska spadla …
… po dojsciu do wladzy POlszewikow z 5 miejsca na 22 miejsce, a przy wzroscie gospodarczym 5% nalezy mowic tez o inflacji ktora pozera wzrost, jest nie mala bo w …

~DJ GTW
2007-12-19 04:27

Jaśnie Oświecona Eminencjo, Wielce Szlachetny Markizie …
… Corvinie de Mikkelieu! Prosimy jeszcze raz przemyśleć sens wprowadzenia cenzury! Niech żyje Król i Corvinlandia!

~Baron Feliks de…2007-12-19 07:15

Korwin + Giertych + Madam Wierzejski + Madam Rydzyk to …
… czworokącik! Wspólnych pieszczot.

~Salon UPR Uciecha
2007-12-19 07:28

Samoobrona i LPR wciąż na dnie (po 1 proc.). Od wyborów …
… żadna z tych partii nie miała nawet 2 proc. poparcia. I nadal nie mają. W Polsce żyje 1% idiótow Korwina.

~Ostatni Sondaż
2007-12-19 07:42

Samoobrona i LPR wciąż na dnie (po 1 proc.). Od wyborów …
… żadna z tych partii nie miała nawet 2 proc. poparcia. I nadal nie mają. W Polsce żyje 1% idiótow Korwina.

~Ostatni Sondaż
2007-12-19 07:42

W POLSCE ZACZYNA SIE TO SAMO CO W USA !! zaczynaja powoli …
… robic ze spoleczenstwa coraz wiekszych matolkow a poziom szkolnictwa juz nawet nie powoli a drastycznie obnizac.. niedlugo odrabianie lekcji domowych bedzie …

~Albo_Albo
2007-12-19 08:02

Pięć minut rozmowy wystarczy, by odróżnić debila od …
… człowieka wykształconego.

~jac
2007-12-19 08:36

jac! Wystarczy sekunda, by odróżnić debila od człowieka …
… wykształconego jak ktoś ma dyplom szkoły medialnej prof. Rydzyka. O maturze z Rydzyka wspominać?

~analfabeta
2007-12-19 09:36

Szanowny Panie, Czy Pana zdaniem w życiu i polityce należy …
… kierować się pragmatyzmem czy zasadami? Czesi przed wybuchem II wojny światowej zadziałali pragmatycznie i zdecydowali się nie walczyć z III Rzeszą i tym samym …

~Rafał Najgeburski
2007-12-19 08:03

Szkoda,że się nie sprzymierzyliśmy z Czechami w 1938 roku …
… przeciwko narodowym socjalistom z III Rzeszy.

~jac
2007-12-19 08:38

jeszcze tylko link do mojej wypowiedzi gdzie mozna o tym …
… poczytac: http://fakty.interia.pl/kraj/news/odrabianie-lekcji-jest-nielegalne,1029656

~Albo_Albo
2007-12-19 08:03

Poziom nauczania spada,wszstko leci na pysk,bo 'każdy w …
… tym kraju ma za mało’.Dlatego tak ważna jest promocja tej resztki kultury, majatku narodowego.Niechby se Japończycy popatrzyli na ten skansen katolicki.Początki …

~bAbcia
2007-12-19 08:25

Biedroń napisał jakiś podręcznik o sodomitach. Kiedy w …
… końcu ktoś napisze podręcznik pt. "Wychowanie do życia w totalitarnej demokracji" czy "Wychowanie do życia w narodowym socjalizmie"?

~jac
2007-12-19 08:26

Mam okazję zaglądać do wnusi książek druga klasa.Na razie …
… uczą emancypacji i równouprawnienia.Jak dzielić obowiazki domowe.Dziś kobieta zasówa na własną emeryturę,nie ma miejsca na wychowanie dziecka w domu.Tradycji …

~ja…
2007-12-19 08:33

Pare idiotycznych informacji jakimi nas karmia media. …
… Chyba nie musze pytac co Pan na to?!http://www.pardon.pl/artykul/3417/mezczyzni_staja_sie_kobietami_maja_juz_nawet_raka_piersi Dzieci nie moga odrabiac lekcji i …

~luxek
2007-12-19 08:33

Już to czytałam wcześniej.

~bAbcia
2007-12-19 08:35

…takze i to ze realny wzrost gospodarczy, uwzgledniajac …
… inflacje, pelza we granicach 1-2%, a nie zyczeniowy lub statystyczny brutto pero kapita

~.
2007-12-19 08:44

Wniosek z tego w Polsce mieszkaja sami nienormalni rolnicy …
… bo budują najpierw dom. . Nie znam żadnego który by tak się zachował jak proponuje JKM.  Zastanawiam się czy JKM był kieykolwiek na poskiej wsi i spał zimą na …

~zibi
2007-12-19 09:02

Chłopie !  Jak sianko niedosuszone, to grzeje jak trza ! O !

~TROLL
2007-12-19 09:55

W tej chwili Wielki Biznes wcale nie płaci Wielkich …
… Podatków, to wcale nie oznacza tego samego. Wysokie podatki płacą właśnie ci średni, którzy nie mają jak kombinować, a jednocześnie są na tyle sprytni, żeby …

~Michał Kubacki
2007-12-19 09:08

STRONA P.MICHALKIEWICZA jest blokowana ,proszę mu tę …
… informację przekazać. Pozdrawiam

~czytelnik
2007-12-19 09:12

… jeszcze rano 6:00 dwa nowe artykuly byly udostepnione

~.
2007-12-19 09:36

JKM znowu wikła się w dziwaczne dywagacje na temat …
… mechanizmów demokracji, przyczyn, dla których wyborcy "głosują" (chyba: "kartkują") tak, a nie inaczej. Tymczasem sprawa jest dziecinnie prosta, a wszystko opisał 75 …

~Franciszek Dzia…2007-12-19 09:39

Aldous Huxley a to dałam na zakładki,ciekawe,więc …
… poczytam w cichości. http://liberalis.pl/2007/03/29/aldous-huxley-„nowy-wspanialy-swiat”-wstep-do-wydania-z-roku-1946/

~bAbcia
2007-12-19 10:56

Bravo Korwin, UPR musi dac przyklad i budowac sobie …
… szalasy. PS Turysci z Japonii? czy z Indyj? Chba zeby ogladac szalasy bladej twarzy.  A pan panie Korwin dobrze sie czuje?

~dalajlama
2007-12-19 09:58

Rece opadaja i rozum odchodzi.

~wuzet99
2007-12-19 10:22

Panie Januszu, Jak już jesteśmy przy opadających rękach: …
… Dziś z pierwszej strony "Metro", którego pełny stojaczek codziennie gości na MIM UW-ie, krzyczy do mnie tekst "Zadawanie pracy domowej jest nielegalne", a nad …

~vardamire@gmail…2007-12-19 10:38

Następny artykuł powinien być o nielegalności przymusowego …
… szkolnictwego. Żaden urząd nie może przecież zmusić obywatela do przychodzenia codziennie do wyznaczonego "urzędu".

~jac
2007-12-19 12:35

Dziadek, walnij sobie setkę, wyjmij sztuczną szczękę i …
… aluli, o biznesie nie masz pojęcia, gdybyś miał nie pisałbyś takich głupot. W Polsce są setki tysięcy przedsiębiorców, byli, są i będą i jak głosują to ty i panu …

~ZED
2007-12-19 10:47

http://tiny.pl/pmlh We Włoszech już nawet wiedzą lepiej od …
… rodziców jak powinno się nazywać ich dziecko. A może powinienem był napisać ICH dziecko?:)

~meczet@gmail.com
2007-12-19 10:54

Wielki biznes glosuje na Lewice z prostego powodu. im …
… wiecej koncesji, pozwolen, potrzebnych akcepatcji, tym lepiej dla wielkiego biznesu. Drobna oplata, dzieki ktorej mozna wyeliminowac wszystkich malych …

~kuken
2007-12-19 10:56

Moja matka wczoraj pokazała mi pamięć flash USB firmy …
… Corsair, ktorą kupiła w jakimś sklepie. Napisane na opakowaniu: "Assy in Taiwan". Skoro Tajwan tylko składa taką pamięć, to kto, do kroćset, na tym świecie coś …

~jac
2007-12-19 10:59

A, ja na firmę muża,2- nokie składane w Hungary.

