SPOŁECZEŃSTWO
Like

Rafał Trzaskowski – człowiek katastrofa

05/03/2021
614 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Prezydent Warszawy nie od parady nazywany jest ” Człowiek katastrofa”

0


„Obawiam się, że gdyby Rafał Trzaskowski został prezydentem Rzeczypospolitej, to tego typu projekty jak karta LGBT miałyby pierwszeństwo, byłyby promowane i forsowane przez prezydenta ” – ocenił Sebastian Kaleta, wiceminister sprawiedliwości i sztabowiec prezydenta Andrzeja Dudy. Kaleta zaznaczył także, że temat karty LGBT w środowisku Rafała Trzaskowskiego jest ciągle żywy. Podaje Niezależna.pl’

Ale postać Rafała Trzaskowskiego kojarzy się nam głównie …tylko z katastrofami w Warszawie, śmierdzącymi ściekami w Wiśle i na ulicach stolicy, wypadki komunikacji miejskiej należące do Niemców wraz z kierowcami po zażyciu narkotyków, mafie kradnące kamienice, cwaniactwo, przekupstwo i…seksualni dewianci biegający po ulicach pod tęczowymi sztandarami. Sodoma i Gomora  pod kierownictwem Rafała Trzaskowskiego ! taki to kandydat na Prezydenta RP – zgroza !

” Trzaśnij i masz otwartą drogę na szparagi i zapier…. w Niemcowni za grosze… ” Tak do siebie mówili młodzi ludzie dzisiaj w sklepie.

Wybierzcie tego fircyka ucznia Sorosa, donosiciela do UE na Polskę a zapaść w kraju i biedę macie na bank wraz z hordą Islamistów na ulicach i w waszych domkach. Ale co tam wielu ” na złość babci odmrozi sobie uszy”. Lecz później nie narzekajcie,że jest wam źle !! Zawsze pozostają roboty w Niemczech przy szparagach. Brawo wy !!

I cale szczęście, że Polacy nie wybrali tego człowieka Sorosa, człowieka zwanego ” katastrofa”. Naród jest mądry !

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758