Bez kategorii
Like

Precz z 11 listopada ! Niech żyje wielka rewolucja październikowa !

26/10/2012
434 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Waadzy tak się w dupie przewróciło, takie schizo i paranoja nią telepie, że jak nic polskie święto narodowe 3 Maja Tusk z Komorowskim zamienią w szwabski fest, a Święto Niepodległości 11 listopada w obchody rocznicy WSRP.

0


 

A czemu nie obchodzić jej od 6 do 11 listopada, wszak 6 listopada z „Aurory” wystrzał padł… Waaadza w  sam raz przy jednym ogniu dwie pieczenie sobie upiecze – Putina trochę obłaskawi  bo ostatnio tusko-komoruskich pachołków kompletnie olewa (mógłby w rewanżu schować kilka haków smoleńskich),  mocherowy  motłoch dostanie dłuuuugi weeeeekend. Od wtorku do niedzieli ! Odpali mu się i poniedziałek to się zrobi 9 dni i po weekendowych szaleństwach tak padnie na pysk, że żaden  Marsz Niepodległości nie zakłóci parady prezydęta.

 

Ale w czym rzecz….

 

Powstanie Warszawskie z powodzeniem jest opluwane, deprecjonuje się je na wszelkie sposoby, zabrakło tylko palenia świeczek i warty honorowej na grobach nazistów, którzy w nim zginęli. A coooo ?… Bolszewikom w Ossowie to nawet pomnik drogi Bronisław  załatwił, a A.Kunert od dawna marzy o postawieniu w Poznaniu choć  krzyża szwabom* i wciąż nic.

 

Ostatnio zachciało się Polakom by rok 2013 został uznany za Rok Powstania Styczniowego z powodu jego 150-tej rocznicy. No czy to nie jest bezczelność ? Tu z jednej strony kochany rząd staje na głowie by jednać się z mocarstwem rosyjskim i pan premier Tusk składa w ofierze całą swoją męskość, fotografując się w ramionach Putina jak Biedroń jakiś (chyba właśnie to miał prof.Nałęcz na myśli mówiąc w radiu bzdet –"powinniśmy na ołtarzu tej sprawy złożyć każdą ofiarę" ?), z drugiej – w cyrk pojednania polsko-rosyjskiego wprzęgnięto cerkiew Wszechrusi i KGB w jednym z jednej strony, z drugiej najwyższych hierarchów KK w Polsce, a tu taki obciach –  mało im rocznica,  całego roku Powstania Styczniowego się zachciewa tym, tym…. wstrętnym krytykantom świętych słów premiera , „polskość to nienormalność”.

Na szczęście czujnaSejmowa Komisja Kultury i Srodków Przekazu głosami PO i RP odrzuciła projekt uchwały, która ustanawiała 2013 rok Rokiem Powstania Styczniowego!**

 

Należy się spodziewać, że jeśli PO dalej pozostanie przy władzy to polski kalendarz na 2014 r. już nie będzie przypominał o datach ważnych wydarzeń z historii Polski, już w tegoroczną Wigilię przyjdzie do polskich dzieci Dziadek Mróz,  podręczniki szkolne z historii Polski zostaną zamienione podręcznikami historii Rosji i Unii Europejskiej, ze szczególnym wyeksponowaniem historii Niemiec, a do paki będą pakować za samo pomyślenie o hołdzie ruskim.  

 

Hmmmm…. Na miescu naszej waaadzy byłabym ostrożniejsza i nie obnosiłabym się tak ostentacyjnie służalstwem względem Kremla bo… w Polsce jest takie powiedzenie – „raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę” .

 

Od słów do czynów… bywa czasem bliżej niż by się  komuś wydawało !

 

 

* – http://niepoprawni.pl/blog/1792/bolszewicko-faszystowski-patriotyzm-i-moralnosc-andrzeja-kunerta

** –http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/ujazdowski-wyjatkowy-prymitywizm-polityczny-platformy

0

contessa

widziane okiem skrzypka na dachu... Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart

227 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758