Bez kategorii
Like

Przerwaliśmy pat, założyliśmy Konfederację

19/04/2012
374 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

W dniu wczorajszym troje blogerów „Nowego Ekranu”: Polonia, Roman Zaleski i Rebeliantka, postanowiło przerwać pat powstały na skutek działań prezydenta-elekta RzBiK – blogera carcajou i osób podzielających jego sposób sprawowania funkcji.

0


Nasze stanowisko wobec udziału w RzBiK-u oraz zobowiązań wobec wyborców, którzy desygnowali nas do Rady Blogerów i Komentatorów RzBiK znajduje się tutaj.

Jednocześnie powołaliśmy Konfederację Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów – KRBK.

Zasady działania KRBK znajdują się tutaj i tutaj.

Konfederacja jest związkiem osób (blogerów i komentatorów), tworzonym dobrowolnie i wyłącznie w imieniu tych osób. Nie przewiduje hierarchicznych struktur władzy, ani zbędnych rozwiązań biurokratycznych. Organizuje się w sposób elastyczny – adekwatnie do podejmowanych zadań. Opiera się na konsensusie w działaniu, równości, wolności i wzajemnym szacunku konfederatów. Jest tworzona na podstawie prawa rzymskiego, kultury polskiej, chrześcijańskiej.

Zapraszamy do akcesu do Konfederacji!

 

Ilustracja: Zawiązanie konfederacji tyszowieckiej, obraz Walerego Eliasza Radzikowskiego

Inne zapisy autora:

0

Rebeliantka

Zna się na zarządzaniu. Konserwatystka. W wieku średnim, ale bez oznak kryzysu. Nie znosi polityków mamiących ludzi obietnicami bez pokrycia (fumum vendere – dosł.: sprzedajacych dym). Wspólzałozycielka Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów

207 publikacje
528 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758