Bez kategorii
Like

Prof Nowaczyk – jestem w szoku o tym o czym się dowiedziałem…

23/04/2012
331 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Znajomu mi bloger NE przysłał mi informację, która mnie zmroziła ale i dała do myślenia… Bo tak działają służby specjalne…

0


Otrzymałem dziś e-mail. Cytuję w całości:

„Dzielę się refleksją nt. czwartkowego wykładu prof. Wiesława Biniendy
z Uniwersytetu Akron w Ohio.

Jestem wciąż pod wrażeniem inteligencji i wiedzy Profesora a także jego osobowości. To człowiek niezwykle skromny, rozmawiający z obcymi sobie ludźmi, niefachowcami, w sposób pełen szacunku i serdeczności. Rzadka cnota wśród profesorów.

Każdy z zebranych mógł się z nim przywitać, zapytać o wszystko, każdemu okazywał uwagę i serdeczność.

I co więcej, prosił o modlitwę! Nie za siebie, ale za prof. Nowaczyka z Maryland. Powiedział nam, że prof. Nowaczyk po powrocie z Brukseli w marcu, gdzie brał udział w prezentacji przygotowanej przez komisję A. Macierewicza, ciężko zachorował i został przewieziony do Johns Hopkins University Hospital, gdzie przebywa do dziś. Jego lekarz powiedział, że był już jedną nogą w grobie, a choroba wciąż pozostaje tajemnicą dla lekarzy. Zrobiło mi się zimno, gdy to usłyszałam. "

A więc tak to się zaczyna?

A oto co mówi prof.  Bienienda:

"Na pożegnanie prof. Binienda powiedział nam, że gdybyśmy przypadkiem usłyszeli, że się powiesił, to nie mamy wierzyć, bo on nie planuje odebrać sobie życia!".

Całość na:

http://niepoprawni.pl/blog/5462/dziwna-choroba-profesora-kazimierza-nowaczyka

 

Inne zapisy autora:

0

Akwedukt

Zyje dosc dlugo i staram sie myslec. W zyciu dzialam na wielu obszarach :-) Fizyka, sztuka inzynierska i logika - to podstawy myslenia racjonalnego. Ale równiez wiem sporo o duchowosci. Bo przed nia przyszlosc.

480 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758