NEWS
Like

Premier RP “Nasz los ma być w naszych rękach” Walka o Polskę trwa

18/11/2020
242 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

To sprawa, która dotyczy tego, czy nasz los ma być w naszych rękach. To nie jest podział na prawicę, lewicę, to podział na tych, którzy chcą, żeby naród polski decydował sam za siebie, czy żeby o naszym losie decydowali urzędnicy w Brukseli”

0


“To sprawa, która dotyczy tego, czy nasz los ma być w naszych rękach. To nie jest podział na prawicę, lewicę, to podział na tych, którzy chcą, żeby naród polski decydował sam za siebie, czy żeby o naszym losie decydowali urzędnicy w Brukseli”– tak o budżecie UE mówił dziś w Sejmie premier Mateusz Morawiecki.

Premier Mateusz Morawiecki w Sejmie oświadczył, że Polska domaga się, aby Unia Europejska “nie była Unią podwójnych standardów, żeby była Unią równych, a nie Unią równych i równiejszych”. Czytamy w Niezależna.pl

UE nie może tak wyglądać, że są francuskie supermarkety, holenderskie firmy ubezpieczeniowe, niemieckie media, a po naszej stronie są pracownicy delegowani, przeciwko którym się teraz występuje osobną dyrektywą, że w naszej sytuacji są transportowcy, kierowcy, którym przez pakiet mobilności odmawia się podstawowej, fundamentalnej traktatowej swobody, czyli swobody świadczenia usługi. Nie do takiej Unii Polska wstąpiła.

Mówił także w Sejmie że : “przyjęcie takiego rozporządzenia, które mogłoby być w dowolny sposób interpretowane przez biurokratów z Brukseli, groziłoby “po prostu na późniejszych etapach rozpadem UE” .

Premier RP przejmuje się i walczy z niemiecką, sowiecką unijną czy każdą inną marksistowską propagandą krytykującą stan polskiej demokracji i przestrzegania tzw. praworządności i postrzeganie bliżej nie zidentyfikowanych wartości UE w Polsce. W Niemczech czy we Francji używa się nie tylko armatek wodnych przeciwko obywatelom, ale i urządza się polowania na Żydów w szkołach i na ulicach i wyznawców wiary chrześcijańskiej przez islamskie hordy nachodźców.

Demokracja i wolność słowa w większości krajów UE to relikty zamierzchłej przeszłości. Świadectwo całkowitego poddaństwa wobec niemieckiej hegemonii w Unii Goebbelsa parkietów sejmowych vel Budka i kupczenie suwerennością to ostatnie ostrzeżenie dla milczącej większości w Polsce.Niemiecki kundel Adolfiny Tusk i jego targowicka garda w Sejmie prędzej raczej niż później pozbawią nas suwerenności…Czas na otwartą wojnę ideologiczną z Berlinem, bowiem to Niemcy wskrzesili hasło swoich faszystowskich przodków Drang nach Osten.

Niech Pan Premierze – popatrzy na te twarze przed sobą ! Nie widzi Pan ich kpiącego uśmiechu i nie słyszy chamskich odzywek- a już założenie że coś zrozumie Nitras , Jachira, Wielgus, Gajewska, Kierwinski czy marszałek Kidawa …..itp osobnicy- jest nieuprawnione , ponieważ to właśnie przejcie pod patronat UE jest ich marzeniem i tam delegowali na europosłów – swoje Czerwone Wszy .

Premier Morawiecki został nowym liderem rankingu zaufania. Prześcignął liderującego dotychczas w notowaniach prezydenta Andrzeja Dudę. Szefowi rządu ufa aż 41,3 proc. Polaków. To wynik o 1,3 pkt proc. wyższy niż w październiku.

My Polacy jesteśmy winni Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu szacunek za pracę jaką wykonuje dla Polaków i Polski.

Inne zapisy autora:

0

Tezeusz
Tezeusz

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

106 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816