Bez kategorii
Like

Putin – Car świata

14/06/2017
1848 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Putin – Car świata

Okazuje się, że wszystkim kieruje car Władimir Władimirowicz…

0


To co w tytule nie jest moją osobistą opinią. Tak uważają i głośno o tym mówią amerykańscy Demokraci, część Republikanów, zwasalizowani, europejscy politycy, presstytutki (czyli media typu NYT, CNN i inne szmatławce w stylu naszej GW czy GaPola), CIA i FBI. Nie muszą tego powtarzać wszechmocne,jak twierdzą wyżej wymienieni, media „reżimu” kremlowskiego, pół świata robi to za nich.

To co wynika z ich przekazu można ująć w jednym zdaniu –Putin jest tak potężny, że może wybierać Prezydenta USA. Przy okazji majstruje jeszcze przy każdych ważnych wyborach, czy to w Anglii czy we Francji i wszędzie tam, gdzie są ważne, geopolityczne interesy.

Nasuwa się jedno ciekawe pytanie – po co Amerykanie utrzymują za ciężkie pieniądze CIA, FBI, NSA i z 15 innych agencji szpiegowskich skoro nie potrafią one uchronić amerykańskiej demokracji? Może zamiast płacić setki miliardów na utrzymanie takich nierobów i niekompetentnych agentów lepiej zapłacić Putinowi kilka miliardów dolarów łapówki, żeby odwołał swoich hakerów i innych wyjątkowo skutecznych funkcjonariuszy? Taniej by wyszło.

USA chcą uchodzić za jedyne światowe mocarstwo, które każdego potrafi rzucić na kolana a jak ktoś nie chce uklęknąć to potrafi zabić przywódcę a kraj obrócić w perzynę. A tu taki pasztet… Okazuje się, że wszystkim kieruje car Władimir Władimirowicz…

Można oczywiście jeszcze dalej sobie z tego pożartować ale problem jest i jest to problem poważny. Otóż nasz „wieczny sojusznik” czyli USA okazuje się być jedynie marionetką w rękach decydentów z Kremla, bo chyba jasnym jest, że Putin co prawda firmuje ruchy Rosji ale nad treściami pracuje cały sztab ludzi. I jak taki sojusznik, marionetka Kremla, może nas obronić przed złym carem Putinem? Sami przyznacie, że to nielogiczne.

Jednak prawdziwy powód takich kompromitujących dla USA wypowiedzi jest jeden – udupić Trumpa, doprowadzić do impichmentu i usadowić w Białym Domu kogoś, kto nie będzie tak fikał jak Donald. To nic, że koszty wizerunkowe są przeogromne, prestiż USA pada na pysk – ważne jest tylko to, żeby pozbyć się Trumpa, który może nie jest prezydentem marzeń, wielokrotnie zrobił już z gęby kapcia ale z jakichś powodów uwiera Ustawiaczy Świata.

Tak na mój, chłopski rozum, skoro Trump przeszkadza największym zbrodniarzom i psychopatom jakich kiedykolwiek wydała Matka Ziemia to może jednak jest w nim coś dobrego? No ale póki co dowiedzieliśmy się, kto naprawdę rządzi światem. Jak w tytule – car Putin 🙂

0

SpiritoLibero

21 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758