Bez kategorii
Like

Pytanie do Administracji.

01/03/2011
293 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

  Ekran jak jeden z nielicznych miejsc w Internecie dziś zaakcentował dzisiejsze święto,  Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Śmiem twierdzić że w NE było dziś najwięcej informacji dotyczących tego święta.  Ale to zrozumiałe, od wielu tygodni na RA WARSZAWA oraz innych miejscach w sieci, o tym jest głośno.  W Gazecie Wybiórczej tematem dzisiejszego dnia w sekcji kraj jest … Szczerze przyznam że starałem się poszukać jakiejś wzmianki  w tym temacie, proszę zobaczyć jakie gazety dziś napisały o Dniu Pamięci. A teraz moje pytanie do administracji NE. Kiedy będzie uruchomione forum dla blogerów i komentatorów NE, możliwość zakładania grup tematycznych? Stara forma grupy dyskusyjnej założona przez jednego z blogerów na Google  –RA Warszawa jest dość uciążliwa w czytaniu.  (wymiana poczty elektronicznej, […]

0


 

Ekran jak jeden z nielicznych miejsc w Internecie dziś zaakcentował dzisiejsze święto,  Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Śmiem twierdzić że w NE było dziś najwięcej informacji dotyczących tego święta.  Ale to zrozumiałe, od wielu tygodni na RA WARSZAWA oraz innych miejscach w sieci, o tym jest głośno. 
W Gazecie Wybiórczej tematem dzisiejszego dnia w sekcji kraj jest …

Szczerze przyznam że starałem się poszukać jakiejś wzmianki  w tym temacie, proszę zobaczyć jakie gazety dziś napisały o Dniu Pamięci.
A teraz moje pytanie do administracji NE. Kiedy będzie uruchomione forum dla blogerów i komentatorów NE, możliwość zakładania grup tematycznych? Stara forma grupy dyskusyjnej założona przez jednego z blogerów na Google  –RA Warszawa jest dość uciążliwa w czytaniu.  (wymiana poczty elektronicznej, email-e które nie zawsze się grupują tak jak powinny, jest bałagan)  Forum ułatwi komunikację!
Następne pytanie to kiedy będzie wdrożony system głosowania tak/nie na artykuły i autorów. Określona liczba ‚głosów’  przykładowo 10 głosów dla piszących5 głosów dla komentujących. Sytuacja że mamy określoną liczbę głosów dziennie na autorów i artykuły, naturalnie wymusi szacunek dla własnego głosu 🙂 . Zupełnie inaczej niż na facebookowym ‚lubię to’!

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
John May

Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart Polak, Wegier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki // Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.

133 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758