SPOŁECZEŃSTWO
Like

Precz ze zbrodniczym Monsanto – Ocalić polskie nasiona

17/05/2012
466 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Dziś dla odmiany postanowiłam zamieścić post optymistyczny, zainspirowana cudowną akcją „Siejmy Przyszłość”

0


Akcja trwała całe dwa tygodnie od 14 do 29 kwietnia tego roku w całej Polsce, a jej przewodnim mottem było „Przyszłość dla rolnictwa wolnego od GMO, genetycznie zmodyfikowanych organizmów” a ogólnopolską trasę nazwano „Genetycznie molestowane organizmy”.

No cóż, to ogromny cios w „serce” zbrodniczej firmy Monsanto, ale co nas obchodzi ich brudny biznes. Szkoda tylko, że nasz rząd tak mocno przejmuje się zyskami tych łobuzów, jednocześnie narażając na trucie miliony Polaków oraz wystawiając na straty finansowe polskie rolnictwo i cały przemysł spożywczy.

Cieszy mnie z drugiej strony, że społeczeństwo polskie się budzi, a świadomość Polaków rośnie w postępie geometrycznym. W tej wspaniałej akcji uczestniczyli ludzie w różnym przedziale wiekowym od malutkich dzieci do starców, a towarzyszyły jej różnorodne wydarzenia, w tym również oprócz wspólnego siania, były wykłady, śpiewy, tańce, pokazy filmów, malowanie grafitti i poczęstunek prawdziwym polskim jedzeniem.
 
Uważam, że takich inicjatyw i akcji powinno być jak najwięcej i dlatego wyrażam wielki szacunek dla jej pomysłodawcy i koordynatora trasy Dariusza Packowskiego z Fundacji „Klamra”.
 
0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758