~nie kapuje
2007-12-19 11:13

Panie Januszu! Proszę zobaczyć na ten artykuł z …
… http://fakty.interia.pl/kraj/news/odrabianie-lekcji-jest-nielegalne,1029656 : Odrabianie lekcji jest nielegalne?! Czy praca domowa jest nielegalna? Tak podejrzewa …

~antonio
2007-12-19 11:05

Czy to oznacza,że gdy jakikolwiek urząd poprosi mnie o …
… doniesienie jakiegoś dokumentu, to czy taka "praca domowa" będzie nielegalna?

~jac
2007-12-19 12:23

IDEA:   Panie Januszu: "Normalny" rolnik w dzisiejszych …
… czasach nic juz nie buduje. Bo po co ? Przeciez ma ziemie, ktorej nie trzeba uprawiac, bo dostanie doplate do ugoru. Oczywiscie Pan doplaci, a potem Pan jeszcze …

~kuken
2007-12-19 11:06

Jeszcze dwa slowa na temat Wielkiego biznesu, ktoremu sie …
… oplaci uiszczac "drobna oplate" za likwidacje konkurencji. Wezmy np. problem minimalnej placy ? Komu ulatwia zycie wprowadzenie tego typu rozwiazania ? Dlaczego …

~kuken
2007-12-19 11:22

Panie Januszu !Nie powinien byc pan zdziwiony tym , ze …
… Polacy laduja pieniadze w mury .Z pewnoscia zna pan gre " Monopoly ".To bardzo pouczajaca gra .Podobnie jak szachy .

~brukselka
2007-12-19 15:35

Fajny blog, wpadnij na www.ania-1995.blog.onet.pl

~ania
2007-12-19 21:26

Fajny blog, wpadnij na www.ania-1995.blog.onet.pl

~ania
2007-12-19 21:26

Ręce opadają http://www.praca.fere.pl

~Praca
2008-01-13 09:41

0

Bez kategorii
Like

Ręce opadają!

01/10/2007
0 Wyświetlenia
0 Komentarze
52 minut czytania
no-cover

Od zgłoszenia i przeprowadzenia przeze mnie Uchwały Lustracyjnej w 1992 roku tak to już jest w reżymowej TVP. Jestem Wrogiem Nr 1 „Trzeciej Rzeczypospolitej” – czyli bękarta „Okrągłego Stołu”. Ja po prostu ICH demaskuję – więc się boją. Jednak w okresie wyborów do tej pory czasem mnie pokazywano. Rozumiem, że to już koniec tego liberalizmu. WCzc.Roman Giertych twierdzi, że jeśli wybory wygra PiS – to będą to ostatnie wybory w Polsce. Osobiście braku wyborów nie odczuję specjalnie boleśnie – natomiast brak wolności słowa – jak najbardziej. W obliczu tworzącej się (a podobno nawet w Brukseli już przyklepanej) koalicji PiS – LiD musimy podjąć walkę o Wolność. Pamiętam jak w 1964 bodaj roku stanąłem przed Kolegium Orzekającym (dziś: Sąd Grodzki) za […]

0


Od zgłoszenia i przeprowadzenia przeze mnie Uchwały Lustracyjnej w 1992 roku tak to już jest w reżymowej TVP. Jestem Wrogiem Nr 1 „Trzeciej Rzeczypospolitej” – czyli bękarta „Okrągłego Stołu”. Ja po prostu ICH demaskuję – więc się boją.
Jednak w okresie wyborów do tej pory czasem mnie pokazywano. Rozumiem, że to już koniec tego liberalizmu.
WCzc.Roman Giertych twierdzi, że jeśli wybory wygra PiS – to będą to ostatnie wybory w Polsce. Osobiście braku wyborów nie odczuję specjalnie boleśnie – natomiast brak wolności słowa – jak najbardziej.

W obliczu tworzącej się (a podobno nawet w Brukseli już przyklepanej) koalicji PiS – LiD musimy podjąć walkę o Wolność.
Pamiętam jak w 1964 bodaj roku stanąłem przed Kolegium Orzekającym (dziś: Sąd Grodzki) za „nieusłuchanie wezwania do rozejścia się„. Spytałem p.Przewodniczącą Kolegium, że warto by najpierw ustalić, czy ktoś wzywał do rozejścia się. Na co usłyszałem: „Nieważne: wzywał – czy nie wzywał; ważne, żeście się nie usłuchali…„.
Ta baba wyglądała i reagowała dokładnie tak samo, jak ta Pani prowadzaca FORUM. Toczka w toczkę. Dzięki temu wszyscy mogli na własne oczy zobaczyc, jak wygladała typowa stalinówa. Poglądowa lekcja historii.
Jutro o 10.15 konferencja prasowa w tej sprawie w Sejmie. A o 14.30 staję przed sądem za nazwanie sk***ysynami trzech PT sędziów SN, którzy wbrew oczywistym faktom i czterem wyrokom sądów powszechnych ogłosili, że p.Marian Jurczyk OCZYWIŚCIE nie był agentem SB…

Komentarze:

Eurosceptyczna UPR najchętniej wypisalaby Polske z EU. …
… Jeżeli oni dojda do władzy i przegłosują swoje pomysły to Polska straci latwy dostep do europejskich rynkow zbytu, przestanie dostawac dotacje finansowe. Obecie …

~Kasia
2007-10-01 23:58

http://wolnorynkowcy.pl

~wolnorynkowiec!
2007-10-01 23:58

Eurosceptyczna UPR pokazuję zagrożenia członkostwa w UE. …
… Jeżeli oni dojda do władzy i przegłosują swoje pomysły to Polska przestanie być europejskim rynkiem zbytu. Jednocześnia z Polski nie będą wykupowane produkty …

~Kasia
2007-10-02 00:01

+++ http://Mikke.fora.pl +++

~===============…2007-10-02 00:03

szkoda mi korwina on takie biedaczysko

~bied
2007-10-02 00:06

Panie JKM, sprawdź Pan pocztę ode mnie. Zaprotestowałem …
… tam, gdzie to trafi do uszu właściwych: http://www.pardon.pl/dyskusja/360997/_/wszystkie  A! I przestań Pan mówić, że wolności słowa Pan chcesz – bo w to nie …

~Neosofista
2007-10-02 00:24

UPR przeciwko lustracji? – JUŻ CZAS! Jeśli jest prawdą, że …
… dziennikarze TYLKO z tego powodu nie chcą pana dopuścić do głosu, że boją się o własne d…y oraz o d…y swoich znajomych i bliskich; sądzą że wróci pan do …

~vg
2007-10-02 01:01

Nie, w Polsce nie da się zrobić nic sensownego bez …
… lustracji. To tylko tępaki z PO chcą, aby przestać się bawić w lustrację, tylko zliberalizować   gospodarkę. Oni po prostu nie rozumieją o co w tym wszystkim chodzi. …

~anty Gazeta
2007-10-02 01:12

Ale się świnie wystraszyły. Sztabowe "Kasie" wypisują już …
… takie absurdy. UPR jest za otwartym i nieskrępowanym przepływem towarów nie tylko z UE. Co za cymbał z tej "Kasi"

ligapr@op.pl
2007-10-02 01:59

UWAGA !!  czytajcie opis jak to było ! …
… http://piechocinski.blog.onet.pl/2,ID256571207,index.html

~4d4m
2007-10-02 02:24

Zaproście na konferencje Janusza Piechocińskiego i jeśli …
… to ma sens to także Radosława Sikorskiego.  LiD nie, bo red. Kwiatkowski i SLD oraz Miller z Samoobrony stosowali te same stalinowskie metody.

ligapr@op.pl
2007-10-02 02:51

Ja tam nie nazywał bym platformersów tempoakani- onie! oni …
… doskonale wiedzą ze odwrócenie kota ogonem – rezygnacja z lustracji pozwoli im po liberalizacji gospodarki dzieki pomocy ich dawnych kolegów z SB oraz …

~Paweł
2007-10-03 18:12

UWAGA! Wszyscy idziemy TERAZ i stawiamy znicze pod bramami …
… TVP. We wszystkich ośrodkach!

