NEWS
Like

Korwin- Mikke składa hołd Jaruzelskiemu i Kiszczakowi

08/07/2013
1918 Wyświetlenia
38 Komentarze
5 minut czytania
Korwin- Mikke składa hołd Jaruzelskiemu i Kiszczakowi

Janusz Korwin- Mikke mówi, że nienawidzi wszystkich “czerwonych”. Są jednak pewne wyjątki. O dziwo zaliczają się do nich zbrodniarze komunistyczni i mordercy Polaków: gen.Wojciech Jaruzelski oraz gen. Czesław Kiszczak.

0


 

Zwolennicy Kongresu Nowej Prawicy uważają swojego lidera, Janusza Korwin-Mikkego za pogromcę “czerwonych”. Co ciekawego do tego grona zaliczają się wszyscy przeciwnicy tej partii. Tusk, Kaczyński, Kwaśniewski – to wszystko przecież są socjaliści, a wiadomo dobry socjalista to martwy socjalista. Korwin- Mikke wielokrotnie nazywał socjalistów podludźmi, istotami, którymi się osobiści brzydzi.

Wczoraj Korwin- Mikke powiedział, że gdyby otrzymał zaproszenie na imprezę urodzinową Jaruzelskiego, to by z niego skorzystał. Zaskoczony tą deklaracją Marcin Rozwadowski zapytał czy by poszedł również na urodziny Hitlera. Korwin- Mikke odpowiedział, że tak, ponieważ  w przeciwieństwie do demokratycznej hołoty ma zasady i szanuje swoich przeciwników. W końcu wychował się na “Trzech Muszkieterach”. To strasznie cyniczne spoufalać się z kimś kogo się tak strasznie nienawidzi!

Zaskoczenie Rozwadowskiego jest tutaj nie na miejscu; przecież całkiem niedawno jego lider opowiedział się za przedawnieniem zbrodni komunistycznych,a o Jaruzelskim nigdy nie mówił źle w przeciwieństwie do oszołomskiej prawicy. Żeby pozbawić złudzeń Rozwadowskiego Korwin- Mikke popełnił [a]http://nczas.com/wyroznione/korwin-mikke-kiszczak-jaruzelski-i-inni-ocena/;artykuł[/a], w którym wystawił Jaruzelskiemu świadectwo przyzwoitości. Dowodzi w nim, że Jaruzelski strasznie przeżywał stan wojenny. A według niego nie było powodów, żeby rozpaczać, gdyż nie zginęło wielu ludzi: “Jest to dla mnie całkowicie niezrozumiała postawa, ja gdybym wprowadzał stan wojenny, to z góry zakładałbym, że może zginąć kilka tysięcy ludzi- i gdyby okazało się, że zginęło tylko kilku, to bym podskakiwał z radości, a nie martwił się.

Ponadto Korwin dowodzi, że Jaruzelski to żaden tam okrutny komunistyczny dygnitarz, ale biedny, wrażliwy człowiek: “P. generał w 1982 roku to był żaden polityk, żaden wojskowy- tylko ciapowaty wrażliwiec, który pragnął tylko, by panował spokój i porządek, by nie weszli Sowieci, by “Solidarność nie wszczęła wojny domowej”. To wyznawca wiary w Święty Spokój.

I jak Jaruzelski był sentymentalnym, wrażliwym człowiekiem; tak według Korwina, Kiszczak jest geniuszem politycznym, którego należy podziwiać- za to, że komuna oszukała naród przy “Okrągłym Stole” i utrzymała władzę. Ponadto Korwin nie rozumie jak można czepiać się Kiszczaka o jakieś zbrodnie komunistyczne i mordowanie ludzi: “Oskarżanie g. Kiszczaka o spowodowanie ofiar w ludziach to jakiś absurd. Policja i wojsko ma po to broń, żeby strzelać”- tłumaczy.

Korwin- Mikke jawnie staje po stronie komunistów; nie ma im za złe, że mordowali Polaków, on ma pretensje, że naród polski poniósł tak mało ofiar:” Gdyby nie ta zmiana, to ja bym go [Kiszczaka] może nazwał- no może, nie “człowiekiem honoru”, tylko wybitnym człowiekiem lub podobnie a banda Adama Michnika siedziałaby w domach, po więzieniach lub na emigracji. Gdyby zaś lewacy zechcieli okupować np. rondo Romana Dmowskiego to by ruszyły czołgi i rozjechali to plugastwo. Bo place i ulice są od tego, by służyły ludziom i nikomu nie można ich samowolnie blokować. Mam nadzieję, ze generał Kiszczak byłby zdolny wydać taki rozkaz- w wojsku byli żołnierze gotowi je wykonać. Mówię o p. generale Kiszczaku. Co do p.gen. Jaruzelskiego to pewien jestem, że byłby do tego niezdolny”.

