Bez kategorii
Like

Przedstawiciel Sejmu Celiński w “Salon24”

08/08/2011
381 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Dzisiejsza publikacja pana posła Andrzeja Celińskiego na S24 nie została usunięta. Zamiast tego został ocenzurowany mój poniższy list z komentarzem do jego publikacji:

0


Marszałek SejmuGrzegorz Schetyna

ul. Wiejska 4/6/8

00-902 Warszawa  grzegorz.schetyna@sejm.pllisty@sejm.gov.pl,fax. +48 (22) 694 22 13

Duisburg, 08.08.2011 r.

Dotyczy: Powielania kłamstwa i wulgarnych wypowiedzi pana Posła Andrzeja Celińskiego reprezentanta Sejmu RP na lamach portalu Salon24http://andrzejcelinski.salon24.pl/331472,inscenizacje w sprawie powielania nieprawdy i bezprawnego tytułowania pana Władysława Bartoszewskiego tytułem "prof. lub/i dr hab." również w związku z moimi niedopowiedzianymi pismami w tej sprawie skierowanymi do KPRM od roku 2008, ostatnio 25.07.2011. Wniosek o wyciągniecie konsekwencji.

Szanowny Pani Marszałku,

w związku z powielaniem kłamstwa co do rzekomego posiadanie tytułu profesora przez pana Władysława Bartoszewskiego, który profesorem nie był i nie jest doszło na lamach publikacji pana posła Andrzeja Celińskiego nie tylko do powielania kłamstwa, ale również obrony klamstwa w sposób naruszający rażąco normy współżycia społecznego, i polskiej kultury. Pan poseł Andrzej Celiński użył w stosunku do krytyków jego nieprawdy o panu Ministrze Bartoszewskim w jego poniżej zacytowanych komentarzach wytłuszczonych przeze mnie słów:

@rekontra

"A 1989-y to nie inscenizacja?

– Byłby ten 1989 skuteczniejszy, jeślibyłby injscenizacją. Pisałem kiedyś o tym. Aler, tak na marginesie. Wobec Igora janke. Idzie o pieniądze? jak Pan znosi te wpisy? Przecież wie Pan, że tu śmierdzące gówno płynie bystrym potokiem. I co? Dobrze Panu z tymi pieniędzmi? Smakują? Proszę jednak o odpowiedź. W końcu coś trzeba powiedzieć. Dba Pan, jak inwestor, o relacje kosztów i wpływów. Obniża koszty? A.C.

ANDRZEJ CELIŃSKI

@x54

Świnia. Ludzka po prostu świnia. Pod nickiem @x54.
 Sam pewnie ma wielkie patriotyczne dokonania. Tyle, że nikt o nich nie wie. A.C.

ANDRZEJ CELIŃSKI@Atanatari

"Od kiedy Bartoszewski jest profesorem? Nie kłam Pan bo niem wypada"

– Przed Panem/Panią nawet kupę śmierdzącą zrobić wypada. A.C.

ANDRZEJ CELIŃSKI

@x54

Dla Pana jest specjalna kategoria, której zresztą nie musi Ekscelencja, x54 rozumieć – a r c y p r o f e s o r. Jeślibyś siedział Pan, za Polskę, w więzieniu, kilka długich lat, zamiast robić maturę (w pańkim przypadku chyba bez sensu) i inne, to możesz byś pan cokolwiek zrozumiał. A tak pozostaje Panu, Łaskawco, lizać dupę talim, którzy tę dupę do lizania Waszmości wystawiają. Smacznego. Pozdrawiam. A.C.

ANDRZEJ CELIŃSKI@Artur Leśnodorski

Po polsku – wypierdalaj
.Po arystokratycznemu – pisze Pan nie wiedząc po co. A.C.

ANDRZEJ CELIŃSKI@Artur Leśnodorski

Jednak, mimo szansy, wybierz Pan, w poprzednim komentarzu, pierwsze – wypierdalaj! A.C.

ANDRZEJ CELIŃSKI

@indeed4

"Proszę się nie denerwować…"

  • Nerwy puszczają, czasem, kiedy ktoś o twarzy nikogo tu komentuje. Pan nie ma twarzy nikogo. Pan pisze rzeczy ważne. Nie denerwuję się więc. Warszawa! Kiedyś to miasto szczególne. Dzisiaj już nie. Mama moja z kolonii Staszica. Rozumie Pan? Ojciec ze wsi. Ale aspirował do dobrej, patriotycznej Polski. Dał swoje świadectwo. Te mroczki przeklęte z tegoportalu tego nie są w stanie rozumieć. Bo, na ogół, gnoje. Synowie takich samych gnojów, I to ich, prawicowców z tego portalu boli. Że są gnojami. Synami gnojów. Ja wiem, że mogą mi naskoczyć. I nic mnie nie obchodzi to, kim oni są. To już bardzo ich boli. Bardziej niż wszystko, co poprzednie. Więc bardzo Panu dziękuję. Za dobre słowo. Na tym, dość jednak szmatławym portalu. A.C.

    ANDRZEJ CELIŃSKIZ poważaniem

 

http://andrzejcelinski.salon24.pl/331472,inscenizacje

http://miroslawkraszewski.salon24.pl/331589,przedstawiciel-sejmu-celinski-w-salon24

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816