~GoGoL
2007-10-02 00:22

Spokojnie.. aby wygrać należy dotrzeć do wyborców. Przy …
… najbliższej okazji Panowie Wojtek, Romek czy JKM powinni poinformować opinię publiczną o prawdziwych/najbardziej prawdopodobnych wynikach sondaży czyli LPR ok …

~wojtek
2007-10-02 00:05

Obstawiałem, że reżymówka da LPR 1% poparcia i byłem …
… zaskoczony, gdy zobaczyłem 2!

~anty Gazeta
2007-10-02 01:14

mnie się podoba 🙂

~KARAŚ
2007-10-02 00:16

OGÓLNOPOLSKA AKCJA – DAJ BABCI DOWÓD… SZACUNKU I PODWIEŹ …
… JĄ DO LOKALU WYBORCZEGO… O CO CHODZI? Wyjaśniam na blogu – zapraszam —> Kurp-Bialy.blog.onet.pl

kurp.bialy@op.pl
2007-10-02 01:20

Nieprawda – wkłada więcej, niż dostaje. Przeczytaj o …
… bilansie zysków i strat pod adresem: http://tiny.pl/1ft7 Com do reszty – szczera prawda.

~oszołom
2007-10-02 01:59

Ja wcale nie chce wracac, bo za zlecenie mam Ł1000 w UK, a …
… w PL 1000 zl i nawet jesli zniesiecie podatki to i tak z tym 1000zl to malo co moge w PL zdzialac :]

~Polak gdzies da…2007-10-03 18:07

+++ http://Mikke.fora.pl +++

~===============…2007-10-02 00:02

Tu jest stronka, gdzie można wyrazić swoje oburzenie:   …
… http://tiny.pl/1fgr. Odział polskiej misji OBWE w Wiedniu. Mozna pisać po polsku. K…. trzeba coś z tym bolszewizmem zrobić! Ja już napisałem co myśleć o tym …

~Marcin
2007-10-02 00:04

idz sie leczyc

~kik
2007-10-02 00:10


… http://korwin-mikke.blog.onet.pl/3480429,256570887,8,200,200,4857846,61410731,261925827,forum.htmlhttp://korwin-mikke.blog.onet.pl/3480  429,256570887,8,200,200,4857846,61410731,261925827,forum.html

~JH
2007-10-27 18:07


… http://korwin-mikke.blog.onet.pl/3480429,256570887,8,200,200,4857846,61410731,261925827,forum.htmlhttp://korwin-mikke.blog.onet.pl/3480  429,256570887,8,200,200,4857846,61410731,261925827,forum.html

~JH
2007-10-27 18:07

To pisal automat z ABW czy innego LID’u.

~M.
2007-10-02 00:03

"Przedwyborczy rzut monetą" – czyli Kurp Biały wraca do …
… blogowania. Kto mnie pamięta – być może zajrzy, ale zapraszam też nowych zwolenników prawicy i wolności KURP-BIALY.blog.onet.pl

kurp.bialy@op.pl
2007-10-02 01:13

Kasiu, tak lubisz bycie żebrakiem Europy? Jeśli UPR …
… zrealizuje swój program, to będzie jak za dawnej Rzeczypospolitej: do nas będą przyjeżdżać ludzie pragnący żyć w wolności! Nawet teraz przyjeżdżają rolnicy z …

~Solidarny
2007-10-02 00:24

Z tego co czytam komentarze na temat EU, stwierdzam ze …
… Polacy maja jakis kompleks na punkcie EU. Kazdy w Polsce kto krytykuje EU mowi o "dyktacie z Brukseli", o utracie niepodleglosci itp…  We Francji gdzie zyje i …

~Emigrant
2007-10-02 02:45

Tutaj nikogo nie obchodzą rynki zbytu w eurosojuzie więc …
… kasiu spadaj na drzewo

~póki-co-wolny-c…2007-10-02 01:10

"Przedwyborczy rzut monetą" – czyli Kurp Biały wraca do …
… blogowania. Kto mnie pamięta – być może zajrzy, ale zapraszam też nowych zwolenników prawicy i wolności KURP-BIALY.blog.onet.pl

kurp.bialy@op.pl
2007-10-02 01:13

OGÓLNOPOLSKA AKCJA – DAJ BABCI DOWÓD… SZACUNKU I PODWIEŹ …
… JĄ DO LOKALU WYBORCZEGO… O CO CHODZI? Wyjaśniam na blogu – zapraszam —> Kurp-Bialy.blog.onet.pl

kurp.bialy@op.pl
2007-10-02 01:19

Witaj Kasiu co do UE to jeżeli ma się ona opierać na …
… eurokratach (czyli urzędasach z Brukseli) to zapamiętaj sobie, że prędzej czy później ta Unia się rozleci – za dużo rozbieżnych interesów. A co do pieniędzy z Unii …

~krys z Opola
2007-10-02 14:13

OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ, że  nie był ;]

~rat
2007-10-02 15:29

Ludzie Media zupełnie wyprały Wam mózgi pomyślcie i …
… podedukujcie czy ktoś kiedyś dostał coś za darmo? Unia europejska rynek zbytu … macie internet to go użyjcie i poszukajcie !!! Przeczytajcie co to jest Unia …

~Mupet1
2007-10-03 18:32

Jedna wielka bzdura. Na szczęście Ci, którzy czytają NCzas …
… wiedzą ile w tych słowach jest bezsensu.

~zenon
2007-10-04 14:07

JKM z UPR to pseudo-polityk bez realnego programu …
… politycznego. Chce dostac się do Sejmu by moc tam udowadniac przed kamerami i dziennikarzam, ze jest Jedynym Prawdziwym Prawicowcem w Polsce i reklamowac gazete …

~Wyborca
2007-10-01 23:58

JKM z UPR to odważny polityk z dobrymi pomysłami na …
… reformę naszego kraju. Chce dostać się do Sejmu by moc tam udowadniać przed kamerami i dziennikarzami, ze reszta partii oferuje Polakom model państwa opiekuńczego …

~Wyborca
2007-10-02 00:01

To tez radosna tworczosc automatu (bota) od socjalistow, …
… tak bardzo sie boja!

~Sz.
2007-10-02 00:04

nie Wyborca tylko Wyborcza chachacha

~dsd
2007-10-02 00:12

Napiszmy masowo prośbę do programu "Teraz my" o …
… zaproszenie JKM, np. żeby porozmawiać o TVP, ale także o innych sprawach. Adres: terazmy@tvn.pl oraz formularz http://terazmy.onet.pl/onas.html

~conrad
2007-10-01 23:59

kiedyś (parę tygodni przed rozwiązaniem sejmu, kiedy już …
… powoli rysowała się możliwość rozpisania nowych wyborów) napisałem maila do TOK-FM (jestem przekonany, że słuchacze tego radia są w stanie sprostać wyzwaniu …

~grregd
2007-10-02 00:18

BRAWO JANUSZ! NIE DAJMY SIĘ TYM SUKINSYNOM! WSTĘPUJĘ DO UPR!

