ONA I ON
Like

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

08/04/2015
2463 Wyświetlenia
1 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, a Ty nie wiesz, jak zorganizować przyjęcie dla ruchliwych przedszkolaków? Oto nasza propozycja. Przedszkolak nie usiedzi przy stole dłużej niż zajmie mu zjedzenia tortu dlatego też organizując urodziny warto wymyślić gry i zabawy, które zaciekawią małych urwisów. Dzięki temu sprawisz, że przyjęcie będzie niezapomniane. Wybierz motyw przewodni urodzin Organizując urodziny warto zastanowić się nad motywem przewodnim imprezy. Najlepiej na zaproszeniu uprzedzić o tym gości, żeby mogli przemyśleć, jak dostosują swoje ubranie do tematu przyjęcia. Dobrym pomysłem są ulubione kreskówki dzieci. Taki temat pozwala dzieciakom zadecydować, za jaką postać się przebiorą. Urodziny z motywem przewodnim angażują uczestników oraz sprawiają, że przyjęcie będzie kolorowe i wesołe! Do Twoich zadań należy udekorowanie pomieszczenia, w którym odbędzie się przyjęcie […]

0


Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, a Ty nie wiesz, jak zorganizować przyjęcie dla ruchliwych przedszkolaków? Oto nasza propozycja.

Przedszkolak nie usiedzi przy stole dłużej niż zajmie mu zjedzenia tortu dlatego też organizując urodziny warto wymyślić gry i zabawy, które zaciekawią małych urwisów. Dzięki temu sprawisz, że przyjęcie będzie niezapomniane.

Wybierz motyw przewodni urodzin

Organizując urodziny warto zastanowić się nad motywem przewodnim imprezy. Najlepiej na zaproszeniu uprzedzić o tym gości, żeby mogli przemyśleć, jak dostosują swoje ubranie do tematu przyjęcia. Dobrym pomysłem są ulubione kreskówki dzieci. Taki temat pozwala dzieciakom zadecydować, za jaką postać się przebiorą. Urodziny z motywem przewodnim angażują uczestników oraz sprawiają, że przyjęcie będzie kolorowe i wesołe! Do Twoich zadań należy udekorowanie pomieszczenia, w którym odbędzie się przyjęcie zgodnie z tematyką.

Zaproszenia

Zaproszenia wykonane własnoręcznie z pewnością zrobią dobre wrażenie. Bileciki wykonane przez dziecko będą wyglądały o wiele lepiej niż zaproszenia zamówione czy drukowane. Dodatkowo zaangażujesz malca w organizację jego własnego przyjęcia urodzinowego. Na zaproszeniach powinna znaleźć się data i godzina imprezy. Jeśli decydujesz się na motyw przewodni, warto zwrócić na to uwagę w zaproszeniu. Ponadto na kartce powinien widnieć numer kontaktowy, żeby rodzic uczestnika zabawy mógł w każdej chwili zadzwonić. Zaproszenia najlepiej wręczyć osobiście minimum tydzień przed planowanym przyjęciem.

Organizując przyjęcie zrób sobie plan zajęć, ustal menu, zrób listę zakupów. Pamiętaj o torcie! Rozpocznij przyjęcie od przedstawienia się gości, najrozsądniej w formie jakiejś zabawy. Rozluźni to atmosferę i uczyni ją przyjazną. Pochwal gości za pięknie przygotowane stroje i podziękuj za przybycie. W trakcie przyjęcia zachęcaj wszystkie dzieci do udziału w zabawach, nie zmuszaj dzieci do jedzenia tortu, czy jakichkolwiek przekąsek, nawet jeśli spędziłaś nad nimi pół dnia. jeśli któreś z dzieci chce iść do domu w trakcie trwania przyjęcia, zadzwoń po jego rodziców, nie namawiaj go usilnie do pozostania. W szale organizacji pamiętaj, że najważniejszą osobą tego dnia jest – Twoje dziecko i jego dobra zabawa. Z pewnością posiadasz wśród znajomych również osoby dorosłe, które zapraszają Cię na swoje przyjęcia urodzinowe. Nie wiesz, jaki prezent kupić?. Zobacz więcej.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
issacnew

5 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758