Po tych wypowiedziach łatwiej jest nam zrozumieć dlaczego Korwin- Mikke z taką pasją przekonywał nas do tego, że w Smoleńsku nie doszło do zamachu, a Antoni Macierewicz jest psychopatą. To wszystko układa się w pewną całość. Warto przypomnieć słowa Jarosława Kaczyńskiego, które niedawno wypowiedział o popularnym JKM. Prezes PiS stwierdził, że JKM swoją radykalnie liberalną retoryką umożliwiał trwanie postkomunizmu.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Radzio

182 publikacje
0 komentarze
 

 1. Wszak wiadomo od dawna, że JKM to żydowski pajac, co ma za zadanie skanalizować młodych nieobeznanych w realiach, kto sprawuje władzę w PRL-bis. Nikt nie zapyta oficjalnie JKM, z czego utrzymuje swą rodzinę jak i siebie. Dlatego jeszcze na NE pod czołówką carcinki napisałem, aby tego pajaca nie firmować.

  0
  • Mosiek jak każde lewackie ścierwo zagląda innym do kieszeni. Sam nie potrafi zarobić to wybiera taki system by w majestacie lewackiego prawa grabić uczciwie, ciężko pracujących, i co gorsza nawet swego prawa nie przestrzegacie pozwalając na bezprawne działanie urzędników i pracowników sądownictwa. Dla was zasadą jest brak zasad i niszczycie wszystkich którzy mają je i je przestrzegają.

   0
 2. Jest okazja “zagospodarować” całkiem dużą grupę patriotów prawicowców zawiedzionych skurwieniem się JKM. Może 3obieg.pl wyciągnie rękę do tych Polaków?

  0
  • Avatar antares

   Przeczytałem Rusticulusie ten twój tekst “polityczny” i ze dwa inne. Zmarnowany czas. Moim zdaniem nie powinieneś nigdy czytać, bo “pisanego” nie rozumiesz. Mało kto jest tak czytelny w piśmie jak JKM. Podziwia Kiszczaka za perfekcyjne zorganizowanie przekształcenia PRL w III RP. Czy to oznacza, że JKM jest zwolennikiem Kiszczaka? Jeśli pisze, że Jaruzel przeżywał ciężko stan wojenny – to nie miał racji? Ten wypierdek (Jaruzel) to typowy paragrafleiter posłusznie realizujący to co mu szef poleci. Tymczasem został wepchnięty w sytuację wysoce dla zupaka niezręczną z której zresztą wybrnął jak idiota, wprowadzając do PP komisarzy wojskowych. Kompletne matołectwo. I o tym JKM napisał. Jeśli potrafisz napisać, że JKM się “skurwił” to informuję cię uprzejmie że masz popierdolone pod czupryną.

   0
   • > Jeśli pisze, że Jaruzel przeżywał ciężko stan wojenny – to nie miał racji?

    Nie, nie ma racji. Jaruzel przeżywa ciężko to, że go koledzy zostawili na lodzie i wystawili na odstrzał zamiast bronić – a nie stan wojenny.

    Zostało już dawno temu udowodnione, że Moskwa nie miała najmniejszego zamiaru interweniować, więc Jaruzel nie mógł niczego przeżywać i o niczym dywagować poza kwestią tego, czy uda mu się wymordować wystarczająco wielu prawych opozycjonistów by zapewnić grupie od Mazowieckiego i Michnika wystarczający wpływ na władzę.

    0
 3. Avatar otmar

  Czytałem właśnie ten tekst JKM, on wcale nie pochwala w nim ani Jaruzelskiego, ani Kiszczaka. Zresztą o Jaruzelskim tylko wspomina w tym artykule.
  To jest typowa “kontrowersyjna” publicystyka JKM, w której podaj cześć prawdy, aby zwiększyć poczytność… podkreślam “prawdy” 🙂

  Jeśli coś jest nieprawdziwego w tym artykule, to proszę o cytat.