~k
2007-10-02 00:00

Prezes Urbański zdjął program FORUM, po groźbie …
… zgromadzonych polityków w studio że jutro zwołają w tej sprawie konferencję po 7 minutach program się rozpoczął.SKANDAL. dzięki temu programowi cała moja rodzina która …

~jul (UPioRek)
2007-10-02 00:05

U nas jest podobnie. Gdyby Pan Korwin wystąpił może by nie …
… było tak piorunującego efektu. Nawet Giertych zyskał u nas plusa, a lista LPR (konkretnie UPR) 3 głosy.

~Adamicus
2007-10-02 00:10

Eurosceptyczna UPR pokazuję zagrożenia członkostwa w UE. …
… Jeżeli oni dojda do władzy i przegłosują swoje pomysły to Polska przestanie być europejskim rynkiem zbytu. Jednocześnia z Polski nie będą wykupowane produkty …

~Kasia
2007-10-02 00:00

Jak wylaczyc tego bota? Moze fizycznie? Moze trzeba komus …
… po prostu w morde przylac, zeby wylaczyl swoj komputer?

~Sz.
2007-10-02 00:07

to swinia ktora kurczowo trzyma sie koryta

~UPR
2007-10-02 00:12

dodam, że czerwona i brudna.

~kos
2007-10-02 22:16

JKM z UPR to odważny polityk z dobrymi pomysłami na …
… reformę naszego kraju. Chce dostać się do Sejmu by moc tam udowadniać przed kamerami i dziennikarzami, ze reszta partii oferuje Polakom model państwa opiekuńczego …

~Wyborca
2007-10-02 00:00

Tyle wpisów jednego dnia… Gdyby nie tematyka owych, …
… pewnie bym się cieszył.

~T.
2007-10-02 00:01

PO-PiS-LID-PSL-SO TO JEDNA WIELKA RODZINA PANIE JANUSZU, …
… TZW. CZERWONE SKUR*YSYNY. MUSIMY WALCZYĆ DALEJ Z NIMI !

~student
2007-10-02 00:01

Panie Januszu POWODZENIA!!!! 🙂

~Emilia
2007-10-02 00:02

No to Panie Januszu bedzie Pan wrogiem SUPER 1. I beda …
… Pana osmieszac, niszczyc – jak widac po powyzszych komentarzach, wpisywanych momentalnie po ukazaniu sie Panskiego wpisu przez czatujacych agentow (czy tez …

~Sz.
2007-10-02 00:02

Jest jeszcze pewna szansa, że to po prostu "użyteczni …
… idioci".

~Cometto
2007-10-02 00:45

Tak jak Pan mówi Panie Januszu! Oni sie boją i walczą o …
… swój tyłek (to nie jest przesada!), bo ich miejsce jest w kryminale!

~Leptus
2007-10-02 00:02

TRZECI!!!

~hhii
2007-10-02 00:03

A liściki do TVP lecą:)

~reikorp
2007-10-02 00:03

Oj lecą lecą 🙂

~es4
2007-10-02 12:24

Elektorat UPR to w 90% małolaty z mlekiem pod nosem. …
… Słuchają z zapartym tchem i z wypiekami na pryszczatej twarzy przemowien JKM na temat podatkow nawet za bardzo nie wiedzac co to właściwie sa podatki. Jeszcze ich …

~Studentka
2007-10-02 00:03

Pieknie zaprogramowany bot, okragle zdanka, wklejane …
… codziennie po kilka razy pod wpisem, jak u Goebbelsa – zeby tylko utrwalic negatywny wizerunek. Naprawde JKM jest tak straszny dla czerwonych? To dobrze!

~Sz.
2007-10-02 00:06

Od tego są nasze komentarze, by to nie działało. Brak …
… reakcji zwykle odczytywany jest jako zgoda, czy też kapitulacja. Natomiast reakcja może wywoływać u wątpiących wzrost świadomości. Mozna wręcz zastosować, tę samą …

~pirat_filozof
2007-10-02 00:28

Ręce opadają… Ty naprawdę myślisz, Studentko (Wyborco? …
… Kasiu? Panie Oficerze?) – że ktoś może przeczytać blog Korwina, zrozumieć go a potem przeczytać taki "komentarz" i zmienić zdanie? Idźcie do ludzi strzelać, to …

~Krzyś
2007-10-02 00:07

Hehe, no nie? Trafne. 🙂

~Cometto
2007-10-02 00:46

OGÓLNOPOLSKA AKCJA – DAJ BABCI DOWÓD… SZACUNKU I PODWIEŹ …
… JĄ DO LOKALU WYBORCZEGO… O CO CHODZI? Wyjaśniam na blogu – zapraszam —> Kurp-Bialy.blog.onet.pl

kurp.bialy@op.pl
2007-10-02 01:20

Uratuj Polske. Zabierz swoim bachorom dowod w dniu wyborow.

~Rodzic
2007-10-02 00:14

Mam 41 lat; spokojnie, od wielu lat popieram UPR

~rs
2007-10-02 00:26

Droga stara Studentko! Jako ten, który ma jeszcze białe …
… mleko pod nosem, pozdrawiam Panią i życzę, żeby znalazła się Pani w 10 procentach dojrzałego elektoratu UPR’u. I proszę, niech Pani przez te 21 dni zmyje z siebie …

~uczeń
2007-10-02 00:36

Droga Studentko, jak tam wygląda sprawa z czesnym na …
… WSKSiM w Toruniu? Co łaska czy jak?

myslacy_komentat…2007-10-02 01:04

No tak, kolejna co boi się opodatkowania "kurestwa". Bo …
… skończyłby się złoty okres "studentek". A tyle zapłacić to by bolało. Pewnie mniej niż anal. Ciekawi mnie jakie to podatki płacisz? Zapewniam, ze nie masz pojęcia …

~e’ko
2007-10-02 08:33

Zaorać TVP, a tą stalinówe Lichocką na obóz reedukacyjny

~jabco
2007-10-02 00:03

http://michal-liduk.blog.onet.pl/

bendzinska8@onet…2007-10-02 00:03

To nie byla "Pani" tylko baba.

~Marcin
2007-10-02 00:04

Panie Januszu, wszystko po staremu. "Kasia" vel "Wyborca" …
… zamieszczają swoje "komentarze" pod wpisem, TVP próbuje Pana zabić medialnie, a Pana blog bije wszelkie spodziewane i niespodziewane rekordy popularności …

~Krzyś
2007-10-02 00:04

Szkoda tylko, że wielu z tych, którzy na forach popierają …
… UPR i tak nie pójdzie głosować…

myslacy_komentat…2007-10-02 01:07

Ciekawe ile poszło listów do redakcji, ja posłałem.

