POLSKA
Like

PROTEST

04/01/2021
707 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

PROTEST

0


 OSOBY SZCZEPIĄCE  SIĘ POZA KOLEJNOŚCIĄ – „GŁOWY POLECĄ”

POWIEDZIAŁ 3 STYCZNIA W TVP INFO MINISTER.

 Pandemia wirusa zagraża życiu każdego obywatela Polski. Ustalono kolejność rządową szczepień od grupy zero do grupy….Tak żąda prawo. życie natomiast ma inne wymagania, chce żyć!!! Wymiganie się z tej dyscypliny prawnej może spowodować skutki prawne, ale jest to ingerencja prawna w ludzkie życie, a każdy ma prawo życia!!!

Wystąpienie telewizyjne ministra o „pozbawieniu głów” bezprawnych szczepieńców jest nad – nad skandalem!!! Publicznie grozić „pozbawieniem głów” – czyli śmiercią pewnej części żyjących jeszcze  obywateli dyskwalifikuje takie wystąpienie.

Jaka osoba uratowana przed śmiercią przez Matkę Bożą w czasie pobytu w getcie przemyskim w czasie trwania II Wojny Światowej jestem taką samą ofiarą jak ci którym mają obciąć głowy z decyzji rządowej.

Protestuję przeciwko takim wypowiedziom w sposób ostry i bezwzględny.

Żądam natychmiastowej dymisji tego ministra i postawienie go przed sądem za

grożenie ludziom publicznie śmiercią.

 Natomiast sprzeciwiam się skandalicznej wypowiedzi, o której niżej”

 Nie milkną echa skandalu, który wybuchł po tym, gdy wyszło na jaw, że władze Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego rozdysponowały dodatkowe szczepionki na koronawirusa pomiędzy rodziny medyków oraz celebrytów. – Sprawa wcześniejszego zaszczepienia osób spoza grupy „0”, artystów i polityków, jest bulwersująca i kompromitująca – ocenił rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

Błażej Spychalski

– Kompromituje tych, którzy podjęli taką decyzję, tutaj mówię o władzach spółki, która podjęła taką decyzję – Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Myślę, że dla każdego jest to jasne i oczywiste – dodał Spychalski, który w niedzielę był jednym z gości TVP Info.

Zdaniem rzecznika prezydenta sprawę początkowo mogłoby „zamknąć” przyznanie się do zaszczepienia poza kolejką i przeproszenie za to. – Wiele osób przyjęłoby to ze zrozumieniem – stwierdził Spychalski. Jak dodał, mamy teraz sytuację, która będzie się napędzała, która nie powinna mieć miejsca. Zaznaczył też, że przeprowadzenie Narodowej Strategii Szczepień jest w interesie wszystkich Polaków. Ocenił również, że prawo jest w kwestii szczepień jasne.

Aleksander Szumański

Kombatant – osoba represjonowana – zaświadczenie o uprawnieniach Kombatantów i Osób Represjonowanych nr B 18668/KT3621.

Aleksander Szumański

Stowarzyszenie Żydów Kombatantów i Poszkodowanych w II Wojnie Światowej – legitymacja członkowska nr 122 – pieczątka Stowarzyszenia.

 

 

 

0

Aleszuma http://aleksanderszumanski.pl

Po prostu zwykly czlowiek

1199 publikacje
7 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758