POLSKA
Like

Protest wyborczy Doroty Stańczyk

13/01/2015
663 Wyświetlenia
3 Komentarze
9 minut czytania
Protest wyborczy Doroty Stańczyk

INFO NIEZŁOMNI 12 I 2015: Sąd Okręgowy w Katowicach ucieka przed słusznym oburzeniem Polaków

W poniedziałek 12 stycznia Sąd Okręgowy w Katowicach – w składzie: pani sędzia Agata Stankiewicz-Rataj; pani sędzia Anna Bogaczyk-Żyłka; pani sędzia Izabella Knych – rozpoznawał (sygn. II NS 217/14) protest wyborczy pani Doroty Stańczyk – członka Wojewódzkiej Komisji Wyborczej przeciw wazności wyborów samorządowych sfałszowanym przez słuzby Platformy Obywatelskiej itp.

0


 

Przed sądem staneli: pan Andrzej Czaputa (przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Wyborczej i zarazem sędzia Sądu Okręgowego w Katowicach) oraz jego obrońca  mec. Józef Koczur.

Komisarz wyborczy w Katowicach, zarazem Prezes Sądu Apelacyjnego w Katowicach, pani Barbara Suchowska nie stawiła się.

Protest pani Stańczyk dotyczy  posłużenia się przez Przewodniczacego PKW Stefana Jaworskiego (prokuratora stanu wojennego)  danymi ze sfałszowanego w Katowicach  protokołu Wojewódzkiej Komisji Wyborczej zawierającego dodane “fikcyjne” 130 tysięcy głosów.

W praktyce prawdziwy protokół wyniku wyborów został zastąpiony falsyfikatem (Pani Dorota dysponuje fotokopią obu dokumentów !)

Dorota Stańczyk złożyła 8 wniosków dowodowych. Przede wszystkim o przesłuchanie S.Jaworskiego w jaki sposób szef PKW wszedł w posiadanie fałszywych danych i po co przekazał je za posrednictwem mediów na konferencji prasowej wprowadzając w błąd obywateli. Wnosila o przesłuchanie członków Wojewódzkiej Komisji Wyborczej gdyz nie dopuszczono ich do liczenia głosów (robili to jacyś anonimowi “informatycy” w zamknietym pomieszczeniu!) oraz odebrania kart do głosowania z prywatnej drukarni… itp

Wnosila o przesłuchanie pełmnomocnika wyborczego na Sląsku z ramienia opozycji niepodległościowej p. Adama Słomki (KPN-Niezłomni i Oburzeni)

Przede wszystkim Dorota Stańczyk wniosła o ponowne przeliczenie wyników na podstawie protokołów z miejskich komisji wyborczych (to zaledwie kilka godzin pracy celem zweryfikowania danych końcowych w województwie). Weryfikacja ilości oddanych głosów jest elementarnym standardem badania uczciwości wyborów. Tak robią sądy w USA (liczono ponownie miliony głosów na Florydzie), Szwajcarii i Zachodniej Europie. Podobnie zachowali się sędziowie 9 lat temu na komunistycznej Ukrainie! Kilka dni temu Sad w Tarnowie  nakazał nawet zbadanie wszystkich głosów.

Natomiast Sedziowie Sadu Okregowego w Katowicach  zdecydowali dziś o odrzuceniu  wszystkich wniosków dowodowych strony polskiej co wywołało słuszny protest zebranych patriotów. Głośno skandowano “na Białoruś!” Wówczas  na salę wkroczył pluton  policji obywatelskiej. Dyktatura ciemniaków nie odważyła się w obecności dziennikarzy  na zwykłą w takich sytuacjach konfrontację z Polakami;  wobec oczywistego bezprawia i wielkiej siły moralnej obywateli „sędziowie” po prostu… widowiskowo uciekli z sali !

I tak trzymać!

Poniżej krótki zwiastun filmowy i zdjęcia  relacji pełnej (z kilku kamer), jaka opublikowana będzie w najblizszych dniach.

Prosimy o rozpowszechnianie tej informacji szeroko.

 

RELACJA FILMOWA  /zwiastun/:


 

