Bez kategorii
Like

Putin jak „Żandarm na emeryturze” i Beau Geste.

11/08/2011
488 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Jak usłyszałem a właściwie przeczytałem wiadomość o kolejnym wyczynie Władimira Putina, który się tygrysom syberyjskim nie kłania coś mi zaczęło z tyłu głowy świtać.

0


wpolityce.pl/wydarzenia/12991-kolejny-sukces-putina-na-glebokosci-dwoch-metrow-premier-natychmiast-znalazl-dwie-starozytne-amfory-z-v-w

Skądś to znam. W końcu jak u Pomysłowego Dobromira takie małe bum na czubku głowy i jest Eureka – mam 🙂 Jako, że korzystając z dobrodziejstwa wieku w dzieciństwie i młodości dane mi było oglądać wiele dobrych filmów przypomniały mi się niezapomniane i budzące do dziś naprawdę szczery śmiech sceny z filmów "Żandarm na emeryturze" i "Ostatni film o Legii Cudzoziemskiej".

Tak to było to. Scena "łowienia" ryb przez Louisa de Funes i cała scena "ucieczki" Beau Geste’a z więzienia. Ciekawe tylko, czy usłużni czynownicy rozłożyli Putinowi na dnie Morza Czarnego strzałki z napisami "Aмфоры здесь", czy na dnie morza czekali już nurkowie ze "znalezionymi" amforami ?

A Państwu życzę dobrej zabawy przy oglądaniu wyżej zamieszczonych fragmentów filmów, które jak się okazuje mogły być też oglądane wtedy jeszcze w ZSRR.

0

frank drebin

Zlosliwy jak go cos wkurzy.

393 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758