Globalnie i Lokalnie
Like

Prośba od ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego

16/05/2016
485 Wyświetlenia
0 Komentarze
14 seconde czytania
Prośba od ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego

Drodzy, opublikowałem dziś felieton o pozytywnej roli jaką odegrał ks. abp. Marek Jędraszewski z Łodzi ws. budowy pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej. Ze względu na to, że arcybiskup wspiera filie Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i Chorzeszowie proszę o rozpowszechnienie tego tekstu, w którym zamieszczone są też słowa uznania dla radnych Miasta Łodzi. Oby to był przykład dla innych duchownych, samorządowców i polityków. Także wtedy, gdy będą podejmować decyzje ws. budowy pomników Ofiar Ludobójstwa przeprowadzonego przez OUN-UPA na Kresach Wschodnich.

0


 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zgoda-wokol-budowy-pomnika-ofiar-katastrofy-smolenskiej-brawo-lodz/tmyw45?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

 

Szczęść Boże!

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Inne zapisy autora:

0

Maciej Rysiewicz
Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816