~Alek
2007-10-02 00:04

nie wiedomo co robić. Pisac petycje do tvp? A może zapchać …
… mailami jej serwery ? bYLE SKUTECZNIE

~kom
2007-10-02 00:04

Można, ale synchronicznie. Jak wyśleś tysiące mail, to …
… będzie to można pod paragraf podciągnąć. Ale jak np. 20 to będzie silny protest wzburzonego Polaka. Te 20 razy kilkanaście tysięcy zwolenników… 🙂

~rysson
2007-10-02 07:23

Nie taki Giertych straszny jak go malują… Muszę …
… przyznać, że początkowo byłem przeciwko porozumieniu z LPR i PR. Teraz jednak widzę, że był to genialny pomysł ludzi UPR. Wreszcie nas (nie)pokazują. Może będzie jesz …

~Adamicus
2007-10-02 00:06

Ma ktoś nagraną ten program. Postaram się odszyfrować, …
… jakie instrukcje przyjmowała Pani prowadząca

~akustyk&
2007-10-02 00:06

Jeśli się to …
… Panu uda to bardzo proszę o kontakt:  najwyzszy.czas@gmail.com jkmjanusz@gmail.com  lub nawet tel: 664-850-320 Piotr Żak  /sekretarz redakcji Najwyższego Czasu!/

~Piotr Żak
2007-10-02 00:53

Niewiele tego, ledwo jedna minuta… 😛

~Cometto
2007-10-02 00:57

Nie trzeba za bardzo się wysilać – najpierw bezczelnie …
… próbowała zamilczeć tę sprawę i prowadzić program jak gdyby nigdy nic. Po około 10-15 minutach przesiadła się do "publicystów" (Wildstein i jakaś Gazeta Wyborca) i …

~Cometto
2007-10-02 00:53

OGÓLNOPOLSKA AKCJA – DAJ BABCI DOWÓD… SZACUNKU I PODWIEŹ …
… JĄ DO LOKALU WYBORCZEGO… O CO CHODZI? Wyjaśniam na blogu – zapraszam —> Kurp-Bialy.blog.onet.pl

kurp.bialy@op.pl
2007-10-02 01:21

Ważnym jest, by w kontekście tego zdarzenia nie mówić o …
… walce z PiSem, 'kaczyzmem’, itp. Przecież PO czy LiD będą robić to samo (jeśli będą rządzić)! Trzeba mówić o telewizji publicznej i jej stosunku do komitetów …

~Karol D.
2007-10-02 00:07

"Przedwyborczy rzut monetą" – czyli Kurp Biały wraca do …
… blogowania. Kto mnie pamięta – być może zajrzy, ale zapraszam też nowych zwolenników prawicy i wolności KURP-BIALY.blog.onet.pl

kurp.bialy@op.pl
2007-10-02 01:13

JUTRO O 10.00 !! POD SEJMEM ! Warszawiacy uciekac z roboty …
… i stawic sie tam ! Wroclaw liczy na Warszawe !

~DO BOJU
2007-10-02 00:09

Powodzenia!!!

~M.Jab
2007-10-02 00:09

Skandal Przed Progrtamem Forum wTVPIS Setki razy za …
… róznych prezesów i w róznych kadencjach uczestniczyłem w programach TVP to co jednak wydarzyło się przed dzisiejszym programem FORUM to mega skandal zaprzeczający …

janusz.2006@vp.pl
2007-10-02 00:10

szacunek dla Pana , Panie Januszu

~jul (UPioRek)
2007-10-02 00:32

Pozdrawiam Pana, Panie Januszu ! Ukłony

~gp
2007-10-02 00:44

Dziękujemy za wyczerpującą relację z kuluarów. 🙂  …
… Faktycznie, szkoda kobity – bo przecież wiadomo, że wysoko nie podskoczy… Nie dziwne, że nie chciała o tym mówić, bo przez taką mendę Urbańską (która pozostaje w …

~Cometto
2007-10-02 01:04

Panie JKM! Jestem z Pana dumny!!! Całe życie poświęcił Pan …
… dla wolnej Polski! Pokłon dla Pana! Niech Pan się nie poddaje!

~Popielec
2007-10-02 00:12

STRASZNY Z PANA KŁAMCA  PANIE JANUSZU KORWINIE …
… !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żyję na tym  tzw. zachodzie od ponad 50 lat. Znam biegle 8 języków (w tym polski).Mieszkałem we …

~Tak napisał o J…2007-10-02 01:09

Czy komuś udało się ustalić maila do p. Joanny …
… Lichockiej?  Ja wciąż szukam.

~Piotr  Żak
2007-10-02 00:12

Znalazłem do Gargas, po.Kierownika Redakcji …
… Publicystycznej: anita.gargas-wojciechowska@waw.tvp.pl. Można spróbować analogicznie: joanna.lichocka@waw.tvp.pl. Takie molochy stosują taki sam format adresów mailowych.

~Marcin
2007-10-02 00:36

skandal w TVP!!!

~Brytan z Łodzi
2007-10-02 00:13

Z powodu skandalicznej i jawnej manipulacji w programie …
… "Forum" w dniu 1 X 2007r., calkowicie rezygnuje z ogladania telewizji publicznej, placenia jakichkolwiek oplat na jej rzecz, kupowania produktow przez nia …

~Sz.
2007-10-02 00:38

Napiszmy protest do firm które reklamuja sie w TVP1. Nie …
… kupujmy ich produktów. gdy zobaczę jakąs reklamę w TVP1 od razu pisze do nich e-maila…że kupuje u konkurencji…

~Wiesiek
2007-10-02 00:54

To jest jedyna skuteczna metoda na ten rząd. Powodzenia. …
… Studenci wszystkich uczelni łączcie się!!!!!!! Wszystkich zapraszamy

~pat
2007-10-02 00:14

Koszalin też  liczy na Warszawę –  Idźcie kto może – warto

~Dzieki Ci Boze …2007-10-02 00:15

PANIE JANUSZU! NIECH PAN UWAZA! ONI CHCA PANA …
… SKOMPROMITOWAC, nie moga Panu nerwy puscic, spokojnie robic swoje, ale nie uzywac WULGARNYCH SLOW i sie (NADMIERNIE) nie awanturowac. Wyborcy to zauwaza, na pewno! Niech …

~wierny UPRowiec
2007-10-02 00:16

Koalicji PiS-LiD?? Kaczynski nazywa Kwasniewskiego agentem …
… publicznie (w debacie powiedzial, ze Kwas ma teczke w Moskwie…), wiec jakim cudem maja byc w koalicji??

~pw
2007-10-02 00:17

program bez UPR to czas stracony – za nasze pieniądze!

~DanielPiesto
2007-10-02 00:18

A ja Myślałem , że to taki żart z tym, że PiS z LiD-em, a …
… tutaj tak  wyciągnięta  ręka dla topiących się w bagnie , Skandal, skandal i jeszcze raz skandal – oby razem się potopili w tym bagnie

runias@wp.pl
2007-10-02 00:21

Panie Januszu! Widziałem program i powiem szczerze, że TVP …
… wykonała ogromną pracę w celu przekonania mnie do zagłosowania na UPR. Mam jednak bardzo ważne pytanie. Wielokrotnie Pan pisał, że całe towarzystwo obecnie …

slawomir_coryszk…2007-10-02 00:22

Z tego co wiem to mowa była o 80% parlamentarzystów. 'Całe …
… towarzystwo’ to była raczej hiperbola (w poetyckim tego słowa znaczeniu).   Pozdrawiam,

~Karol D.
2007-10-02 00:34

Dokładnie. A te 80% to nie dlatego, że są, tylko za …
… konkretne sprawy i po wyrokach (niezawisłych) sądów. UPR nie stosuje odpowiedzialności zbiorowej.

~rysson
2007-10-02 07:29

Trzeba to nagłośnić. Jutro 10:00

~pilczyk
2007-10-02 00:22

Jest pan wielki, panie Januszu! Moim zdaniem dziejszy …
… dzien powinien przynieśc koniec z patyczkowaniem się! Wszyscy bierzmy farbę, kamień w dłoń i tak jak za dawnej komuny walczymy z dzisiejszą komuną!

