ONA I ON
Like

Prezent dla ruchliwego malca

08/04/2015
692 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Urodziny dziecka, komunia, Dzień Dziecka, gwiazdka, Mikołajki… Te wszystkie okazje to nie lada wyzwanie dla rodzica czy dziadka, mianowicie – kupowanie prezentów dla malca. Jeśli dziecko nie będzie zadowolone z prezentu, z pewnością da po sobie poznać, a chyba żaden rodzic nie chce widzieć na buzi swojej pociechy smutnego grymasu. Dzieci to nieposkromione wulkany energii. Dla posiadaczy temperamentnych dzieciaków mamy kilka propozycji prezentów, które poskromią chociaż na chwilę energiczne maluchy. Rolki Rolki są doskonałym prezentem dla starszych dzieci. Jazda na nich wymaga skupienia i utrzymania równowagi. Sprzęt zakłada się na stopy bez butów. Powinny być dobrze dopasowane do stopy, inaczej jazda będzie niekomfortowa, a po zdjęciu rolek może okazać się, że stopy są odparzone, a skóra w niektórych miejscach zdarta. […]

0


Urodziny dziecka, komunia, Dzień Dziecka, gwiazdka, Mikołajki… Te wszystkie okazje to nie lada wyzwanie dla rodzica czy dziadka, mianowicie – kupowanie prezentów dla malca. Jeśli dziecko nie będzie zadowolone z prezentu, z pewnością da po sobie poznać, a chyba żaden rodzic nie chce widzieć na buzi swojej pociechy smutnego grymasu.

Dzieci to nieposkromione wulkany energii. Dla posiadaczy temperamentnych dzieciaków mamy kilka propozycji prezentów, które poskromią chociaż na chwilę energiczne maluchy.

Rolki

Rolki są doskonałym prezentem dla starszych dzieci. Jazda na nich wymaga skupienia i utrzymania równowagi. Sprzęt zakłada się na stopy bez butów. Powinny być dobrze dopasowane do stopy, inaczej jazda będzie niekomfortowa, a po zdjęciu rolek może okazać się, że stopy są odparzone, a skóra w niektórych miejscach zdarta.

Hulajnoga

Hulajnoga jest alternatywą również dla nieco młodszych maluchów. Wyciągana rączka sprawia, że sprzęt można dostosować do wzrostu dziecka. Jazda na hulajnodze pomaga w nauce równowagi i sterowania za pomocą dłoni. Wzmaga koncentrację. Jazda na hulajnodze polega na odpychaniu się jedną nogą od podłoża, podczas gdy druga spoczywa na podeście zabawki.

Rower

Roweru nie trzeba nikomu przedstawiać. Z takiego prezentu ucieszy się każde dziecko. Ze względu na różnorodność modeli, rodzajów oraz wielkości, rower sprawdzi się już dla dzieci powyżej jednego roku życia. Rower zapewni niezliczone ilości godzin dobrej zabawy spędzonej na dwóch, trzech lub czterech kółkach. Jest to prezent zdecydowanie najbardziej uniwersalny.

Deskorolka

Ten sprzęt to idealny prezent dla dzieciaków nieco starszych, które do perfekcji mają opanowany zmysł równowagi i balansowania ciałem. Jazda polega na odpychaniu się od podłoża jedną nogą, gdy druga spoczywa na podeście. Sterowanie polega na balansowaniu ciałem na prawo i lewo w zależności, w którą stronę chce się jechać. Powyższe prezenty z pewnością ujarzmią młodego człowieka. Pozwoli na spożytkowanie nadmiernej energii. Prezenty dla starszych dzieci to już nie problem. A co zrobić, jeśli nie wiemy, jaki prezent podarować małemu dziecku? Zobacz więcej.

0

issacnew

5 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758