HYDE PARK
Like

Program AKADEMII SAMOWYSTARCZALNOŚCI w Zielonym Miasteczku Rolników

07/04/2015
373 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Program AKADEMII SAMOWYSTARCZALNOŚCI w Zielonym Miasteczku Rolników

Zapraszamy do AKADEMII SAMOWYSTARCZALNOŚCI na kolejne spotkania edukacyjne.Poniżej program na najbliższe dni. TO WYJĄTKOWA OKAZJA ABY POZNAĆ OSOBIŚCIE DOBRYCH ROLNIKÓW, DOWIEDZIEĆ SIĘ DLACZEGO PROTESTUJĄ (PRAWDZIWE POSTULATY PONIŻEJ) I NAUCZYĆ SIĘ OD NICH SAMOWYSTARCZALNOŚCI. GDZIE?: Zielone Miasteczko Rolników przed URM, Al. Ujazdowskie (na wysokości bramy głównej do Łazienek Królewskich)

0


 

KIEDY?:

7.04 (wtorek) , godzina 17:00 “ABC “OD WIDEŁ DO WIDELCA” “Efektywne Mikroorganizmy – Co to jest? Zastosowanie w domu: jak zrobić kompost z odpadków kuchennych w sześć tygodni, jak sprzątać z EM-ami, jak stosować dla zdrowia i urody” – Jarosław Kusyk, rolnik ekologiczny z powiatu kołobrzeskiego
18:30 Kinoteka Rolnika

8.04 (środa) , godzina 17:00 “EKO JAJKO- jak je rozpoznać? – konkurs dla dzieci z nagrodami prowadzi Edyta Jaroszewska-Nowak (rolniczka, Stowarzyszenie POLSKA WOLNA OD GMO i EKOLAND o/Zachodniopomorski)
18:30 Kinoteka Rolnika

9.04 (czwartek) , godzina 17:00 “Jak żyć z cukrzycą bez leków” – Danuta Pilarska, rolniczka, Prezes Związku Rolników Ekologicznych im.św Franciszka z Asyżu (UWAGA! do potwierdzenia)
18:30 Kinoteka Rolnika

10.04 (piątek) , godzina 17:00 “UTRZYMAĆ DOBRĄ FORMĘ – wskazówki dla aktywnych – dobre jedzenie, ruch, akupresura i inne sposoby” – warsztaty – dr Dorota Staszewska
18:30 Kinoteka Rolnika

PRAWDZIWE POSTULATY ROLNIKÓW. Domagamy się:

1. Ustawy zapobiegającej wyprzedaży ziemi obcokrajowcom.
2. Umożliwienia rolnikom sprzedaży bezpośredniej produktów przetworzonych.
3. Ustawowego zakazu obrotu i uprawy GMO.
4. Kompleksowej i długoletniej polityki rolnej oraz odzyskania kontroli nad przetwórstwem rolno-spożywczym i rynkiem wewnętrznym.
5. Zmiany regulacji ustawowych w obszarze szkód łowieckich w sposób zapewniający rolnikom rekompensatę poniesionych strat.
6. Powołania Komisji Dialogu Społecznego ds. rolnictwa (strona rządowa, rolnicy, przedsiębiorcy).

UWAGA! ZDJĘCIE Z POPRZEDNICH WYKŁADÓW I WARSZTATÓW AKADEMII SAMOWYSTARCZALNOŚCI: http://icppc.pl/index.php/pl/aktualnosci/616-akademia-samowystarczalnosci-i-zdrowia-warsztaty-w-zielonym-miasteczku.html

KONTAKT: Edyta Jaroszewska-Nowak, tel.: 609 645386. e-mail.: edytaj66@tlen.pl
WSPÓŁPRACA:
Komitet Protestacyjny Rolników Województwa Zachodniopomorskiego www.protestrolnikow.pl
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl www.icppc.pl www.gmo.icppc.pl www.eko-cel.pl WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH W EKOCENTRUM ICPPC www.eko-cel.pl< /P >< /P >

Inne zapisy autora:

0

Maciej Rysiewicz
Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816