HYDE PARK
Like

Przegląd Tygodniowy albo bigos z musztardą

21/11/2017
981 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
Przegląd Tygodniowy albo bigos z musztardą

Każdego dnia zalewani jesteśmy potokiem nie tyle wiadomości co informacji propagandowych. Napływają one z różnych stron. Wydają się nam niezwykle ważne i zwykle mamy do nich własny komentarz. Jeszcze tego samego dnia i z każdym następnym dniem te niezwykłe doniesienia (jednych na innych) owiewa mgła zapomnienia.

0


Wszystkie te niezwykle ważne wydarzenia odchodzą w nicość. Zastępują je kolejne niezwykle ważne.

Dlatego postanowiłem publikować zestaw moich komentarzy do “niezwykle  ważnych” wydarzeń ostatniego tygodnia.

Ciekaw jestem czy potraficie dopasować je do informacji które wywołały taka moją reakcję…

1.”brzmi przesłane TVN oświadczenie niemieckiej ambasady w Polsce”? A jaką funkcje do qurwy nędzy pełni TVN?
Tusk Vision Network to już przeszłość. Odpowiedź w kwestii skandalu dyplomatycznego jest przesyłana przez kontener na śmieci a nie do polskiego rządu?
Skandal. Ale Macierewicz przeczołga ich pod drutem kolczastym.

2. “Winter is comming” -takimi słowami rozpoczyna Trzaskowski wypowiedź do nas – do Polaków. To kim on qurwa jest? Na czyich usługach tyra stypendysta Sorosa odmawiający Polakom prawa do reparacji wojennych. Szpicel piszący antypolską uchwałę brukselskiej mafii.
Trzaskowski to Bufetowa-bis. Nawet w wyglądzie mają coś wspólnego, ale na pewno jest on:
– bezczelny jak HGW
– zakłamany jak Kopacz
– mściwy jak Tusk
– uczciwy jak Platforma Obywatelska

3. No to mają niezłych idoli do wyniesienia na “czerskie ołtarze”. Nazwa Gazeta Gówniana ( w skrócie GG) jest podwójnie symptomatyczna.
PS. Kiedy doczekam takich pochodów ku czci ” pomordowanych w wyniku aborcji” z tym co “pierdoli a nie rodzi” na czele będę wiedział że koniec (gazety) jest blisko.

4. Sędziokrakcję trzeba zreformować szybko i teraz. Trzeba wyrwać chwasty z korzeniami a dziury po nich pryskać Roundapem. Poprawić niedostatki czy niedoróbki można później.

5.Prawica zawłaszczyła polskie święta?
A kto je wcześniej “sprywatyzował”? To ci złodzieje co pozwalali kraść kamienice i za złote obietnice kradli ludzkie oszczędności i emerytury je zawłaszczyli.

6. Jaki jest powód abyśmy się zajmowali jakimś rudym pijaczyną czy sodomitą. Oni są dziś celebrytami jedynie dla siebie. Celebrują się sami we własnym śmierdzącym sosie. Gdybym był źle wychowany to bym powiedział ” A pies ich *ebał” ale tak brzydko nie powiem (ale chyba nawet zbłąkany nie spełniony seksualnie pies nie miałby na to ochoty)

7. Naród już dwa lata temu powiedział: “lewactwo i libertyństwo wypierdalać” ale widocznie ta menda jest albo głucha albo bez honoru. Bo jeśli słyszał to na co czeka i nie wyjeżdża?

8. Nie wiem o co się ta “lady” obraża- o słowo “siadaj” czy o słowo”kulson”? Być może poszło o “siadaj” bo ostatnio pewna kobieta obraziła się na aktora Stevena Segala który podobno zachęcał ją aby mu siadła na twarzy – nie był tylko pewien czy ta dama wytrzyma w tej pozycji przez godzinę.

