HYDE PARK
Like

Przeszłość, przyszłość i twarda rzeczywistość

21/01/2014
663 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Przeszłość, przyszłość i twarda rzeczywistość

Żółtodziby nie mogą pamiętać ale mogą zobaczyć jak “wapniaki” wyobrażaly sobie dzisiejsze czasy pól wieku temu.  Możemy patrzeć jak  może wygladać świat już za jakieś 15-20 lat. Zobaczycie jak wyglada to wszystko w wykonaniu nowatorów z NWO.

0


 

Pamiętam , jak jeszcze w szkole podstawowej , w latach pięćdziesiatych, nasza pani od polskiego zadała nam do napisania wypracowanie na temat: ” Jak będzie wyglądać nasze miasto w roku 1980?”. Wowczas taki dystans czasowy wydawał się wiecznością odleglą tak bardzo, ze trudna do wyobrażenia. Ale faktem jest że nie tramwaje, ale autobusy zaczęły po  mieście jeździć- choć z ponad 20 letnim opóźnieniem.

 

A jak wówczas wyobrażano sobie wielki świat? Gazeta w komputerze eksperymentalnie przesyłąna przy użyciu linii telefonicznej – możliwa do przeczytania na monitorze. Przekazanie jednej gazety do komputera zajmowało wówczas dwie godziny.

 

 

A teraz krótka retrospekcja. Powrót do przyszlości rozpoczynamy na poczatku 20 wieku i możemy sobie porównac jak kiedyś wyobrażano sobie lata post 2000 i porownać z naszą codziennością:

 

 

No to teraz kolejny kroczek. Jeszcze niedawno trudno było sobie wyobrazić co się stanie po roku 2000. Spójrzmy więc co może wydarzyć sie przez najbliższe dwie dekady:

 

 

Do tej pory to była tylko rogrzewka, bowiem to co teraz zobaczycie jest przeznaczone wyłacznie dla ludzo którzy posiadają odpowiednie zdrowie i silne nerwy. Teraz zobaczycie realia jakie przygotowuja dla nas organizatorzy New World Order. Potrzeba na to sporo czasu ale do filmu można zawsze wrócić.

 

 

No jak teraz wasze samopoczucie? Jak i gdzie się odnajdujecie ( rozklad zamożności wkrótce będzie na całym świecie podobny do tego jak w USA. Więc gdzie jesteś? Pod kreską ? Czy nad kreską? A może w tym 1% na prawym marginesie ?

 

No więc czy jest powód przejmowac sie czymkolwiek? Przecież to ten 1% ma wszystko do starcenia , tylko pod jednym warunkiem. Jakim ? Należy ubezwłasnowolnić i rozbroić te pozostałe 99% naiwnych.

 

Co więc nalezy zrobić ? Sa dwa wyjścia. Albo sie przebudzić teraz , albo iść spać.

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816