Bez kategorii
Like

Prawica.net – trzy kłamstwa w trzech słowach

11/07/2012
561 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Rozwalmy tę bandę agentów „wschodu”…

0


Ich motto to: "Opinie polskiej prawicy". Dobre!
Dobre, bo krótkie. Ale na tym kończy się to dobro.

Rozwalmy tę bandę agentów "wschodu" trzema salwami, nie marnujmy energii na jaczejkę:

1. OPINIE – nie są to żadne opnie, a zwykłe propagandowe kretynizmy, których źródło tkwi w Rosji. Na przykład, jakiś uznany tam bloger wysadza wielki artykuł pochwalający Łukaszenkę… Zwłaszcza dzisiaj to razi, kiedy cały świat widzi jaki to gówniany satrapka z peruczką, a Polacy na Białorusi są sekowani, deptani i rozgrywani przez KGB do woli. Opozycja jest fizycznie maltretowana, bita w bialy dzień i wsadzana do ciurmy, za nic. To każdy widzi.  A on, ten "polski prawicowiec", peany sadzi! Głupawy, czy wykonuje zadania? Jego zręczność pióra w tej "opinii" nie wykazuje upośledzenia, więc…
(nie dam linka, bo nie chcę tym agentom generować ruchu, można kliknąć tam na byle artykuł i zawsze jest podobnie)

2. POLSKIEJ – hahahahaha! Tak, "polskiej". Kiedy jakakolwiek próba argumentacji z tym wychwalaniem kołchoźnika Łukaszenki kończy się ostrzeżeniem i usunięciem posta, bo jest to "atak personalny na autora". No, nie wiem, czy jest to już przejęcie wzorców białoruskich, czy może jakaś post-sowiecka, lękliwa postawa w reakcji na argumentację? Oczywiście, wszytko pod płaszczykiem "kultury". Aż się cisną na usta słowa starej piosenki studenckiej: "Job twaju mat’, my kulturnyj narod…". Ten kompleks kultury, a jednocześnie CHAMSKIE obrażanie czytających i komentujących poprzez ordynarną sowieckość przykrytą sloganikami nie pasują do słowa "polskie". Zresztą, jaki Polak będzie chwalił wrednego tyrana z kołchozu, który jest nastawiony wrogodo Polski i Polaków???

3. PRAWICY – to też piękne, kiedy prawicowcy wychwalają postsowieckie porażki gospodarcze i "centralne sterowanie" zrujnowanym krajem! W dyskusji, któryś z bardziej widocznych tam "prawicowców" mówi, że przecież mają emerytury od 50 lat! No pewnie, że tak! W Sudanie, to mają już pewnie od urodzenia! I co ci wschodni bogole będą mieć z tej "emerytury" łukaszenkowej? Zupkę z brukwi, kartoszkę z działki za blokiem i bilet wstępu do śmietników komunalnych?

Bo chyba na Seszele nie pojadą, co?

I tak jest tam cały czas – wycieranie mordy słowami: Polska, prawica, kapitalizm… a jest na ogół jazda na PiS, na patriotyzm, prawdziwie polskie wartości i UDAWANIE endeków, ale endecki portal to nie jest; to zwykła agentura Rosji.
Mamy tych ruskich agentów wpływu wszędzie, na NE też jest kilkunastu "blogerów-TPPRów", na "Niepoprawnych" mniej, ale w tych popularnych portalowych dyskusjach (onet, wp) mrowie. To pokazuje, że jednak jest o co walczyć, skoro wróg poświęca tyle czasu, etatów i środków na krecią robotę.
Lecz co można zrobić, kiedy nasze służby, które powinny zająć się rozbijaniem V kolumny mają lepsze zajęcia, bo są zupełnie w rękach wroga? Tutaj nie ma co liczyć na działania państwa, trzeba samemu piętnować, pokazywać i wyszydzać; państwo weźmie się za to dopiero, kiedy mu skoczy cyferka w liczniku z III na IV.
To, może trochę potrwać, a żmije i karaluchy są wszędzie, więc piętnujmy fałszywców, informacja jest równie dobra jak kula.
 

0

Muni

Do stu razy sztuka i koniec. http://xiezyc.blogspot.com tam jest wiecej

102 publikacje
18 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758