Bez kategorii
Like

Ratuj się kto może, czas iść w ambasadory

14/01/2013
374 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Czy Tomasz Arabski tak jak kapitan Francesco Schettino z Costa Concordia pierwszy opuszcza statek, który nazywa się Platforma Obywatelska? Schettino został postawiony przed sąd, co będzie z Arabskim czas pokaże.

0


Tomasz Arabski , śladem poprzedników :Jarosława Gugały, Krzysztofa Mroziewicza, Daniela Passenta,dziennikarzy, piszących zgodnie z kursem i ze ścieżką chce iść w ambasadory. http://wpolityce.pl/wydarzenia/44709-piec-pytan-do-red-warzechy-o-arabskiego-kogos-takiego-nie-mozna-odstawic-ludzie-ktorzy-tyle-lat-przebywali-w-otoczeniu-premiera-maja-ogr .  Totumfacki Tuska czuje pismo nosem, chce zostać ambasadorem w Hiszpanii. Człowiek , który bardzo aktywnie włączył się w przemysł pogardy w stosunku do śp. Lecha Kaczyńskiego wie dużo.  Może czuje , że czas ferajny się kończy, człowiek,  do którego awersję czują nawet  lemingi z matecznika PO woj. pomorskiego, pokazali mu żółtą kartkę . Przypominam , w wyborach parlamentarnych Arabski miał  dwójkę po Sławku Nowaku nie wszedł do parlamentu , natomiast  innych dziewięciu kandydatów z listy PO weszło.

Tomasz  Arabski powinien być osądzony i skazany jeżeli tak orzeknie sąd. To on jest odpowiedzialny za zorganizowanie lotu  śp. Lecha Kaczyńskiego do Smoleńska. O takich drobiazgach jak cyrk z samolotem  dla prezydenta Kaczyńskiego do Brukseli nie wspomnę. Należy uważnie obserwować scenę polityczną , w przyszłym roku wybory do UE. Jeżeli okaże się , że na tych listach znajdą się takie postacie jak Graś, Kopacz , Nowak, i tego typu postacie , znaczy to ni mniej ni więcej , że w  platformie  zaczyna robić się gorąco i obowiązuje hasło ratuj się kto może.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816