Media Watch i recenzje
Like

Przyznaję się bez bicia…

13/06/2013
538 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Przyznaję się bez bicia…

Przyznaję się bez bicia, że dałem się wpuścić w maliny przez jakiegoś dupka. Nie ja jeden zresztą. Przepraszam. Niedawno zahuczało w necie po opublikowaniu fragmentu wywiadu z Adamem Hofmanem, gdzie Hofman mówi o koalicji z SLD. Fragment nie ma daty wywiadu więc wielu potraktowało go jako actuall. Nic bardziej mylnego. Już na samym początku wywiadu (http://www.ipla.tv/Graffiti-adam-hofman/vod-195846 ) padają słowa o reelekcji Lecha Kaczyńskiego – czyli wywiad pochodzi sprzed kwietnia 2010. Widać zresztą, że Hofman ubrał się w sweterek pod marynarkę. I taki mamy actuall? Sprzed trzech lat. Zapewne wiosna 2010. To nauczka dla wszystkich, którzy oburzali się na Hofmana – warto najpierw sprawdzić a dopiero potem komentować bo inaczej każdy suchar będzie napędzał niepotrzebne emocje. A ten akurat spowodował zupełnie […]

0


Przyznaję się bez bicia, że dałem się wpuścić w maliny przez jakiegoś dupka. Nie ja jeden zresztą. Przepraszam.

Niedawno zahuczało w necie po opublikowaniu fragmentu wywiadu z Adamem Hofmanem, gdzie Hofman mówi o koalicji z SLD. Fragment nie ma daty wywiadu więc wielu potraktowało go jako actuall. Nic bardziej mylnego.

Już na samym początku wywiadu (http://www.ipla.tv/Graffiti-adam-hofman/vod-195846 ) padają słowa o reelekcji Lecha Kaczyńskiego – czyli wywiad pochodzi sprzed kwietnia 2010. Widać zresztą, że Hofman ubrał się w sweterek pod marynarkę. I taki mamy actuall? Sprzed trzech lat. Zapewne wiosna 2010.

To nauczka dla wszystkich, którzy oburzali się na Hofmana – warto najpierw sprawdzić a dopiero potem komentować bo inaczej każdy suchar będzie napędzał niepotrzebne emocje. A ten akurat spowodował zupełnie niepotrzebne wzajemne walenie się po łbach tych, którzy dziś powinni być razem.

Inne zapisy autora:

0

Wojciech Oniszek
Wojciech Oniszek

Zasadniczo pobieżnie.

204 publikacje
40 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816