Bez kategorii
Like

RADOSŁAW “TWEET” SIKORSKI OSKARŻONY O “INSIDER TRADING”!

08/11/2012
414 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Polska to bantustan, a to najlepszy dowód.

0


http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/9661473/Polish-foreign-minister-accused-of-insider-trading-after-tweet.html

Radzio chwali się po zamknięciu sesji GPW dobrym info o PGNIG i umowie gazowej. Na następny dzień kursy skaczą. Ciekawe, ilu przedstawicieli tej bananowej republiki Rzeczpospolitej Trzeciej obłowiło się na kupnie/sprzedaży z opcyją akcji PGNIG, bo kursy faktycznie skoczyły. I ciekawe miliard, że KNF ma to w d…. i nie zamierza sprawdzać ani transakcji, ani insider trading Radzia "Tweet" Sikorskiego. POLSKA TO CHOLERNY BANTUSTAN, PRYWATNY FOLWARK JAKIEJŚ SITWY, a to jest najlepszy dowód na to.

Z kolei KNF zamiast p.., tj opowiadać dyrdymały, powinna sprawdzić wszystkie transakcje kupna/sprzedaży oraz wykorzystania pull/push opcyj w tych dwóch dniach (a dla rzetelności mniej więcej minus dwa miesiące), bo za takie coś zazwyczaj normalni prywatni bankierzy kończą kariery! Ale co tam! O ile dobrze kolega pamięta: przy okazji expose Premiera i spadku KGHM tez bylo kilka dużych pozycji na krótko,ale na sprawdzaniu sie skonczyło! BANTUSTAN! 
 
Każdy mający MINIMUM wykształcenia ekonomicznego LUB (niekoniecznie "i") praktyki giełdowej wie i pojmuje, że Radek Sikorski powinien skończyć na bardzo długim urlopie od funkcji poważniejszych niż kasjer w sklepie.
 
Wk…. nie na żarty Karzeł Reakcji

PS Wklejam też odrobinę bardziej wyważony wpis prof. Rybińskiego:

http://www.rybinski.eu/2012/11/tweet-wart-miliard-dolarow/

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Karzel Reakcji

Civitas humana - dopóki Bóg nie powita nas w niebie, trzeba zajac sie sprawami przyziemnymi. Madrze. I za najmadrzejsze polaczenie uznaje polaczenie wolnej gospodarki z gleboko moralnym spoleczenstwem.

39 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816