Komentarz. Kluczem do sprawy są odrzucone wnioski dowodowe. Są niewątpliwie zasadne. Jeden z nich dotyczy przesłuchania przed sądem pani Barbary Suchowskiej, komisarza wyborczego w Katowicach, a zarazem sędzi Sądu Apelacyjnego w Katowicach. Barbara Suchowska – wiemy to już, bo przyznała to na piśmie – poleciła sędziemu Czapucie zastąpienie protokołu z wynikami wyborów inną, zmienioną wersją. Natomiast nie wiemy, dlaczego to zrobiła i z czyjej inspiracji, oraz z jakiego źródła pochodzą dane, jakie poleciła umieścić w nowym protokole. Kolejny wniosek, równie lub być może bardziej jeszcze trafny, dotyczy porównania protokołu zbiorczego wojewódzkiej komisji wyborczej w Katowicach z protokołami poszczególnych obwodowych komisji wyborczych w okręgu nr 2. Każda komisja obwodowa po przeliczeniu głosów sporządziła protokół. Podpisane przez członków komisji oryginały tych protokołów przechowywane są w urzędach. O ile dyktatura już ich nie zniszczyła; jednak niszczenie protokołów i fałszowanie podpisów członków komisji łatwo stwierdzić. Obwodowych komisji jest kilkaset, zatem ponowne ich podsumowanie osobie wprawnej w pracy biurowej nie zajmuje więcej niż kilka godzin. Kolejny wniosek dotyczył przesłuchania przed sądem pozostałych członków Wojewódzkiej Komisji Wyborczej; wiemy już, że podpisywali oni fałszerzom dokumenty in blanco. Dyspozycyjny sąd odrzucił te wnioski, jak i wszystkie pozostałe. Odrzucił je z naruszeniem elementarnych zasad praworzadności  po bolszewicku czyli  – hurtowo,  Legalnie winien rozpoznać je kolejno, z uzasadnieniem decyzji w odniesieniu do każdego wniosku indywidualnie.

Wszystko to może wynikać z jednej przyczyny – rzekomy sąd świadomie uczestniczy w fałszerstwie wyborczym i nie potrafi lub nie chce zachować nawet pozorów. Osobiście odnoszę wrażenie, że protest wyborczy pani Doroty Stańczyk ujawnił tylko czubek góry lodowej. I tak, najbardziej bezczelne fałszerstwo dotyczyło okręgu nr 2, jednak zaobserwowany mechanizm działania fałszerzy działał przecież również w pozostałych i być może „sędziowie” próbowali uniemożliwić wykrycie tego właśnie faktu, wielce prawdopodobne po przesłuchaniu świadków i porównaniu protokołów. Innym wyjaśnieniem może być rozkaz szybkiego ukrycia afery wobec wzbierającej w ostatnich dniach fali gniewu Polaków, zwłaszcza górników, w związku z likwidacją resztek przemysłu i skokowym wzrostem cen energii.  

Sąd formalnie nie zakończył posiedzenia. O terminie ogłoszenia swoimi słowami nieswojej decyzji poinformował przez protokolantkę. Po tym, jak otoczony siłowikami czmychnął z sali. Widok ten budzi wielkie nadzieje, przynajmniej moje, gdyż od lat utrzymuję, że  republiczka III RPRL trzyma się tylko siłą oszustwa i rozpadnie się przy pierwszym zdecydowanym wystąpieniu Polaków.

Również między innymi dlatego proszę nie kojarzyć mnie ze sprawą emocji wokół tych czy innych wyborów. Nie jestem jednak z  PIS. Moim zdaniem nie przy urnie wyborczej, a na polskich ulicach rozstrzygnie się przyszłość Polski. Skandal wyborczy w scenariuszu tym przydatny jest o tyle, że odbiera kolejną, w tym wypadku znaczną część wiarygodności narzuconego nam państwa. Jednak usunąć je możemy tylko świadomą presją narodu.

Zadziwia brak większości prawicowych mediów oraz posłów. Nasze nagranie procesu przekazaliśmy mediom, ciekawe kto coś przepusci przez cenzurę redakcyjną!?

Wielkie podziękowania dla Pani Doroty Stańczyk za konsekwentną  postawę oraz dla licznej publiczności ze srodowisk Klubów Gazety Polskiej (Katowice, Ruda Sląska, Chorzów, Gliwice), Solidarnych 2010 (wsławionych jakże skuteczną okupacją PKW), Stowarzyszenia “Łączka AK-WIN” oraz przede wszystkich weteranów federacji NIEZŁOMNI (b. więzniowie PRL np. Zygmunt Miernik, Ryszard Świtoń, Leszek Frątczak i.in)

 

                                                          Mariusz Cysewski

 

ZAPRASZAM NA DALSZY CIĄG – wyrok: Sąd Okręgowy w Katowicach, ul. Francuska 38, sala B 246, podobno 26 stycznia godz. 12, jednak informacje mamy pocztą pantoflową – trzeba będzie ustalić formalnie.

 

Zobacz też:

Pierwszy dzień rozprawy:

http://naszeblogi.pl/51835-130-tysiecy-przekreconych-glosow-katowice-relacja-pelna

 

Oraz:

http://naszeblogi.pl/51453-sfalszowane-wybory-co-robic

http://naszeblogi.pl/50946-oszustwa-wyborcze-polska-znow-daremnie-szuka-swych-obroncow

http://naszeblogi.pl/51079-czemu-sfalszowane-wybory-beda-zatwierdzone-polemika-z-spb

http://naszeblogi.pl/51755-protest-pod-pkw-przeciw-sfalszowanym-wyborom

 

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

https://sites.google.com/site/wolnyczyn

http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn

http://mariuszcysewski.blogspot.com

http://www.facebook.com/cysewski1

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816