NEWS
Like

A przecież mieliśmy rząd GENIUSZY

20/11/2013
1093 Wyświetlenia
16 Komentarze
2 minut czytania
A przecież mieliśmy rząd GENIUSZY

Nagle okazuje się ,ze w rządzie były same niedorajdy. Więc chyba w wyniku ostatnich wstrząsów obudził się geniusz w łepie Tuska. Nagle go oświeciło z kim pracuje. No teraz czas aby podobnego olśnienia doznał Naród. Praktycznie na temat karuzeli rządowej szkoda jest strzępić języka. Tusk postąpił według sprawdzonej zasady : Trzeba zmieniać szybko i dużo aby wszystko zostało po staremu. Przecież od mieszania w szambie przybywa tylko smrodu. Szczególnie wtedy gdy pływają w nim szczurki. Tak więc komentarze na temat ” rekonstrukcji” można sobie zaoszczędzić. ” “Takich ‘sześciolatków’ jak ja zostaje w rządzie troje. To Radosław Sikorski, Elżbieta Bieńkowska i Bogdan Zdrojewski” – ogłosił premier Donald Tusk na konferencji prasowej. “. Teraz wiadomo dlaczego MENeliki chcą posłać do szkoły szściolatki. […]

0


Nagle okazuje się ,ze w rządzie były same niedorajdy. Więc chyba w wyniku ostatnich wstrząsów obudził się geniusz w łepie Tuska. Nagle go oświeciło z kim pracuje. No teraz czas aby podobnego olśnienia doznał Naród.

Praktycznie na temat karuzeli rządowej szkoda jest strzępić języka.

Tusk postąpił według sprawdzonej zasady :

Trzeba zmieniać szybko i dużo aby wszystko zostało po staremu.

Przecież od mieszania w szambie przybywa tylko smrodu. Szczególnie wtedy gdy pływają w nim szczurki.

Tak więc komentarze na temat ” rekonstrukcji” można sobie zaoszczędzić.

” “Takich ‘sześciolatków’ jak ja zostaje w rządzie troje. To Radosław Sikorski, Elżbieta Bieńkowska i Bogdan Zdrojewski” – ogłosił premier Donald Tusk na konferencji prasowej. “. Teraz wiadomo dlaczego MENeliki chcą posłać do szkoły szściolatki. Przyjrzano się rządowi o okazało się że nawet “szęścilatki ” to głąby.

Rząd Tuska “na gwałt” potrzebował dowodów na to że pozbywa się wrzodów o których społeczeństwo wie i mówi od lat. Czyżby PO chciało wyręczyć PiS z czyszczenia stajni Augiasza jak opozycja przejmie władzę? A może to tylko dymna zasłona przed europejskimi wyborami czyli dodawanie nieboszczykowi rumieńców – pudrem.

PS. Jak rozpoznać kłamcę? Ano po tym ,ze gdy łże dotyka ręką czubka nosa – tak jak Tusk na zdjęciu.

Zajrzyj tu: http://antydotum.pl/

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816