POLSKA
Like

Prymitywne terroryzowanie Polaków przez PKW

24/05/2014
795 Wyświetlenia
6 Komentarze
2 minut czytania
Prymitywne terroryzowanie Polaków przez PKW

„”Zalajkowanie” na Facebooku profilu jednego z kandydatów do PE podczas ciszy wyborczej będzie jej złamaniem – poinformował szef Państwowej Komisji Wyborczej. Podobnie traktowane będzie np. udostępnienie jego zdjęcia. Za złamanie ciszy wyborczej grożą wysokie kary.„…( źródło ) 
————

0


Mój komentarz

Od pewnego czasu postuluję, aby wszystkich, którzy otrzymuj nominacje na tytuły profesorskie, czy kandydują na wyższe stanowiska urzędnicze przechodzili wcześniej proste testy na inteligencję .Państwo polskie nie musiałoby się później za nich wstydzić .

Ciężko opłacani urzędnicy Państwowej Komisji Wyborczej ośmieszają siebie, i Polskę generalnie .Po pierwsze mogą koncernowi Facebook i jego właścicielom naskoczyć .Co zrobią ,zakaża jego działalności , nakażą likwidacje kont . Polska jest za cienka. Co PKW zrobi jeśli Amerykanin w USA ma stronę, którą ma dla przykładu 100 tysięcy polubień Polaków mieszkających w Polsce
i dzisiaj i jutro też , będzie sobie lajkował setkami kandydatów i ich materiały wyborcze . Może nasi niedorobieńcy z PKW wystąpią do USA o wydanie ich obywatela? Przecież ta konstrukcja prawna to zwykły kretynizm A co może PKW w stosunku do tego Amerykanina .Może mu też naskoczyć , a ten z pewnością pokaże im  gest Kozakiewicza.

Ciszę wyborcza należy zlikwidować jako zwykły anachronizm , a tych bezmózgów z PKW powywalać na zbity pysk , bo mieli parę lat , aby dojść do wniosku , że ciszy wyborczej nie da się utrzymać.

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitt
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału mojej książki
„Klechda Krakowska „ Rozdział pierwszy „ Dobre złego początki „
Klechda Krakowska Rozdział drugi „ Na końcu którego będzie o bogini Kali „
Klechda Krakowska Rozdział III „Nie należy nerwosolu pić na oko

Klechda Krakowska Rozdział IV „ O rzeźbie Niosącego Światło

Powiadomienia o kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Inne zapisy autora:

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758