Bez kategorii
Like

“Profesorskie oszustwo i lekcje” – tvn24 klamie!

10/09/2011
216 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

tvn24 udziela dorosłym telewidzom “lekcji” falszywego profesora, czyli fałszywego autorytetu. Bez uprawnień do nauczania kogokolwiek, kiedykolwiek i gdziekolwiek.

0


Bezczelność tvn24 polega na udzielaniu polskiemu społeczeństwu "telewizyjnych lekcji" przez niedouka z wyboru, ktory miał wystarczająco dużo czasu, ażeby uzupełnić wykształcenie wieczorowo lub zaocznie i nadal nie posiada w jego oficjalnym CV uprawnień do nauczania kogokolwiek, kiedykolwiek i gdziekolwiek. Nawet dzieci w przedszkolu. Ani też zwierząt futerkowych.

Ale za to uzurpuje sobie prawo do nauczania otumanionych obywateli jako profesor i prawo do pobierania dewizowych zagranicznych nagród pieniężnych – jako profesor. 

Nagród zatajonych  wraz z jego dochodami z książek, w jego oswiadczeniach o majątku, na jego stronie KPRM. Jako uczciwy. W jego kręgach. 

http://www.premier.gov.pl/kancelaria_premiera/kierownictwo_kprm/wladyslaw_bartoszewski,85/

Kariera "profesora goscinnego" w Niemczech, której mogą dostąpić osoby posiadajace co najmniej doktorski dorobek naukowy, którego pan Władysław Bartoszewski nie posiadal i nie posiada, nie ma więc nic wspolnego z karierą  „profesora bawarskiego” lub z oszukańczym tytułem profesora, którym pan Władysław Bartoszewski nigdy nie był i nie jest. Ale za to jest kreowany na oszusta:

"W TVN24 PROFESOR BARTOSZEWSKI UDZIELA "LEKCJI"

"Co znaczy być przyzwoitym i co człowiekowi daje szkoła? Między innymi o tym w swoich pierwszych "lekcjach" na antenie TVN24 mówił Władysław Bartoszewski. – Nie ma rankingów moralnych. Nie wiem ilu jest jakich ludzi. Ja spotykam na swojej drodze wielu prawych ludzi – mówił profesor w rozmowie z Justyną Pochanke."

http://www.tvn24.pl/0,1716950,0,1,nie-widze-powodow–zeby-byc-biernym,wiadomosc.html

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816