Bez kategorii
Like

Projekt badawczy. Pytanie 5a – najważniejsze, najgłośniejsze wpisy o 10 kwietnia

05/05/2011
271 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Na początku bardzo dziękuję tym, którym jeszcze nie podziękowałem za odpowiedzi na poprzednie pytanie, Wasza pomoc jest bardzo cenna. Odpowiedzi rodzą jednak nowe pytania, dlatego od razu przechodzę do kolejnego punktu.

0


 
Chciałbym, abyśmy wspólnie spróbowali ustalić, jakie wpisy blogowe i czyja aktywność wydają się najistotniejsze, gdy rozmawiamy o katastrofie smoleńskiej. Chodzi mi zarówno o wpisy blogerów, którzy w Waszym odczuciu dążą do prawdy, jak i te, będące próbami zaciemnienia naszej i tak przecież niewielkiej wiedzy. Gdzie pojawiały się najciekawsze teorie, kto pisał najbardziej merytorycznie, czyje wpisy dawały najwięcej do myślenia. Wreszcie – które wpisy wryły się Wam najbardziej w pamięć.

5a1. Działalność których blogerów uważasz za najważniejszą w próbach dochodzenia do prawdy po katastrofie smoleńskiej?

5a2. Czy jesteś w stanie wskazać konkretne teksty, które uważasz za najistotniejsze, lub które szczególnie wryły Ci się w pamięć?

5a3. Czy znane Ci są teorie, które zaznaczyły się wyłącznie w blogosferze, nie pojawiły się zaś, lub pojawiły się w bardzo niewielkim stopniu, w mediach tradycyjnych?

Chętnie poznam też uwagi na temat, nie będące dokładną odpowiedzią na konkretne pytania. Z przyczyn obiektywnych będę bardzo zobowiązany, jeśli uzyskam odpowiedzi do jutrzejszego wieczora, muszę kończyć rozdział 😉

Na zakończenie link do kompletnie zapomnianej pierwszej wrzutki w Salonie24:

http://waldburg.salon24.pl/168876,samolot-prezydenta-laduje-gdzie-mu-sie-podoba

wcześniejsze pytania

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Budy

63 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816