~Numenore
2007-10-02 00:23

Czas na własna telwizje panie Januszu !!! Zamiast wydawac …
… fundusze na wybory proponowalbym tak zrobic,a dopiero potem start w wyborach jest w tym jakas logika czyz nie? Swoja droga kto jest wlascicielem TV superstacja …

~Paco
2007-10-02 00:24

Telewizje są koncesjonowane. Jak pana JKM nawet do 1 …
… programu nie chcą wpuścić to licencji na pewno nie dadzą 😀 Co do Superstacji – sam byłem ciekawy i sprawdziłem w KRS: …

~Karol D.
2007-10-02 00:42

Skandal!

Słychać …
… wyraźnie w pewnym momencie jak w słuchawce w uchu prowadzącej każą jej szybko zmieniać temat!!!

~don pedro
2007-10-02 01:04

Poprostu nieprawdopodone, na ulice pyjdzie nam wyjsc

~Andzia 75
2007-10-02 00:24

panie Januszu zrobiłem plakat dla UPRu dla Łodzian nie …
… wiem jednak czy mogę go publikować w internecie proszę o kontakt – ziomek-elektronik@o2.pl

~ziomek-elektron…2007-10-02 00:25

Zwroc sie (telefonicznie, osobiscie) to lodzkiego okregu …
… UPR – takie inicjatywy sa BARDZO potrzebne!

~Sz.
2007-10-02 00:49

OGÓLNOPOLSKA AKCJA – DAJ BABCI DOWÓD… SZACUNKU I PODWIEŹ …
… JĄ DO LOKALU WYBORCZEGO… O CO CHODZI? Wyjaśniam na blogu – zapraszam —> Kurp-Bialy.blog.onet.pl

kurp.bialy@op.pl
2007-10-02 01:21

Na www.mojawyspa.co.uk przeprowadzono sondaż wyborczy.   …
… Platforma Obywatelska – 37,57%  UPR – 30,83%  PiS – 8,07% Ogółem partie wchodzące w skład Ligi Prawicy Rzeczypospolitej: 34,17% Oby to się sprawdziło w wyborach …

~Piter_UK
2007-10-02 00:27

Wielce cz. p. JKM, cenię Pana i jego poglądy. Ale proszę …
… podać mi choć jeden powód aby teraz,  właśnie teraz na UPR zagłosować, gdy ojczyzna w potrzebie. Wszak rozdrabnianie się partii prawicowych to kardynalny błąd, …

~zmartwiony
2007-10-02 00:30

Ja myśle że najważniejsze dla Polski to zniesienie …
… przymusu ubezpieczeń i armia zawodowa. Potem bon oswiatowy i stopniowe redukcje wydatków państwa poprzez prywatyzację szkół i szpitali. Reszta to kosmetyka.

~lacki2000
2007-10-02 00:33

Konstytucja Europejska – to jest powod ktory wystarczy za …
… wszystko. Lista nr 3 to JEDYNA lista reprezentujaca eurosceptycyzm. Jak nam uchwala "traktat reformujacy" to bedzie koniec – obejrzyj sobie UPRTV na youtube w …

~WYLAC URBANSKIE…2007-10-02 00:36

Połączenie LPRz nazywasz rozdrobnieniem? PO to prawica? …
… Panie! Niech karząca Twa dłoń strzeli tego typka w pysk.

~stary zbuk
2007-10-02 10:27

http://piechocinski.blog.onet.pl/ komentarz …
… J.Piechocińskiego do całej sytuacji. Jednym słowem skandal.

~Fox
2007-10-02 00:31

Jest jeszcze prasa wolna y niezależna. "ŻÓŁĆ" – Tygodnik …
… Pomówień i Insynuacji. Zapraszamy do czytania!

~Żółć
2007-10-02 00:33

ŻÓŁĆ – Pomówienia i Insynuacje http://zolc.blox.pl/html

~Żółć
2007-10-02 00:34

Panie Januszu niech Pan zapisze się do LPR to do Forum …
… będą wpuszczać, ba tam się liczy przynależność partyjna… To że Popielę wpuścili to ich błąd. Dziwne że popiera Pan idee tak durnego programu który jest dla …

~pk
2007-10-02 00:42

proszę rozsyłać …
… ten link, gdzie się tylko da

~Bartix
2007-10-02 00:44

Proszę zauwarzyć, jak głośna jest szczekaczka w uchu …
… prowadzącej. W trakcie programu było słychać wielokrotnie 48-50 sekunda tego materiału

~Bartix
2007-10-02 00:48

Popieram. Im więcej osób to zobaczy, tym lepiej!!

~Ed Gantro
2007-10-02 01:02

Witam wszystkich zwolenników UPR postaram się być jutro …
… pod sejmem, to dobry pomysł ten skandal trzeba nagłośnić. Nareszcie coś się dzieje tzn. zaczyna. UPR!!!

~PanM
2007-10-02 00:45

SIE WYSYLA SIE WYSYLA:)

~ahaha
2007-10-02 00:47

"Przedwyborczy rzut monetą" – czyli Kurp Biały wraca do …
… blogowania. Kto mnie pamięta – być może zajrzy, ale zapraszam też nowych zwolenników prawicy i wolności KURP-BIALY.blog.onet.pl

kurp.bialy@op.pl
2007-10-02 01:13

Z szacunkiem –dobrze Panie korwin że co innego nie opadło …
… od czasu do czasu warto sprawdzic.

~p
2007-10-02 01:04

To jest jakas kpina. Utwierdza mnie w przekonaniu ze …
… jednak trzeba glosowac na JKM!!!

~Bartek
2007-10-02 01:08

STRASZNY Z PANA KŁAMCA  PANIE JANUSZU KORWINIE …
… !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żyję na tym  tzw. zachodzie od ponad 50 lat. Znam biegle 8 języków (w tym polski).Mieszkałem we …

~prof
2007-10-02 01:10

Hehehe, to już wiemy skąd się bierze Kasia, Wyborca etc. – …
… zza Odry i Nysy.  Nie dziwne – tylko JKM przypomina, że cudowni ministrowie spraw zagranicznych III RP, łasi tylko na klepanie po pleckach, wspólne zdjęcia i …

~Cometto
2007-10-02 01:27

Głupiś synku !  Dostrzegasz układy i spiski tam , gdzie …
… ich nie ma. Takie usystematyzowane urojenia nazywamy paranoją . Czyżbyś się zaraził od Jarosława Kaczyńskiego ?

~detektyw
2007-10-02 02:15

Może wyssałem tę paranoję z mlekiem matki, a ona z kolei …
… zaraziła się od dziadka, który siedział w obozie koncentracyjnym? To coś jak dziedziczenie sprzężone z płcią. 😀 A może to jednak od babci, której bracia zostali …

~Cometto
2007-10-02 02:38

Fragment programu FORUM, czyli "Jak unikać odpowiedzi na …
… niewygodne pytania"?

~remiq
2007-10-02 01:10

"Przedwyborczy rzut monetą" – czyli Kurp Biały wraca do …
… blogowania. Kto mnie pamięta – być może zajrzy, ale zapraszam też nowych zwolenników prawicy i wolności KURP-BIALY.blog.onet.pl

kurp.bialy@op.pl
2007-10-02 01:13

Fałszowane sondaże być może i wybory będą sfałszowane !!! …
… Publiczna telewizja została przejęta przez PIS-owskich aparatczyków, a na inne media wywierany jest duży nacisk ( szantaż ; haki ) Zaczyna przypominać to …

~Bogdan
2007-10-02 01:12

"Przedwyborczy rzut monetą" – czyli Kurp Biały wraca do …
… blogowania. Kto mnie pamięta – być może zajrzy, ale zapraszam też nowych zwolenników prawicy i wolności KURP-BIALY.blog.onet.pl

kurp.bialy@op.pl
2007-10-02 01:13

Chcemy wolnej POLSKI! Koniec z ukladami!