  Szczerze mówiąc wolałbym mieć w Polsce jakiegoś innego przedstawiciela konserwatywnego-liberalizmu niż JKM, ale nikt z polityków nie jest tak konsekwentny w tym co mówi.

  Wipler na razie aspiruje i mam nadzieję, że mu się uda. Stanisław Michalkiewicz odszedł od polityki, bo uważa, że aby przejąć władze w Polsce trzeba być elementem układu… a reszta?
  Nie widzę.

  0
  • @ OTMAR — Znaczy, ze twierdzisz, ze Radzio falszywie przedstawia wypowiedzi Korwin Mikkego? Udowodnij, ze tak. Oswiadczasz: “To jest typowa “kontrowersyjna” publicystyka JKM, w której podaj cześć prawdy, aby zwiększyć poczytność… podkreślam “prawdy” 🙂 “, Znaczy, ze twierdzisz, ze wypowiedzi Korwin Mikkego o Jaruzelskim, Kiszczaku, tragedii smolenskiej, itd., sa jedynie jedynie “kontrowersyjne”, czyli sporne, dyskusyjne, w sumie do przyjecia? Udowodnij, ze tak. Wiec twierdzisz, ze on daje je jedynie po to, zeby wiecej ludzi go czytalo, ale ze naprawde nie sa one wyrazem tego, co naprawde uwaza? Udowodnij, ze tak. A jaka konkretnie “czesc prawdy” Korwin Mikke podaje w rzeczonych wypowiedziach? Wiec da sie przedstawic jedynie “czesc prawdy”? Odnosnie do twego: “podkreslam “prawdy””, czemu konkretnie podkreslasz, i czemu ujmujesz slowo “prawda” w cudzyslow? A z czego sie tak cieszysz?

   0
  • Avatar Szerszeń

   Mam tak samo…

   0
 4. Gdzie są czasy gdy oficerowie zwycięskiej armii składali honory oficerom armii przegranej gdy ci wykazali się w walce bohaterstwem i w sposób mistrzowski przeprowadzali działania taktyczne na polu walki. Tamta cywilizacja już przegrała, dzisiaj przesiąknięci plugastwem lewactwa nie szanujemy już przeciwników.skłonni jesteśmy zrobić wszystko by przeciwnika upokorzyć i zlikwidować strzelem w tył głowy.

  Nie opowiedział się za przedawnieniem zbrodni tylko przypominał że w Polsce obowiązuje przedawnienie i powinniśmy przestrzegać prawa.
  Autorowi nie mieści się w głowie, że każde działanie siłowe państwa w stosunku do obywateli przynosi ofiary w ludziach i im mniej jest tych ofiar tym lepiej. dla niego najlepszym sposobem na przeciwdziedzinie rozregulowaniu struktur państwa jest pogłaskanie po głowie przez funkcjonariuszy i położenie spać oczywiście we własnym łóżku. A gdzie miejsce dla waszych bohaterów którzy gotowi są umrzeć za sprawę.
  Dla mnie tamte czasy to była przyjemność patrzyć jak jedna lewizna walczy z drugą lewizną. Żal mi tylko straconych lat, bo musiałam żyć w tych podłych czasach i znowu do nich wracamy. Kaczyński, Miler już nas tam prowadzi. Już nie ma odwrotu, apetyty “ludu” na sterowane życie zostały pobudzone i mogą tylko wzrosnąć.

  0
 5. Trzeba przyznać że kanalie wyjątkowo dobre bale i obiady organizować potrafią, istnieją relacje z uroczystych obiadów i pijatyk Dżugaszwiliego z Churchillem, czy Ribbentropem, premier Jej Królewskiej Mości goszcząc w Berchtesgaden u ówczesnego kanclerza tak się rozgościł że wychodząc cały w skowronkach myślał że uratował Europe przed wojną, to był rok 38, rozumiem Korwina, sam bym takie zaproszenie przyjął.

  http://www.youtube.com/watch?v=B8Ct6xucmTw
  gościnność socjalistyczna, pozory przedewszystkim.

  0
 6. NO naprawdę Korwin ma coś z głową!! Socjalistów nie lubi ,ale komunistów owszem!! Chory człowiek!!

