Zdrowie
Like

Prośba o zmianę „Strategii Walki z rakiem w Polsce 2015 -2024”

08/01/2015
356 Wyświetlenia
3 Komentarze
2 minut czytania
Prośba o zmianę „Strategii Walki z rakiem w Polsce 2015 -2024”

SZANOWNI PAŃSTWO,

Jeśli ta „Strategia walki z rakiem…” będzie wprowadzona w życie BEZ uwzględnienia naszych komentarzy, wtedy KAŻDY Z NAS, naszych DZIECI itd … może pozostać ofiarą „tsunami nowotworów”.

0


 

 

 „Strategia…” ta, oznacza, że NIC SIĘ NIE ZMIENI, co w świetle tego, że nowotworów jest coraz więcej, a będzie JESZCZE więcej, dla wielu z nas oznaczać może w przyszłości prawdziwą katastrofę.
Oczywiście można to zmienić –  i o tym właśnie są nasze „Komentarze do „Strategii Walki z rakiem w Polsce 2015 -2024” – konsultacje społeczne.
Wiemy, że nie każdemu wystarczy cierpliwości w porównywaniu Strategii z naszymi Komentarzami ale…. bardzo Was wszystkich proszę, zapoznajcie się PRZYNAJMNIEJ z naszymi Komentarzami (opinią po prawej stronie), bo o zdrowie i życie tutaj chodzi. 


Musimy dosłownie ROZPĘTAĆ potężną akcję informacyjną. ŻADEN Z ZAPYTANYCH O TĄ tzw. „STRATEGIĘ…”  LEKARZY NIC O „TAKIM CZYMŚ” NIE WIEDZIAŁ. 

Dlatego, prosimy, wysyłajcie to do każdego Waszego kontaktu, musimy zrobić naprawdę pospolite ruszenie, bo jak sami nie zadbamy o nasze zdrowie, to jak widać nikt inny tego za nas nie zrobi.
Z góry Wam wszystkim dziękujemy, szczególnie w imieniu Tych, którzy dzięki naszym działaniom, może nie „znikną” na raka.

  Co ciekawe- ta tzw. „STRATEGIA…” tak naprawdę nie mówi nic nowego o  PROFILAKTYCE i działaniach w związanych z profilaktyką !

 

Prosimy o przekazanie niniejszej wiadomości możliwie wszystkim zainteresowanym a przynajmniej osobom z grona lekarzy onkologów.

 

Prosimy o podpisanie niniejszego dokumentu, który zostanie złożony na ręce m. in.: Bartosza Arłukowicza – Ministra Zdrowia, Bronisławowa Komorowskiego – Prezydenta RP i Donalda Tuska – Prezesa Rady Ministrów RP. Z góry serdecznie dziękujemy za poparcie tej opinii.

Więcej na http: http://www.citizengo.org/pl/7336-prosba-o-zmiane-projektu-strategii-walki-z-rakiem-w-polsce-2015-2024-konsultacje-spoleczne

Inne zapisy autora:

0

Wiadomości Zdrowie za Zdrowie

586 publikacje
0 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758