Bez kategorii
Like

PRYWATYZACJA (CZYTAJ: LIKWIDACJA) SZPITALA WOJEWÓDZKIEGO W TYCHACH!

05/05/2012
346 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Solidarna Polska Tychy zaprasza na spotkanie z liderami partii: Beatą Kempą, Arkadiuszem Mularczykiem i Patrykiem Jakim oraz szefem struktur regionalnych na Śląsk Michałem Wójcikiem w tej ważnej sprawie dotyczącej ratowania szpitala.

0


 Tyska grupa Solidarnej Polski kontynuuje inicjatywę obrony Szpitala Wojewódzkiego w Tychach przed nie do końca jasną i nieupublicznioną prywatyzacją. Od kilku miesięcy trwają prace przygotowawcze do prywatyzacji Szpitala Wojewódzkiego w Tychach. Prace te aktualnie przechodzą w ostatni, decydujący etap. Niestety Tyskie społeczeństwo nie jest informowane o docelowym modelu działania Szpitala. Nie wiemy, w jaki sposób będzie on funkcjonował ani też jaki będzie zakres świadczonych usług.

            Członkowie Solidarnej Polski w Tychach nie chcą patrzeć biernie na katastrofalną sytuację Szpitala Wojewódzkiego, dlatego też pod koniec stycznia 2012 roku skierowali do Marszałka Województwa Śląskiego Adama Matusiewicza pismo z prośbą o wyjaśnienie sytuacji szpitala. Ponieważ Urząd Marszałkowski jest organem prowadzącym placówkę wystosowano jednocześnie zaproszenie na spotkanie w Tychach, aby bezpośrednio u źródła znaleźć odpowiedzi na nurtujące mieszkańców pytania. Urząd jednak nie wykazał zainteresowania co do spotkania i niestety do dialogu mieszkańców z Marszałkiem nie doszło.
            Problemy Szpitala Wojewódzkiego przekładają się na cierpienia wielu mieszkańców Tychów i okolic oraz osobiste tragedie rodzin osób zatrudnionych w placówce. Jako mieszkańcy nie możemy patrzeć obojętnie na pogłębiający się kryzys tej wielospecjalistycznej placówki.
 
            Solidarna Polska Tychy zaprasza na spotkanie z liderami partii: Beatą Kempą, Arkadiuszem Mularczykiem i Patrykiem Jakim oraz szefem struktur regionalnych na Śląsk Michałem Wójcikiem w tej ważnej sprawie dotyczącej ratowania szpitala.
            Nie chcemy już więcej niewiadomych! Jako mieszkańcy miasta mamy prawo wiedzieć, co nas w przyszłości czeka w sferze służby zdrowia. Nie chcemy, by nas ignorowano i odsyłano wciąż do kolejnych drzwi. Chcemy mieć wpływ na naszą przyszłość, przyszłość naszych dzieci i rodziców! Wszystkich, którym leży na sercu los Szpitala Wojewódzkiego w Tychach serdecznie zachęcamy do przybycia na spotkanie.
 
PRYWATYZACJA (CZYTAJ: LIKWIDACJA)
SZPITALA WOJEWÓDZKIEGO W TYCHACH!
Gdzie będziemy się leczyć?
Kto nam pomoże w stanie zagrożenia życia?                                              
Gdzie będą rodziły się dzieci z Tych i powiatu?
Pod czyją opiekę oddamy nasze poważnie chore pociechy?
Gdzie przewiozą ludzi starszych skoro w innych szpitalach kończą się kontrakty?
    
Jeżeli nie jest Ci obojętny los Szpitala Wojewódzkiego, przyjdź na spotkanie
z liderami Solidarnej Polski: Beatą Kempą, Arkadiuszem Mularczykiem i Patrykiem Jakim oraz szefem struktur regionalnych na Śląsk Michałem Wójcikiem.
Termin: 16 maja 2012 r.  
Miejsce: Szkoła Muzyczna przy Al. Niepodległości 53.
Godzina: 18.00.
WEŹ SPRAWY W SWOJE RĘCE !!!

Inne zapisy autora:

0

Mateusz Gruźla
Mateusz Gruźla

"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."„I call myself a Peaceful Warrior…because the real battles we fight are on the inside.”„Pan Bóg nie lubi tchórzy!”

130 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758