  0
  • Korwin ma szacunek dla ludzi którzy dobrze wykonują swoją robotę i jak mówił nawet pochwaliłby kata który dobrze wykonał swoją powinność skracając o głowę jego ojca.
   zastanówcie się nad sobą bo cóż można powiedzieć o waszym uwielbieniu dla jednych z grona lewaków, którzy uczestniczyli w przedstawieniu dla plebsu z początków III RP.

   0
   • Avatar antares

    kobita nasłuchała (naoglądała) się Jarka Kaczyńskiego. Jeśliś nie psychiatra – daj sobie spokój. Chce mu wiązać sznurówki.

    0
  • Avatar Mia

   Następny , który nie umie czytać ze zrozumieniem

   0
 7. Michał Michał

  O co chodzi koledze Radziowi?
  Próbuję zrozumieć.
  Oprócz oceny JKMa nie widzę tu żadnej analizy.

  Kolego Radzio – może zacznij od ostatniego zdania swojego artykułu i spróbuj to uzasadnić.

  W moim przekonaniu dużo, dużo bardziej cementuje postkomunę przekonywanie wszystkich dookoła, że im się wszystko należy od Państwa (a to robi Kaczyński).

  Póki co ten tekst to element czystej propagandy i jako taki jest (dla mnie) bezwartościowy.

  0
 8. Avatar Iks

  Kurwa L. Kaczyński pił wódkę z Kiszczakiem w Magdalence i palił menorę w Pałacu Prezydenckim, w POLSKIM PAŁACU PREZYDENCKIM!! Poczytajcie o symbolu menory zwycięstwa żydów nad gojami, Bracia Kaczyńscy/Kalkstein to mossadowcy kto tego nie widzi ten ślepiec, kto najgłośniej rzuca obelgami o agenturze, podtrzymywaniu prl drugiego przy życiu, a spółkuje z Palikmiotem i SLD, miał Kryżego u swego boku, nie dokonał, a był przy władzy, dekomunizacji? Pytam no kto? Wiadomo, że mossadowcy z Żoliborza, gwiazdy reżimowego kina. PiS to partia dla porządnych ale naiwnych Polaków, taka prawda… To oni niszczą polską prawicę bo się pod nią podszywają, otoczeni karierowiczami i naiwniakami, co do Smoleńska była to maskirowka – mord rytualny tej gminnej bandy.

  0
  • Avatar Iks

   Dodam jeszcze, że większość komentujących ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem tj, są idiotami. Choć nie jestem zwolennikiem korwinizmu-mikkizmu to uważam, że tekst JKM jest bardzo trafny – mówi o tym czy państwo jest poważne ( w rozumieniu michalkiewiczowskim) czy kloaką państwowopodobną. Wedle rozumowanie blogera “jakiegośtam” który napisał tą żenującą notkę Pinochet to zbrodniarz. Koniec moich wywodów wkurwiliście mnie swoim bezmózgowiem.

   0
   • @ Iks — Oswiadczasz: “Dodam jeszcze, że większość komentujących ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem tj, są idiotami.” Kogo konkretnie masz na mysli? Dalej oswiadczsz: “Choć nie jestem zwolennikiem korwinizmu-mikkizmu to uważam, że tekst JKM jest bardzo trafny” Znaczy, ze uwazasz, ze to prawda, ze w polityce Jaruzelski to wrazliwiec, dobry czlowiek, a Kiszczak to wybitny polityk, ze nalezy sie cieszyc, ze w czasie stanu wojennego zgineli ludzie, itd.?

    0
    • Avatar antares

     Już gdzieś mi się pan panie Marky wcześniej nawinąłeś. 3obieg to nowy portal a pan po staremu dowodzi, że nie rozumie pisanego. Okazuje się ponadto, że i do napisania nic pan nie ma. Jest pan więc dowodem na trafność spostrzeżenia JKM-a iż w PRL- u “wykształcono” wielu ludzi ale czytać nauczono tych którzy nie rozumieją pisanego zaś pisać nauczono tych którzy do napisania nic nie mają,.