~POkiller
2007-10-02 01:13


… http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,9257048,wiadomosc.html   SPÓJRZCIE NA TO! UKŁAD! KOMUCHY! ŚWINIE! ŚCIERWA ŚCIERWA ŚCIERWA ŚCIERWA ŚCIERWA! ŚCIERWA! ŚCIERWA!!! NIENAWIDZĘ JAK PSÓW!!! …

~Vision
2007-10-02 01:18

Oto tekst mojego protestu wysłany do TVP "Dzień dobry. …
… Dzisiejsze a właściwie wczorajsze programy w TVP tj.Debata oraz Forum przypomniały mi czasy poprzedniej komuny.Metody manipulacji się nie zmieniły , zmienili się …

~Stanisław Wójcik
2007-10-02 01:19

OGÓLNOPOLSKA AKCJA – DAJ BABCI DOWÓD… SZACUNKU I PODWIEŹ …
… JĄ DO LOKALU WYBORCZEGO… O CO CHODZI? Wyjaśniam na blogu – zapraszam —> Kurp-Bialy.blog.onet.pl

kurp.bialy@op.pl
2007-10-02 01:21

Proszę rozpowszechniać te linki …

Czy ktoś może wykazać, czy ta kobieta mówi prawdę w 3 częśći …

~Bartix
2007-10-02 01:25

Czy ktoś z Państwa może przesłać ten filmik w formie *.avi …
… … Czy ktoś z Państwa może przesłać ten filmik w formie *.avi lub zbliżonym (tylko takie pozwala dodawać onet.blog) Pomożemy wstawić ten link na bloga. Proszę …

JKM
2007-10-02 01:30

zaraz przerobię na avi i poślę Panu na podane maile

~Fox
2007-10-02 01:39

pierwszy filmik posłany, drugi i trzeci pójdą lada moment

~Fox
2007-10-02 01:45

ok jak poszło to daj znać

~Bartix
2007-10-02 01:48

Panie Januszu nie chce się wysłać na podane adresy – …
… przychodzi mi mail zwrotny z informacją "I’m afraid I wasn’t able to deliver your message to the following addresses". W internecie też spisek przeciwko UPR? ;(

~Fox
2007-10-02 01:53

U mnie to samo. Ale właśnie puściłem jeszcze raz i jeszcze …
… nie odpowiedział. Niestety tylko format flv. Będziemy próbować do skutku 🙂

~Bartix
2007-10-02 01:58

posłałem jeszcze raz wszystkie 3 aviki na …
… redakcja(at)nczas.pl, mam nadzieję że dotrze

~Fox
2007-10-02 02:02

Zapewne wysłaliście na czas@gmail a nie na …
… najwyzszy.czas@gmail – blog źle interpretuje adresy z kropką w nazwie konta i linkuje tylko człon bezpośrednio przy małpie.

~Cometto
2007-10-02 02:08

Racja. czyli na redakcja@nczas.com chyba doszło 🙂 …
… pozdrawiam

~Bartix
2007-10-02 02:16

lol faktycznie z pośpiechu słałem na adres gmail …
… "linkowany" przez blog

~Fox
2007-10-02 02:19

Wysłałem format flv, ale chyba nie doszło.

~Bartix
2007-10-02 01:46

Wysłałem na redakcja@nczas.com Chwilę to potrwa zanim …
… dojdzie, bo mam wąski uplink. 🙂

~Cometto
2007-10-02 01:54

idą wszystkie 3 na gmail.. Pozdrawiam

~marcin
2007-10-02 01:54

już się zamienia na avi

~marcin
2007-10-02 01:37

Czy nie uważa Pan,że w Polsce panuje Żydokracja? I …
… jakiego    koloru w/g Pana byłby nasz sejm, gdyby oni byli czarni.Czy powinna być w/g Pana jakaś proporcja narodowościowa ?

~polo
2007-10-02 01:29

Nie wiem czy nie powinniśmy zacząć przygotowań do odbicia …
… pana JKM z aresztu. Bo teraz to już nic mnie nie zdziwi. Czekamy na wynik jutrzejszej rozprawy w sądzie.

~Bartix
2007-10-02 01:35

W jaki sposob otrzymac pelna liste reklamdawcow tvp? Czy w …
… zwiazku z wywolanem wojny z wolnym swiatem przez pisowska tv etycznie dopuszczalne byloby zaatakowanie stron tvp,pis ? Oczywiscie rozmawiamy czysto …

~hermann
2007-10-02 01:49

IMHO niedopuszczalne – odebrałbym to raczej jako …
… prowokację. 😛

~Cometto
2007-10-02 02:01

najlepiej na kilka sewerow youtoube oraz mediafire

~FeliksCzekITa
2007-10-02 09:22

jeżeli trzeba to moge wystawić filmy na serwer na chwile w …
… formacie avi. bo takowe juz mam.

~marcin
2007-10-02 01:59

do mnie tez przyszedl zwrotny e-mail… powtarzam ze MAM …
… MOZLIWOSC WYSTAWIENIA PLIKOW NA SZYBKI SERWER…

~marcin
2007-10-02 02:04

Wstaw na serwer i daj linka, albo spróbuj spakować zipem i …
… w takiej formie wyślij. Może serwer jest "kapryśny" (tzw.formuła bezpieczeństwa) i nie przyjmuje plików multimedialnych.

~Marcin
2007-10-02 02:09

Chyba doszło na nczas.pl (nie dostałem informacji zwrotnej …
… o niedostarczeniu) bo na gmail.com faktycznie chyba są jakieś blokady na multimedia.

~Fox
2007-10-02 02:11

 Panie Januszu K.M. dobry polityk to skuteczny polityk. …
… Dlaczego brakuje Panu skuteczności ? Poglądy, które Pan głosi to lep ,na który chce Pan złapać słabo wykształcony, naiwny, młodociany elektorat. To co Pan robi …

~szachista ALO 2…2007-10-02 02:08

http://printo.pl/test/1.avi http://printo.pl/test/2.avi …
… http://printo.pl/test/3.avi Wystawione, tak chyba bedzie najszybciej. P.S. od dziecka chodzilem na spotkania UPR 🙂

~marcin
2007-10-02 02:13

PLIKI: http://printo.pl/test/1.avi …
… http://printo.pl/test/2.avi http://printo.pl/test/3.avi Wystawione, tak chyba bedzie najszybciej. P.S. od dziecka chodzilem na spotkania UPR 🙂

~marcin
2007-10-02 02:17

Pan Janusz już chyba w krainie morfeusza 🙂 Więc nie wiem …
… czy doszło to co wysłaliśmy, Jak długo możesz to trzymać na serwerze? Bo chyba nie ma też sensu zawalać skrzynke nczasu tyloma kopiami. 🙂

~Bartix
2007-10-02 02:20

eee najlepiej jak najkrocej… hmmm

~marcin
2007-10-02 02:25

BATRIX… ja zmienie nazwy na serwie i wysle na mail linki …
… tak zeby nie byly podkreslone i na bank bedzie dzialac…

~marcin
2007-10-02 02:34

prosze dac znac jak sciagniecie

~marcin
2007-10-02 02:15

Ja już zciągnołem. Ale nie wiemy czy poprzednie doszło, …
… czy wysyłać znowu na nczas. Najlepiej byłoby obudzić pana Janusza żeby sam zciągnął z serwera. 🙂

~Bartix
2007-10-02 02:24

nie moge zbyt duzego ruchu wygenerowac bo trzeba bedzie …
… transfer dokupic 😛

~marcin
2007-10-02 02:29

Dobra jak jeszcze raz wyślemy to nie zaszkodzi 🙂

~Bartix
2007-10-02 02:33

eee wyslalem linki na nczas.pl zmienilem nazwy na serwie …
… zeby ruchu zbednego nie generowac.. jak ktos chce to na youtube sa 3 filmy…

