HYDE PARK
Like

Przetestuj nowy sposób na zarobek przez internet

11/01/2017
621 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Przetestuj nowy sposób na zarobek przez internet

Opcje binarne demo. Trading opcjami binarnymi to ciekawy sposób na zarabianie pieniędzy. Nawet aspirujący do miana tradera użytkownicy swoje pierwsze doświadczenia zbierają na koncie demo opcji binarnych, które do tego celu jest najlepsze. W tym artykule przyjrzymy się jak działa i czym w ogóle jest konto demo.

0


 

Konto demo (test)

Opcje binarne demo przypomina nieco symulator w szkole jazdy. Przeznaczone jest ono dla tych, którzy chcą spróbować tradingu opcjami binarnymi. Najogólniej rzecz ujmując jest to próbne konto do „fikcyjnych transakcji”. Konto demo służy nie tylko do tradingu opcjami binarnymi, ale również do zweryfikowania tego jak działa platforma brokera.

Jak działa konto demo?

Ideą konta demo jest możliwość wypróbowania tradingu opcjami binarnymi bez ryzyka straty pieniędzy. Transakcje dokonywane są przez konto demo w ten sam sposób, jak na prawdziwym rynku, z jedną różnicą – grasz bowiem za fikcyjne pieniądze.

Dlaczego warto grać na koncie demo?

opcje_binarne_demoChociaż opcje binarne mogą być atrakcyjnym sposobem na osiąganie zysków, są one również ryzykowne. Dlatego też ważne jest aby najpierw zebrać nieco doświadczenia i wypróbować kilka strategii tradingowych. Zwłaszcza z uwagi na możliwość weryfikacji i testów, konto demo opcji binarnych odgrywa tak ważną rolę. Opcje binarne demo pozwala traderom nie tylko sprawdzić kilka strategii, ale również różnych brokerów, dzięki czemu możemy wybrać tego, który najbardziej nam odpowiada.

Plusy i minusy

Zalety konta demo nawiązują do tego, o czym już mówiliśmy. Podsumujmy to wszystko: możliwość wypróbowania konta demo bez ryzyka utraty pieniędzy, szansa na przetestowanie różnych strategii oraz zapoznanie się z platformą brokera.

Wadą konta demo będzie natomiast brak możliwości zetknięcia się z rzeczywistą psychologią tradingu. Jako że nie grasz za własne pieniądze, możesz sobie pozwolić na większe ryzyko. Dlatego też staraj się nie nabierać złych nawyków. Powinieneś pozostać na swoim testowym koncie jak najdłużej.

Brokerzy z kontem demo

Opcje binarne demo konta oferowane są przez wielu brokerów. Jednakże sposób ich użytkowania może się różnić. Wielu brokerów udostępni ci konto demo tylko po uprzednim kontakcie z obsługą (np. rejestrując się na stronie brokera). Kolejną ważną sprawą jest to, że niektórzy brokerzy oferują konto demo opcji binarnych za darmo, a inni wymagają depozytu.

Konto demo z depozytem

Najpierw omówimy te konta demo, do których dostęp otrzymasz dopiero po złożeniu depozytu na swoim koncie tradingowym. Nie musisz się jednak obawiać o swoje pieniądze. Trading na koncie demo nie jest, mimo wymaganego depozytu, obciążony ryzykiem utraty środków. Depozyt zwykle jest jedynie formalnością i nie jest on zablokowany. Po zdeponowaniu środków i otrzymaniu dostępu do konta demo, możesz wypłacić depozyt z powrotem na konto bankowe. Okaże się, że nawet konto demo podlega darmowemu depozytowi. Brokerzy oferujący konta demo z depozytem to np. topoption, gdzie minimalny depozyt wynosi 200 USD.

Konta demo bez depozytu

Drugi rodzaj kont demo nie jest uzależniony od złożenia depozytu. Do tej grupy kont demo należy m.in. konto oferowane przez brokera IQ option.

Kilka słów na koniec

Konto demo opcji binarnych z pewnością działa na korzyść każdego tradera. Pomoże ono wypróbować różnorodne strategie, platformę brokera i narzędzia tradingowe.

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

320 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816