Freedom
Freedom http://freedom.noweblogi.pl

Wyłącz tv - włącz myślenie.

127 publikacje
6 komentarze
 

3 komentarz

 1. Avatar machin

  Fajna inicjatywa, jeżeli zbliży nas choć trochę do normalności i pozwoli na usunięcie tej patologii to warto ją wspierać. Pozdrowienia

  0
 2. To nieprawda co Pan mówi. Bo Braterstwo.właśnie od początku powstało po to żeby stworzyć równe szanse wszystkim i możliwość kandydowania i przedstawiania propozycji przez każdego oraz wybierania przez wszystkich. A Braterstwo istnieje już długi czas. Po drugie dlaczego od razu Pan nie przedstawił swojego celu? To jest co najmniej podejrzane a poza tym nie w porządku. Do tego dochodzi dziwna zbieżność propozycji przez Pana proponowanych z ofertą Braterstwa. Które to Pana propozycje pojawiały się po moim kontakcie z Panem. Wszystko to jest co najmniej zastanawiające.

  0
  • No i po to żeby zjednoczyć wszystkich ponad i poza podziałami. Wkrótce po kontakcie z Panem zdziwiłem się zbieżnością jednego z kolejnych Pana nagrań Podziemnej TV. Wtedy nie byłem pewny czy wykorzystał Pan pomysły i propozycje Braterstwa czy to przypadek. Teraz widać że to nie jest przypadek. Bo za dużo jest zbieżności a do tego mówi Pan nieprawdę. Tym bardziej że samo ukrywanie intencji już wskazuje na nieuczciwość.

   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816