~marcin
2007-10-02 02:41

ok. ja wysłałem ponownie więc chyba jakoś dojdzie. …
… pozdrawiam

~Bartix
2007-10-02 02:46

Panie Januszu! Na ONET-cie napisali : ""Forum" w TVP1 …
… miało nie ukazać się na antenie. Taką decyzję podjął nagle prezes TVP Andrzej Urbański po tym, jak lider LPR Roman Giertych domagał się, by zamiast niego w …

~Łukasz J.
2007-10-02 02:23

I dlatego należy ustalić, czy rzeczywiście ta wredna …
… kobieta zawsze zapraszała konkretnych ludzi, czy tylko przedstawiciela partii. I czy może zasady zmieniła w trakcie programu (a raczej podpowiedział jej to szczekacz …

~Bartix
2007-10-02 02:29

Nie wiem jak to było, ale może np. tak, że zapraszano …
… konkretne osoby, ale jeśli tamci nie mogli i przyszedł ktoś inny to nie robili problemów – do czasu…

~Cometto
2007-10-02 02:40

Najlepiej byłoby znaleźć jakiś przykład z przeszłości. Ale …
… gdyby tak było to tak by odpowiedziała na samym początku panu Giertychowi. A zrobiła to gdzieś w połowie programu, ja stawiam na szczekacza ze słuchawki. …

~Bartix
2007-10-02 02:48

Na blogu p.Piechocińskiego była informacja, że zajście …
… przed programem było nagrywane. Proponuję spróbować dotrzeć do niego.Wiem, że będą oporni, ale może jakieś szybkie wyborcze sądy. Wtedy się wyjaśni jakie argumenty …

~rysson
2007-10-02 07:55

Kasia jaszcze ci tu nikt nie powiedział zjeżdżaj bachorze …
… niedorozwinięty umysłowo.

~J.K.
2007-10-02 02:29

Ma Pan racje, Ci kryminalisci boja sie prawdy jak diabel …
… swieconej wody.Nie mam zadnej watpliwosci,ze jesli poparcie dla UPR zaczeloby znaczaco rosnac,a ich latwa  kasa i przywileje bylyby realnie zagrozone,nie cofneli …

~marekzagranica
2007-10-02 03:29

Telewizja państwowa to typowy socjalistyczny twór.  …
… Priorytetem powinna być likwidacja tego dziwactwa.  To samo dotyczy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.  PiS miał w programie wyborczym likwidację Rady, ale …

~socjalizm śmier…2007-10-02 07:43

popieram p   Janusza od wielu lat

~bonin
2007-10-02 09:54

Panie Januszu, jeszcze nie jest tak źle. Nikt nie zmusza …
… Pana póki co do emigracji politycznej!!!! A w temacie tego programu Forum to już totalne Chamstwo!!!!

~Krzyś
2007-10-02 09:55

Powrarzam jak maniak: BOJĄ SIĘ…to fakt..POLACY lubią …
… siedzie i babrać się w BAGNIE.

~bAbcia
2007-10-02 09:56

teraz nawet niezdecydowani widzą, że Kaczńscy, PiS i ich …
… TVPiS to banda sk…synów !!!!!

~Fak de dak
2007-10-02 09:59

No co, zwykła granda. Ale z drugiej strony – sąsiedztwo …
… Rosji i Białorusi zobowiązuje. Cóż, takimi zagraniami TVP znowu rzuca mnie w objecia UPR. Widac takie przeznaczenie.

j.kresa@op.pl
2007-10-02 10:23

Ciekawie się dzieje!Chciałem skomentować wiadomość o tym …
… co się działo w Forum na prawy.pl ale w trakcie usunięto notatkę którą komentowałem.Powoli skłaniam się ku hasłu że dobry socjalista to martwy socjalista (nawet …

~1920
2007-10-02 10:52

Przepraszam prawy.pl. – nie usunięto tylko przesunięto .

~1920
2007-10-02 11:00

A ja nie podpiusałem i nie doniosłem ale Agentem byłem. …
… PS. I tak będzie Pan Królem Polski.!!!!!

~Robert Kreft
2007-10-02 11:28

Nie odpuszczajcie tego incydentu – można to wygrać …
… protestami. Widzę w tv nie mniej cenzury niż za Kwiatkowskiego. Skazani jesteśmy przez wszystkie media (też Polsat i Tvn, ale to zrozumiałe z uwagi na sb-cką …

~MarekK
2007-10-02 11:36

Panie Januszu! Niech ręce nie opadają! Moja Żona i Ja …
… będziemy głosować na Listę nr 3. Pozdrawiam.

~Cezary Letza
2007-10-02 11:43

A Pan nadal swoje o koalicji PiS- LiD….Dobry slogan, ale …
… niestety nierealny i nikt o zdrowych zmysłach go nie kupi. Naprawdę nie jest Pan w stanie zrozumieć, że takiej koalicji NIGDY nie będzie, uważałam Pana za …

~Janny
2007-10-02 11:43

a kto ci powiedział, że PIS i LID poklepują się po …
… plecach? Przejrzyj człowieku, chyba się starzejesz…

~kiedyś popierał…2007-10-02 12:28

Jaki Pan biedny. Taki okresowo aktywny (przed wyborami) …
… megaloman. Żal mi Pana. Przed wami przegrana. Bu ha ha ha!!!

~AntyMikke
2007-10-02 12:50

Pan JKM ma oczywiście rację, nie tylko w sprawie skandalu …
… w TVP. Jest jednak jedno małe "ale", a mianowicie Jego współpraca z p. R.Giertychem i jego ludźmi, którzy tym tylko różnią się od PiS-u, że nie są obecnie przy …

~Obi
2007-10-02 12:55

bardzo wazny link do artykulu naprawde laczacego UPR z LPR …
… (wolnosc rodziny) http://www.mises.pl/227

~Ad
2007-10-02 14:51

trzeba zaproponować w wyborach podział abonamentu rtv, na …
… istniejące stacje proporcjonalnie do widowni lub przy wpłacie na książeczkę rtv widz sam wybiera na kogo wpłaca abonament

~leszek korytkow…2007-10-02 15:19

Sondaż wyborczy na Wirtualnej Polsce: …
… http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9258648&rfbawp=1191331439.351&ticaid=14917

~Szerszeń
2007-10-02 15:31

Szanowny Panie Januszu, Z jednej strony to dobrze, że Pana …
… nie wpuścili do studia FORUM. Przynajmniej teraz na prawdę pokazali na czym polega ICH władza! Kłamstwa, korupcja i układy! A Pan nie boi się IM tego wytykać, …

~grupa_sympatyków
2007-10-02 17:16

Pan się powinien umówic z R.Giertychem, że w zaplanowanym …
… programie przedwyborczym w ostatniej chwili Romka wezwą nie cierpiące zwłoki sprawy i Pan wystąpi wzamian. Tak dla zasady.Albo dla grandy -jesli usiłują znowu …

~ ola
2007-10-02 22:13

chce jedno powiedzieć- obraża Pan kobiete nazywając ja …
… babą – ma pan za nic dzieci niepełnosprawne- najlepiej po postawieniu diagnozy  uśpic co? teraz ma Pan zdrowe dzieci , zdrowe wnuku – ale los jest msciwy- doczka …

raczyca1
2007-10-22 16:24

maż  fajnego bloga bardzo dużo  piszesz

~www.kuba-DIAMET…2007-10-27 18:05


… http://korwin-mikke.blog.onet.pl/3480429,256570887,8,200,200,4857846,61410731,261925827,forum.html

~GFGFG
2007-10-27 18:06

0

Janusz Korwin-Mikke

Blog Janusza Korwin-Mikke

1865 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
343758