NEWS
Like

Prowokacja Antify? Na miejscu dziwnym trafem były kamery Okopress, GW, radia ZET etc

12/11/2020
518 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Czy to Antifa zakłóciła Marsz Niepodległości w Warszawie ?

0


Jak podają niektóre portale informacyjne oraz konta w mediach społecznościowych związane ze środowiskiem narodowym, miała miejsce na wczorajszym Marszu z okazji Święta Niepodległości w Warszawie zaplanowana  i wykonana akcja lewicowych bojówek. Jak podano na np. łamach Zyciestolicy.com.pl doszło do prowokacji zorganizowanej przez ludzi ze środowiska antify.  Agresja miała skupić się w dużej mierze na przedstawicielach Straży Marszu Niepodległości.

Niestety cała sytuacja przerodziła się w dość dynamiczną awanturę, przy okazji której musieli interweniować funkcjonariusze policji. Niestety na twitterowym profilu Mediów Narodowych pojawiły się też informacje o tym, że niektóre osoby zostały ranne.

Według informacji przekazanych przez stołeczną policję, wśród uczestników Marszu Niepodległości pojawiły się też grupy agresywnych bojówkarzy związanych najprawdopodobniej ze środowiskiem pseudokibiców, które również dopuszczały się ataków na funkcjonariuszy. To niestety ułatwia osiąganie swoich celów przez lewicowych prowokatorów.

O tym, że lewicowe ugrupowania w tym tzw Antify, oznaczonej przez USA jako organizacja terrorystyczna, zakłóciła niewątpliwie uroczyste obchody Święta Niepodległości w Warszawie, było wiadomo już od dawna. Jaka była w tym rola niepolskich mediów w tym TVN, Onet, Okopress, GW, radia ZET etc  oraz wielu polityków z PO i Konfederacji, mam nadzieję ,że zostanie to wkrótce wyjaśnione.

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758