9. Nie każdy może być Polakiem to absolutna racja. Zobaczcie co się dzieje w USA. Tam Murzyni co się od wieków płodzą i rodzą w Ameryce Północnej i obywatelstwo mają z urodzenia nie mówią o sobie Amerykanie tylko “African- American mimo że kontynenty są od siebie oddalone o tysiące kilometrów. Mało tego – w czasie grania hymnu USA klękają i modlą się aby ich odesłać zurik do Afryki.
To po co mamy się ładować w takie konflikty>

A dawanie obywatelstwa pacanowi który umie kopać ale nie umie zdobyć bramki ma być czynem patriotycznym?
PS. Posiadanie obywatelstwa a bycie Polakiem to nie to samo. Jest np. sporo Polaków będących obywatelami brytyjskimi ale Anglikami nigdy oni nie będą.

10. Tak rodzi się antysemityzm. Sianie antysemityzmu, zwykłe judzenie powinno być karalne. Izrael niech lepiej trzyma te uwagi dla siebie.

11. W Polsce pan Tusk okazał się politykiem IV rzędu. Całkiem niedawno jego “caryca Katarzyna” też była przez Tumpa przesunięta do tylnego szeregu. Ciężkie czasy dla nie nazistów.

12. Najpierw zdelegalizujemy partię donosicieli i zdrajców interesów RP – czyli PO.

13. Polska powinna podjąć procedure odwołania tego *uja Timmermansa.

14. “Timmermans nie zrobiłby niczego bez inspiracji i donosów zdrajców z Polski. Może nimi się zająć wcześniej.
Tym szujom należy postawić zarzut zdrady stanu a w państwowych mediach zakazać prezentacji osób z PO i nowoczesnej do czasu aż te partie oficjalnie potępią występy targowiczan z ich partii. No to wypierdalajcie z tej PiSowskiej Polski i idźcie na łańcuch do Merkelowej – ujadające psy!

15. Donosił w PRL-u donosi i teraz. Wszyscy już teraz mogą być pewni że kurwa to charakter (nie hobby)…

16. Pic na wodę i fotomontaż. Wybrali sobie “ofiary” które i tak w następnych wyborach byłyby na stracenie. To są jaja. Reszta tych baranów co nagrali rezolucję niby rezolutnie wstrzymała się od głosu? Czemu nie byli przeciw?
Teraz będą ich karać?  No to niech ich odwołają….

17. Jest drobna ale istotna różnica panie Adrianie. Panu Macierewiczowi blokowano dostępu ze względów politycznych. Blokada pana generała nastąpiła ze względu na bezpieczeństwo państwa.
Ponadto to nie pan a pański generał ( a może inne siły) chce w zastępstwie Ministra Obrony politykę kadrową w Armii. Jest to niedopuszczalne

Jaruzelski, Wałęsa, Kwaśniewski, Komorowski – to towarzystwo Adriana i jak będzie tak dalej “działał to wyląduje tam gdzie i oni. Antoni Macierewicz ma znacznie lepsze perspektywy. Prezydenci się zmieniają i odchodzą w nicość a on ciągle walczy o wolną, silną i niepodległą Polskę

18. Piotr S.powinien być pośmiertnie pozbawiony obywatelstwa bowiem spalił polskiego obywatela. Inny Polak, który ciągle żyje został wsadzony do więzienia tylko za spalenie kukły i to nie obywatela naszego kraju ale światowego bolszewika który jak wiadomo niestety jest także żydem. A przecież on żyda nie palił tylko kukłę proletariusza islamu w Europie i świecie.

19. Kaczyński premierem to samobójstwo PiS – totalni tylko marzą o tym i dlatego prowokują do takiej zmiany. Dopiero wtedy zacznie się wycie j_elit.

20. To tylko potwierdzenie że to Soros zorganizował Ukrainie Majdan i zamierza powtórzyć ten numer w Polsce.

21. Sędzia POmidorowy (nie żurek) w ogóle nie myśli. To zideologizowany politruk.

No jak myślisz? Ile masz poprawnych odpowiedzi na podstawowe pytanie? Jeśli nie potrafisz zlokalizować wydarzenia jakie było przyczynkiem komentarza to ja tego  nie zrobię. Nie zrobie tego dlatego iże i tak zapomnisz tak jak teraz. Trzeba tylko zapytać czemu media robiły wokół nich tyle zamieszania

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816