Komentarze dnia
Like

Prokurator Generalny robiony w bambuko

02/09/2013
638 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Prokurator Generalny robiony w bambuko

Przewagą układu zamkniętego i państwa w państwie są pieczątki, ochrona i władza. Staniecie jednak Państwo kiedyś przed sądem za te i inne może zbrodnie. Nie martwcie się. Niech się martwi Polska.

0


 

 

z12831673Q,Prokurator-generalny-Andrzej-Seremet

Jelenia Góra, dnia 2 września 2013 r.

Grzegorz Niedźwiecki

ul. Działkowicza 19

58-506 Jelenia Góra

 

Ad Henryka Gajda-Kwapień

Prokurator Prokuratury Generalnej

PG IV Pc/PG 484/11

 

 

Popełnia Pani przestępstwa poświadczenia nieprawdy, bezczynności i współudziału w legalizacji zbrodni. Grzegorz Niedźwiecki nie dokonał na początku 2007 roku żadnego występku przeciwko FM „Ligęza” Sp. z o.o. w Jeleniej Górze. Na to nikt nie znalazł żadnych dowodów, a mimo to skazał reżimowymi sankcjami. Kasacja bubla nie podlega dyskusji.

Bożena Niedźwiecka przyznała się w lipcu 2010 roku do tego wykroczenia blogowego i dostarczyła na tą okoliczność dowody. Prokuratorzy Rejonowi i Okręgowi w Jeleniej Górze oraz Sędziowie Sądu Rejonowego i Okręgowego w Jeleniej Górze kuriozalnie, wbrew przepisom stanowiącym o równości wszystkich wobec prawa oraz własnym ostrzeżeniom, umorzyli postępowanie ws ścigania świadka za fałszywe składanie zeznań. Nikt, a zwłaszcza Prokurator Generalny, nie sprawdzał merytorycznie tego wątku i nie odniósł się do materialnych dowodów w sprawie.

Krycie przestępstw, tuszowanie zaniedbań, a karanie z fusów to czynią tylko w ustrojach totalitarnych. Pani Henryka Gajda-Kwapień i inni funkcjonariusze, którzy rzekomo rozpatrywali wznowienia postępowań II K 467/07 i I C 1062/08, w żałosny sposób uprawiali koneksje i wspierali koleżeństwo po fachu. Wskazane w piśmie z dnia 9.08.2013 r. odpowiedzi były lakoniczne i nie na temat. Przewagą układu zamkniętego i państwa w państwie są pieczątki, ochrona i władza. Staniecie jednak Państwo kiedyś przed sądem za te i inne może zbrodnie. Nie martwcie się. Niech się martwi Polska.

http://030267.salon24.pl/513308,uklad-zamkniety-roman-kryze-zyje

Grzegorz Niedźwiecki

Inne zapisy autora:

0

Socjolog61
Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

129 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816