     0
  • @Iks — Twierdzisz: “L. Kaczyński pił wódkę z Kiszczakiem w Magdalence” Udowodnij, ze Lech Kaczynski pil wodke z Kiszczakiem w Magdalence. Twierdzisz: “Bracia Kaczyńscy/Kalkstein to mossadowcy.” Udowodnij, ze Kaczynscy sa czlonkami Mossadu. Wiec twierdzisz, ze nazywaja sie oni nie Kaczynscy tylko “Kalkstein”? Udowodnij, ze tak. Oswiadczasz: “spółkuje z Palikmiotem i SLD” Znaaczy, ze twierdzisz, ze Kaczynski (?) wspolpracuje z Palikotem I SLD? Udowodni, ze to robi. Twierdzisz: “PiS to partia dla porządnych ale naiwnych Polaków, taka prawda” Udowodnij, ze to prawda. Twierdzisz: “To oni niszczą polską prawicę bo się pod nią podszywają, otoczeni karierowiczami i naiwniakami,” Znaczy, ze twierdzisz, ze bracia Kaczynscy postepuja jak wyzej? Udowodnij, ze tak. Wiec twierdzisz, ze Lech Kaczynski zyje? Twierdzisz: ” co do Smoleńska była to maskirowka – mord rytualny tej gminnej bandy.” Udowodnij, ze tak

   0
  • Avatar Genom

   Do Iks: Skad sie takie debile biora jak ty to trudno powiedziec, ale zeby na Kaczora
   pluc i opowiadac sowieckie farmazony o jego zydowskim pochodzeniu i piciu wodki w “magdalence” to trzeba miec naprawde syf zamiast mozgu.

   Popieprzyl ci sie Kaczynski z Michnikiem i Kwasniewskim. Wez sie bydlaku ogarnij.
   To tyle.

   Dodam jeszcze … poczytaj cos z sensem.

   0
 9. @ wysokogazowany widzę że wypominasz lewactwo wszystkim a posługujesz się mową lewaków. Robota to slogan określający tych co nigdy nie pracowali „czy się stoi czy też leży za robotę dwa tysiące się należy” no i do roboty ściąga się gacie. Widać że nigdy nie pracowałeś a możliwe że tylko работавший 🙂

  0
  • Typowe dla mośka lewaka, uczepić się słowa i po lewacku rzucić kilkoma sloganami by ośmieszyć. Taką pozycję obroną przyjmuje gdy brakuje mu argumentów.
   Masz rację nigdy nie pracowałem, ale tylko fizycznie. nie raz miałem takich roboli jak ty którym robota się nie paliła się w rękach, ale zawsze mieli lepkie ręce.

   0
 10. Avatar Iks

  @Pan Marky -Samo zaproszenie LK mówi o jego zaangażowaniu w “zmianę ustrojową”, do Magdalenki nie zapraszano byle “opozycjonisty”. I nie próbuj wybielać czarnej jak smoła sytuacji. Co do jego mossadowskiej pozycji dowodzi jej ten film http://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE , 5 grudnia 2007 roku LK podpalał menorę w pałacu prezydenckim – to fakt nie zaprzeczysz temu! Witał również żydomasónów z BnB o czym świadczy ten link http://prawica.net/29672! Taśmy pana Wilka świadczą o współpracy na linii Palikmiot – PiS, a słowa Hoffmana, który nawet nie szcza bez pozwolenia “Prezesa”, o możliwej koalicji z SLD chyba coś oznaczają. Co do nazwiska Kalkstein jako prawdopodbnego może świadczyć przeszłośc ich ojca RK który z AK-owca przeobraził się w doradcę aparatczyków – czyżby matrioszka?? Co do maskirowki ogromną pracę wykonuje FYM i jego wersja się najbardziej skleja, obecnośc w komisji Macierewicza ( powszechnie znan przeszłośc masońska) pana który przyklepał oficjalną wersje 9/11 czyli ludzie z jaskiń przy pomocy plastikowych nożyków oszukują najlepszy system obrony powietrznej na świecie i walą jumbojet’ami w WTC które upada z prędkością grawitacji, itd. etc. Jesteś omamiony Marky rozumiem to, też kiedyś byłem, ale widzę, że to teatr wszystkich, tylko nie Polaków. Ta cała nasza “polityka” to wielka ściema dla łykaczy mediopapki.. No i jeszcze grupa HEART(grupa zadaniowa ds. restytucji majątku z okresu holokaustu) i tajemnicze, medialnie przemilczane, spotkanie z grupą ministrów i OPOZYCJI parlamentarnej… Miał władzę, poza obniżką podatków ( dla najlepiej zarabiających de facto, ale jednak) nie zrobił nic, trochę tupał, trochę udawał, realizował plany “strategicznych partnerów”. No i te nieustanne ataki na RN, jedną z niewielu proPolskich inicjatyw.

  0
 11. Avatar Iks

  No i przede wszystkim to nie jest partia prawicowa tylko socjalistyczna w stylu PPS Piłsudzkiego, co nie uważam akurat za minus takie partie mogą mieć swoich zwolenników nic mi do tego. jednak JK robi z siebie prawicowca, a nim nie jest! Przecież to do “NICH” należy ten medal w którym awersem jest PO, rewersem PiS, a stroną trzecią (obwódką) są obecne parlamentarne przystawki(PSL,SLD,RP,SP).

  0
 12. Avatar Iks

  Nie mówiąc już o “pani prezydentowej” orędowniczce zabijanie nienarodzonych – “szambie, a nie perfumach” . Co do pytania o tekst JKM to wytłumaczyłem się w moim drugim komentarzu. Czyżbyś ty też należał do tych dla których głębsza refleksja nad tekstem oznacza przekraczenie granic własnych mozłiwości intelektualnych? Widzisz tylko slogany “ofiary, kiszczak, jaruzelski” ale nie rozumiesz o co chodzi. przeczytaj jeszcze raz, popatrz w lustro jak to czytasz, patrzenie na usta ułatwia kontakt.

  0
 13. Avatar Iks

  Pan Marky w swoich pytaniach dodaje tezę, zastanówcie się nad tym!!!!

  0
 14. Korwin robi to co zwykle czyli,zaczyna gadac rzeczy kontrowersyjne,gdyz popracie wzroslo do 5% I grozi wejsciem do parlamentu.
  Jego celem jest mieszanie na prawicy z roli komentatora a nie wchodzenie do sejmu czy senatu.

  0
  • Partia Janusza Korwin-Mikke ma tę zaletę, że zdobywa żelazny elektorat. Żelazny to znaczy taki, który umie samodzielnie myśleć i wie o czym on mówi, dlatego gdy rzuca on kontrowersyjny temat jak ten właśnie po to by pozyskać kolejnych myślących, nie traci on poparcia tak jakby miało to miejsce w populistycznych formacjach tj. PO, PiS czy reszta. Sam wielokrotnie podkreślał, że liczy na maks 15% bo tylko taki procent nas Polaków wgl jest zdolnych zrozumieć o czym mówi.

   0
 15. Avatar Iks

  Redakcjo dlaczego mój komentarz czeka tak długo na moderację? Zamieściłem tam dowody, w postaci przekierowań do stron internetowych, na wszystko co napisałem wcześniej, jest to rzetelna, udokumentowana odpowiedź na pytania Pana Markyego. Błagam nie bawcie się w cenzurę!!!

  0
 16. Dziwicie sie,przeciez wszystkie zydy dma w ta sama trabe.Tak bylo jest i bedzie. A ludziska lapia sie na mile slowka.Wystarczy popatrzec na ich geby,i juz wszystko wiadomo.

  0
 17. Avatar Perfidius Chamus

  Po prostu niebezpieczny psychopata

  0
 18. Avatar Pyrka

  Pan Janusz Korwin-Mikke w swoim rozumowaniu i w swoich wypowiedziach kieruje się, tak wielu osobom nieznaną, logiką. Dlatego też, takie frangmenty wyrwane z kontekstu wydają się być kontrowersyjne.
  Stwierdzenie Pana Jarosława Kaczyńskiego, jest dość śmieszne, gdyż radykalna liberalna retoryka sama w sobie jest walką z komunizem, i to w sferze najważniejszej, czyli ideologicznej.

  0
 19. “Korwin- Mikke”

  a cóż to za potworek językowy? Myślałem, że głupia literówka, a i tak chciałem nawoływać do zatrudnienia korektora artykułów, ale ja tu widzę, że permanentnie jest ten błąd powtarzany, nie jestem w stanie przeczytać całego artykułu (i zobaczyć czy do końca artykułu jest niezmiennie ten prostacki gwałt na niewinnym dywizie dokonywany), bo na to się nie da patrzeć, tak to razi w oczy. Na litość! Czy nikt do tej pory nie zwrócił na to uwagę? Przecież materiał opublikowany można poprawiać!

  (jak Szanowna Redakcja poprawi, to ja po proszę na e-maila informację o tym, żebym mógł spokojnie doczytać artykuł do końca, który być może i jest ciekawy, ale póki co szanujący się i swój ojczysty język Polak, bez nerwów nie jest w stanie tego czytać…)

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816